A co sądzicie o Gewerbe?

03 stycznia 2012 20:50
Witam



a z jakiej firmy biorą ze słabym komunikatywnym

bo nie mogę się załapać
04 stycznia 2012 07:52
Wydaje mi się że obecnie, to z żadnej.
04 stycznia 2012 15:07
jak sie cofniesz to zobaczysz czego firmy wymagaja tego nauczylam sie na pamiec i jeszcze troszke wiecej bylam juz w niemczech 9 miesiecy i dalej twierdze ze to slaby komunikatywny a dlaczego? bo kiedy tu przyjechalam na dworcu przyszedl koordynator i sobie wyobraz zaczol rozmowe po niemiecku a mie szczeki opadly i czy wiedzialam czy nie to zrobilam sie czerwona i dluzsza chwile nic nie mowilam a potem tylko ze nic nie rozumiem I to jet ten komunikatywny dla mie slaby chciala bym wiecej
04 stycznia 2012 18:34
witam

mam pytanie czy ktoś słyszał o firmie SENIOR SERWIS 24 Z Kamienia Pomorskiego tam mam szansę ale nic o nich nie mogę znależć i trochę się

waham czy to nie jakaś lipa?



Pozdrawiam i czekam może ktoś coś słyszał
13 stycznia 2012 17:34
Ludzie no piszecie z sensem ,chwalicie posrednikow ale dlaczego oni sa tak zachlanni pytam ?????jakie ponosza koszta by zabierac polowe zarobkow toz to smiech na sali walic 24 na dobe i zarabiac 800 lub 900 euro i nie przeliczajmy tego na pensje w kraju bo tam zadna niemka czy niemiec nie pracowalo by za te grosze .A jezeli chodzi o picie no tylko nie polki sie zdarzaja ale i ukrainki ,rosjanki itp .i oczywiscie jest to naganne .Tak samo jak traktowanie nas przez osoby ktorymi sie opiekujemy .Sama doswiadczylam glodu i ohydnego traktowania ale jak juz tu przeczytalam co nas nie zabije to nas wzmocni ,nie dalam sie i wytrzymalam bo bylo to doswiadczenie ,teraz wiem ze juz drugi raz mnie nikt nie bedzie glodzil .
13 stycznia 2012 17:40
jezeli chodzi o firme SENIOR SERVIS24 z Kamienia to moge smialo polecic ,tylko ze tam przyjmuja tylko na Gewerbe z tego co mi wiadomo .A le moge polecic bo placą na czas co 2 tygodnie i mozna by ogolnie polecic bo pracowalam u tej Pani
17 maja 2012 19:59
Potrzebujemy opiekunkę od 28 maja na dwa miesiące w okolice Frankfurtu nad Menem. Do opieki są dwie osoby, Pan chodzący z chorymi nerkami, bardzo miły, Pani leżąca, wstaje z łóżka na wózek przy pomocy opiekunki.

Wymagania: miła , sympatyczna, cierpliwa, wiek do 50 lat, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, praktyka przy opiece, najlepiej niepaląca. Mile widziane referencje.

Praca tylko na umowę o pracę. Wynagrodzenie netto 1.300 euro.



Z Pajęczyny ogłoszenie - zwróccie uwage na "oszałamiająco" wysokie zarobki.Dwie osoby do opieki!!!!!



Tak włąśnie wygląda wykorzystywanie opiekunek - na pewno się jakaś znajdzie.....



Bliższe informacje:

Grzegorz Blachura

B.M.B. sp.z o.o. Bielsko-Biała

0048 33 821 6433 kom 0048 515 29 19 19 mail: (usunięto ze względów bezpieczeństwa) />




17 maja 2012 23:10
kasia63 said:
Potrzebujemy opiekunkę od 28 maja na dwa miesiące w okolice Frankfurtu nad Menem. Do opieki są dwie osoby, Pan chodzący z chorymi nerkami, bardzo miły, Pani leżąca, wstaje z łóżka na wózek przy pomocy opiekunki.

Wymagania: miła , sympatyczna, cierpliwa, wiek do 50 lat, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, praktyka przy opiece, najlepiej niepaląca. Mile widziane referencje.

Praca tylko na umowę o pracę. Wynagrodzenie netto 1.300 euro.



Z Pajęczyny ogłoszenie - zwróccie uwage na "oszałamiająco" wysokie zarobki.Dwie osoby do opieki!!!!!



Tak włąśnie wygląda wykorzystywanie opiekunek - na pewno się jakaś znajdzie.....



Bliższe informacje:

Grzegorz Blachura

B.M.B. sp.z o.o. Bielsko-Biała

0048 33 821 6433 kom 0048 515 29 19 19 mail: (usunięto ze względów bezpieczeństwa) />





Kasia, 1300 netto to jest mało? Umowa o pracę i zatrudnienie legalne... wydaje mi się, że kwota jest w porządku... Ok, są dwie osoby, ale Pan chodzący. Nie ma chyba opieki tyle. Nie wiem, opis jest nadwyraz skromny i taki kurczę chyba pozytywny aż za bardzo, ale jeśli wszystko byłoby w rzeczywistości prawdziwe, czyli takie jak tam opisali, to uważam, że kwota jest w porządku. Ale to tylko moje zdanie :)
18 maja 2012 07:51
Kasia ma rację, że kwota jest za mała, bo przecież prowadzi się dom dla dwóch osób, nawet jeśli roboty tam niewiele, to są dwie osoby, a nie jedna.I czasem tak bywa, że jedna z nich wcale nie jest miła, wiem, bo mi dziewczyny opowiadały mające taką pracę. A 1000 euro za jedną osobę to teraz minimum w pracy opiekunki, a kto ma mniej, powinien zmienić firmę. Więc o 300 euro więcej za dwie osoby, to naprawdę śmiech na sali, pośrednik bierze prawdopodobnie sporo za takie zlecenia, a nam odpala z tego 1/4. I chciałabym się mylić, że jest jednak inaczej...
23 maja 2012 21:10 / 1 osobie podoba się ten post
Nie no dziewczyny czy wy powaznie teraz mówiecie bo sama juz nie wiem. Oczywsicie ze sa 2 osoby ale nie oszukujmy sie ugotowac cos czy nastawic pranie dla 1 a 2 osob to wcale nie jest duza róznica. ja na poczatku w ogole (mimo ze bylam sama a nie z jakas firma) nawet bym nie wpadała na to zeby dostawac w ogole dodatkowa kase za to ze sa 2 osoby przy czym tylko 1 do opieki. a kowta 300 euro dodatka za to ze popzru zyje z osoba ktora sie opiekuje druga osobo to totalnie zgadzam sie z ewka ze jest to jak najbardzeijw porzadku cena.

Logiczne chcialabym zbey mi 500 a nawet 1000 eruo dopłacili ale wiem na jakim swiecie zyje iwiem ze to nie ma szans zeby taka kase dostac
27 maja 2012 17:29
zgadza sie za dwie osoby 1300 euro.. hmm pokusic sie można ale zauważmy,że te dwie osoby są chore..niby do jednej sie jedzie a tak naprawde to do dwóch...a w rzeczywistosci wszystko wyjdzie na miejscu i wtedy ZONK....
23 kwietnia 2014 23:14 / 2 osobom podoba się ten post
Ala64

Nie no dziewczyny czy wy powaznie teraz mówiecie bo sama juz nie wiem. Oczywsicie ze sa 2 osoby ale nie oszukujmy sie ugotowac cos czy nastawic pranie dla 1 a 2 osob to wcale nie jest duza róznica. ja na poczatku w ogole (mimo ze bylam sama a nie z jakas firma) nawet bym nie wpadała na to zeby dostawac w ogole dodatkowa kase za to ze sa 2 osoby przy czym tylko 1 do opieki. a kowta 300 euro dodatka za to ze popzru zyje z osoba ktora sie opiekuje druga osobo to totalnie zgadzam sie z ewka ze jest to jak najbardzeijw porzadku cena.

Logiczne chcialabym zbey mi 500 a nawet 1000 eruo dopłacili ale wiem na jakim swiecie zyje iwiem ze to nie ma szans zeby taka kase dostac

gratuluje , a moze by tak jeszcze oprac i oprasowac rodzinke podopiecznego? to przeciez wcale nie tak ciezko , a oni sa tacy mili .........1300 to ja mam przy jednej osobie a do tego calkowicie samodzielnej .... zacznij sie szanowac pozdrawiam 
24 kwietnia 2014 09:28
Tu gdzie jestem dziewczyny do dwoch osob maja 1200-1500€ (niestety bez umów :( ). Tylko u tej co ma 1200€ dziadek faktycznie jest na chodzie i nawet jeszcze pomaga
24 kwietnia 2014 09:58 / 1 osobie podoba się ten post
Trzeba pensje z rodzina ustalać moga dołozyć jak chca.Ja mam dodatek do pensji za jeżdzenie autem poprostu powiedzialam,że nie.Nie chcę bo się narazam na stres, a po co? No chyba,że zaplaca to jest mniejszyAle jak sie zgodzę bez kasy to juz mogę miec pretensje tylko do siebie.
24 kwietnia 2014 16:57
Co za różnica jedna czy dwie osoby..dziewczyny trzeba się szanować,..praca jest i tak ciężka..mi dawali 900 euro za dwie osoby.. i podziękowałam...i jeszcze do duży dom do sprzątania..