Przesyłanie euro do kraju

09 lutego 2013 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
Jeszcze raz, od nowa.

1. PKO BP SA - dawny PKO

2. PEKAO SA - dawny PEKAO

Jak widać, oba banki są spółkami akcyjnymi /SA/.

Natomiast droga "andreo" nie ma żadnego banku PKAO więc sprawdź dobrze gdzie masz swoje konto.

Pozdrawiam i życzę czytania samych "kulturalnych" postów.
09 lutego 2013 17:02 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek: faktycznie - andrea popelnila "straszliwe przestepstwo" zjadajac jedna literke ... Na temat uciekania facetow - daruj sobie, rozumiem, ze jestes tym jednym jedynym - "nieomylnym", do ktorego kobiety lgna jak do miodu...



andrea: daj na luz, pewnych przekonan nie da sie strawic.
09 lutego 2013 17:17
Misiek, wpisałam w googlach pytanie czy te dwa banki są różne i mam wyłącznie odpowiedzi, że tak, są różne. Byłabym wdzięczna za podanie źródła, z którego czerpałeś swoje, inne od tego, przekonanie.
09 lutego 2013 17:23
No to klops!

Przecież ja w każdym poście pisałem właśnie o tym, że to są różne banki.

I komu się tu kłania czytanie ze zrozumieniem?

Ja już kończę na ten temat, a Wy, jak nie macie innego zajęcia, to kombinujcie dalej jak tu facetowi "dowalić".
09 lutego 2013 17:27
Jeszcze co do krajanki. W końcu Andrea to takie nie polskie imię, że nie wiedziałem.

A teraz może "piątka" na zgodę, bo szkoda zmarnować weekend na nerwy.
09 lutego 2013 17:32 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek dlaczego nic nie masz w profilu? Moze jestesmy z tego samego rejonu.

i faktycznie szkoda czasu na ta dyskusje

09 lutego 2013 17:33 / 1 osobie podoba się ten post
beciuniu020... sloneczko nasze... my wiemy... ze jestes madrutka dziewczyna... nie przejmuj sie jakims obrzepala.... /przepraszam za brzydkie slowo... ale nic innego do glowy mi nie przychodzi/
09 lutego 2013 17:35 / 1 osobie podoba się ten post


Misiek... doczytalam... przepraszam za huzia na Jozia... babska solidarnosc... jesli chodzi o becie020 niesluszne slowa padly... nie wiem czy o wszystkim na swiecie wie ale... jak do tej pory... swietnie sobie radzi i wiem... ze cokolwiek napisze... nie musze do Wikipedii zagladac i sprawdzac... madra i oczytana dziewczyna... zapewniam Cie...

09 lutego 2013 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Kika, mnie przychodzą do głowy inne, mocniejsze słowa, ale może faktycznie, lepiej 'nie karmić kolejnego trolla.
09 lutego 2013 17:49
...nie zaluj sobie:))) napisz... zartowalam...
Przedwczoraj probowalam Cie zaczepic na jednym z watkow - Szukam kolezanki... ale mnie chyba nie zauwazylas.... pozdrawiam....
09 lutego 2013 17:50 / 2 osobom podoba się ten post
misiek, andrea ma racje, to dwa osobne banki, ktore dzialaja do dzis. A ze andrei wstawilo sie niechcaco A to kazdemu moze sie zdazyc. Ja mam konto w banku PKO BP SA, a ten drogi tez jest, to zadne dawne banki one istnieja. I prosze mi nie ublizac, ze jestem germaniska, nie czepiam sie niczego, napisalam jak jest, nie jest to zadne klamstwo.



A jezeli czujesz sie nizszy to skoncz tez jakies studia. Ja sie tu nigdzie i nigdy nie wywyzszalam, a to przeciez nie ujma ze jestem germanistka i co z tego, moge byc rowniez krawcowa, co to za roznica.
09 lutego 2013 17:53 / 1 osobie podoba się ten post
Misiek, ja tez pisalam od poczatku ze to sa dwa banki, tylko ze nie napisalam ze rozne, i kto sie tu slowek czepia???!!!

Moderatorze, przepraszam za posty jeden po drugim, probowalam to edytowac, ale jak wstawic posty wszyskie razem, jak wstawiam cytat kogos innego?
Z gory dziekuje za pomoc.
09 lutego 2013 18:07 / 1 osobie podoba się ten post
Sorry, Misiek, ale Twoje posty nie były dla mnie jasno mówiące, że uważasz te dwa banki za różne. I nikt Ci nie chce "dowalić" jak piszesz, dyskusja to wymiana ROZNYCH poglądów, także ścieranie się ze sobą, najlepiej bez przytyków osobistych. Bo co to ma do rzeczy, że ktoś jest germanistą? Albo umie się rozmawiać, albo nie, wykształcenie tu nic nie znaczy.
09 lutego 2013 18:12 / 1 osobie podoba się ten post
Popieram Cie romano, ze wyksztalcenie nic nie znaczy, sa tez fajni ludzie, ktorych moglam poznac bez mgr przez nazwiskiem. Sa wspanialymi ludzmi i rownie dobrze sie z nimi rozmawia. Nie wiem dlaczego Misiek czepia sie wyksztalcenia??? Naprawde nie moge go zrozumiec, skad ten jad do mojej osoby!
09 lutego 2013 19:11
Jeśli to słowo może coś znaczyć, to bardzo przepraszam wszystkie dziewczyny, które uraziłem.

Postanawiam poprawę i proponuję zakończyć "wojenkę" płci.

Życzę wszystkim spokojnej reszty weekendu.



Specjalnie do "marby": Żeby aż "obrzępała", to już chyba lekka przesada. Przecież nawet mnie nie widziałaś / a ja twoje foto tak /.