Na wyjeździe #35

31 października 2016 19:56 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Zartobliwe,,, :lol3:, ale na sam widok można zejść ze strachu    :lol1:

Żyje i ma się dobrzeZ niej jest kawał polskiej baby i nic jej nie straszne
31 października 2016 19:57 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

chować do brzuszka?:-)

Moja pdp może wiele zapomnieć, ale ilości zakupionych słodyczy na pewno nie... Na szczęście ja wolę fajki niż słodycze...
31 października 2016 20:01 / 11 osobom podoba się ten post
I dołączyłam do grona pracujących..
31 października 2016 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Żyje i ma się dobrze:-)Z niej jest kawał polskiej baby i nic jej nie straszne:-)

Też miałam  takiej urody pdp, że nie wiedziałam jak się z nią pokazać na spacerze ... :lol3.
31 października 2016 20:05 / 1 osobie podoba się ten post
scarlet

I dołączyłam do grona pracujących..:pisanie na forum:

Znaczy się w DE jesteś ?? Jak długo zostajesz.
31 października 2016 21:13
Babcia mi się zaparła i nie chce iść spać. Dziadka też nie słucha. Wrzeszczy NEIN na wszystko. Chyba dzisiaj będzie na kanapie spała.
31 października 2016 21:22 / 9 osobom podoba się ten post
A ja ludziki kochane byłam dzisiaj z Kika1 na lodach. Zaprosiła mnie Nareszcie mam w pobliżu bratnią duszę 
31 października 2016 21:27 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Już pisałam w jakimś wątku, że na tej stelli najczęściej co robię to otwieram drzwi... Robię to z rozmachem bo nie mam tu "judasza"... Ostatnie moje otwarcie było z moim krzykiem... :lol3: za drzwiami jakieś straszne straszydło ...:lol2: Halloween w pełnej krasie ... :-)

Kilka lat temu bylam w na Halloween w Zamku Frankenstein kolo Darmstad, wrazenia niesamowite, niektorzy mdleli, karetki pogotowia z lekarzami mieli w ta noc, wiele do roboty. Wiem, wiem... nie powinnam ale ciekawosc byla wieksza od czekajacej mnie pokuty;)
Nie zaluje i jesli ktos z Was bedzie mial mozliwosc tam byc, polecam!!!

 
31 października 2016 21:29 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

A ja ludziki kochane byłam dzisiaj z Kika1 na lodach. Zaprosiła mnie:-) Nareszcie mam w pobliżu bratnią duszę :taniec2:

Baaardzo ciesze sie z poznania Ciebie Meryka:)
Czy golabek dolecial?
31 października 2016 21:40 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

Baaardzo ciesze sie z poznania Ciebie Meryka:)
Czy golabek dolecial?

Ja też sie cieszę. Wczorajsze gołabki widziałam i dzisiaj jednego. Ale nie wiem czy posiedze dzisiaj przy internecie coś się kaszani a router jest na samej gorze. Mają go jutro przenieść na dół.  Dobrze, że sie spytalam bo jak by dzieci odjechały to by było po ptokach.
31 października 2016 21:46 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Ja też sie cieszę. :tanczy:Wczorajsze gołabki widziałam i dzisiaj jednego. Ale nie wiem czy posiedze dzisiaj przy internecie coś się kaszani a router jest na samej gorze. Mają go jutro przenieść na dół.  Dobrze, że sie spytalam bo jak by dzieci odjechały to by było po ptokach.:rozmysla:

  Rowniez ide do lozka, do poduszki czytam Beduinki na Instagramie. Calkiem do rzeczy.

Spij spokojnie, dobranoc:)))

31 października 2016 21:48 / 1 osobie podoba się ten post
kika1

  Rowniez ide do lozka, do poduszki czytam Beduinki na Instagramie. Calkiem do rzeczy.

Spij spokojnie, dobranoc:)))

A ja to juz chyba nawet czytac nie będę tylko sobie pośpie do bólu. Dobrej nocki! 
01 listopada 2016 13:23 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Znaczy się w DE jesteś ?? Jak długo zostajesz.

do końca marca, z tygodniowym urlopem na BN..
01 listopada 2016 14:23 / 3 osobom podoba się ten post
Udało mi się wczoraj przemeblować pokój... Wreszcie przestał przypominać składowisko mebli... Jeszcze potrzebuje paru detali bo ja lubię jak wszystko ma swoje miejsce ... Ale przemeblowanie i dekorowanie to przyjemność, więc się nie będę zbytnio spieszyć...
01 listopada 2016 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
nowadanuta

Udało mi się wczoraj przemeblować pokój... :-) Wreszcie przestał przypominać składowisko mebli... :-) Jeszcze potrzebuje paru detali bo ja lubię jak wszystko ma swoje miejsce ... Ale przemeblowanie i dekorowanie to przyjemność, więc się nie będę zbytnio spieszyć... :-)

To się zmienniczka ucieszy