Brexit

24 czerwca 2016 21:00 / 5 osobom podoba się ten post
Alina

Co Ciebie za giez ugryzł, że starasz się wszystkim dokopać? Byłeś w dzieciństwie źle traktowany, że teraz  wyżywasz się na innych? Udaj się do psychoterapeuty i zrób z tym porządek. Na leczenie nigdy nie jest za późno.

Ej Orimku! Nie ma sensu wdawać się w pyskówkę.

Twoje słowa i ja posłuchałem
24 czerwca 2016 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Ej Orimku! Nie ma sensu wdawać się w pyskówkę.

Twoje słowa i ja posłuchałem :-)

Nie wytrzymałam
24 czerwca 2016 21:13
Rozmawialam z synem , mieszka w anglii i od dzis wjazd do UK tylko na paszport.
24 czerwca 2016 21:15
pomorzanka

Rozmawialam z synem , mieszka w anglii i od dzis wjazd do UK tylko na paszport.

Dlaczego właśnie od dziś? 
24 czerwca 2016 21:15 / 1 osobie podoba się ten post
Więc co tu robisz???????
24 czerwca 2016 21:16
juz wprowadzaja swoje przepisy mimo ze oficjanlnie nie wyszli z unii, nie wiem czemu tak szybko.
24 czerwca 2016 21:19 / 6 osobom podoba się ten post
No i wychodzi słoma z butów...nic dodać - nic ująć! Powiem Ci jedno, gdybyś się miał opiekować kimś z moich bliskich, to bałabym się o nich! Wiesz dlaczego?.....bo to bardzo odpowiedzialna praca! 
24 czerwca 2016 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
pomorzanka

juz wprowadzaja swoje przepisy mimo ze oficjanlnie nie wyszli z unii, nie wiem czemu tak szybko.

I tak w ciągu jednego dnia idzie taki przepis wprowadzić?  Dziwne to mi się wydaje.
24 czerwca 2016 21:22 / 3 osobom podoba się ten post
Kojarzysz mi sie Ami z postacia Beci Sz.Pierdzielisz farmazony,z których nic konstruktywnego nie wynika.Aby pisać.Nie pasi Ci tylki podcierać,Twoja sprawa-nam pasi,zwłaszcza gdy płaca w euro:)Tobie nic do tego,chłopaku.Popraw tez swoja znajimość geografi bo o ile mnie pamiec nie myli Torun lezy w kujawsko -pomorskim wojewódzwie:0Zarzucasz,nam tu brak inteligencji, a sam.......
24 czerwca 2016 21:23
tzn jak tam jestes na dowod i przyjedziesz do polski na urlop , to juz na dowod mozesz nie wjechac. musisz miec paszport.
24 czerwca 2016 21:25 / 4 osobom podoba się ten post
pomorzanka

Rozmawialam z synem , mieszka w anglii i od dzis wjazd do UK tylko na paszport.

Eeeee,na pewno nie-to dopiero referendum było,wyjscie z UE z zachowaniem zasad ogólnie obowiązująch,w także wolnego przekraczania granic wiąże sie raz ze zmianą przepisów ,dwa ze zgoda Brukseli.To nie ma tak hop-siup:)Plotki wg mnie.Nie ma opcji w ciągu kilku godzin tak radykalnie zmienic przepisów dla członków UE.
24 czerwca 2016 21:27 / 5 osobom podoba się ten post
pomorzanka

tzn jak tam jestes na dowod i przyjedziesz do polski na urlop , to juz na dowod mozesz nie wjechac. musisz miec paszport.

Absolutna plotka, to nie jest mozliwe !
24 czerwca 2016 21:28
tez tak mysle.
24 czerwca 2016 21:35 / 4 osobom podoba się ten post
Wyłowione z Fb 
24 czerwca 2016 21:38 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Wyłowione z Fb :-)

Ludzie sobie jaja robia i pozniej rozne ploty lataja.