Minuta ciszy [*]

01 listopada 2016 07:09 / 8 osobom podoba się ten post
Kazdy chyba ma kogos bliskiego na cmentrzu!,Lecz nie kazdy moze byc dzis przy ich grobie!,Ja rowniez nie moge byc przy grobie moich ukochanych rodzicow!Ale myslami i sercem bede tam!!
01 listopada 2016 07:10 / 6 osobom podoba się ten post
01 listopada 2016 07:13 / 6 osobom podoba się ten post
01 listopada 2016 07:20 / 5 osobom podoba się ten post
Nie mogąc być dziś na cmentarzu zapalę tu wirtualną świecę za moich najbliższych 
01 listopada 2016 08:19 / 6 osobom podoba się ten post
01 listopada 2016 08:24 / 13 osobom podoba się ten post
Dzisiaj dzień zadumy...myślimy o bliskich którzy odeszli..mój tata odszedł 11 lat temu-za wcześnie,jeszcze go tak potrzebowałam, jego mądrości, rozmów, wsparcia. Pamiętam złośliwy nowotwór płuc "szalał ",zrobił przerzuty na mózg,a ja kończyłam studia ..mój tata czekal na mój dyplom...praktycznie w ostatnim czasie zdążyłam się obronić, pojechałam z dyplomem do szpitala...mój tata już nie mówił...odchodził..a po jego policzku kiedy pokazałem mu dyplom popłynęła łza..był szczęśliwy..i wiedziałatwo ile mnie to kosztowało...praca..dzieci..kłopoty z ex, codzienny szpital...Ale dałam radę...
Dzisiaj pomagam mamie bo to mój jedyny Skarb i przyjaciel..i tak jest od 11 lat...

01 listopada 2016 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
I po policzkach poplynęly łzy...
01 listopada 2016 09:01 / 7 osobom podoba się ten post
Czas zadumy i refleksji
01 listopada 2016 09:09 / 8 osobom podoba się ten post
Dziś w mojej pamięci jest ojciec, któremu tak wiele zawdzięczam, bo dawał mi wsparcie.W pokoju szpitalnym, na onkologii opowiadał współtowarzyszom niedoli, że jego choroba to nic w porównaniu z moimi kłopotami(rozwód).Wieczny odpoczynek wszystkim bliskim, moim i Waszym.
01 listopada 2016 09:51 / 8 osobom podoba się ten post
Ja jestem dziś myślami z moimi Dziadkami i kochaną Mamą. Wspominam cieplo mojego zięcia, który zginął tragicznie 7 lat temu i nie zdążył nacieszyć się życiem i swoją ukochaną córeczką...wtedy zawalił nam się cały świat....
Oni zawsze będą obecni w moich myślach i sercu.
01 listopada 2016 10:06 / 6 osobom podoba się ten post
Annika



Słuchając tej piosenki zawsze wracają wspomnienia o moim Mężu. Nie będzie mnie jutro na Jego grobie

Mocny akcent wspomnień z moim "Tygryskiem" , też związany z piosenką dedykowaną , lub tak wyszło .
To było dwa tyg. przed jego odejsciem. Tańczylismy prawie sami , na poprawinach u Jego chrześnicy i tak jak całą jego walkę z chorobą, cieszyliśmy się chwilą ....

Wspomnienia mocno ożywają , w takim dniu ...
Spokój duszy wszystkim naszym bliskim zmarłym, racz dać Panie 
01 listopada 2016 10:11 / 5 osobom podoba się ten post
Przy wielu grobach mnie nie bedzie,ale bede myslami napewno.po południu jadę z córką do szpitala,choc tyle mogę zrobić.
01 listopada 2016 13:00 / 7 osobom podoba się ten post
Znalezione obrazy dla zapytania żnicz dla najbliższychWspominam tu moich ukochanych zmarłych: synka Damianka, mamę Lucynę, tatę Stanisława, brata Kazimierza, szwagra Stanisława i wszystkich innych z mojej dużej rodziny. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Amen.
01 listopada 2016 13:38 / 2 osobom podoba się ten post
Kochanym Dziadkom, a w szczególności Babci Gieni w myślach składam bukiet z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa z podwórka z ciepłego babcinego domu na wsi z długich wspólnych rozmów ... teraz wiem, że zabrakło w nich słowa ,,kocham Cię Babciulek'' - zbyt rzadko Jej o tym przypominałam... ,, ... pozostaniecie na zawsze w sercach tych , którzy Was kochali... ''
04 listopada 2016 16:21 / 2 osobom podoba się ten post
Dostałam dziś taka wiadomość,że zmarł kuzyn mojego męża .Dla innych to normalka ,ale tak się zastanawiam jakie to życie nasze kruche jest.Facet w pełni sił ,lat 52 poszedł spać ,a rano już nie żył.
Spokój jego duszy .