Przesyłanie euro do kraju

09 lutego 2013 19:20
Miśku, czytaj proszę ze zrozumieniem. Nigdzie nie nazwałam cię obrzępałą.

Kończyć wojenkę jest rzeczą piękną, o jeszcze piękniejszą nie wywoływanie jej.
09 lutego 2013 19:23
Sorry, to była "kika1", a ty to jesteś od "trolla". Mimo wszystko przepraszam.
09 lutego 2013 19:34 / 1 osobie podoba się ten post
...andrejko... wcale nie uwazam dyskusji naszej... "nie na temat" jak najbardziej na temat a przy tym kazda z nas swoje zdanie wyrazila...
Wazna jest dyskusja... rozmowa.... ktora moze wyjasnic wiele nieporozumien... i tak sie wlasnie stalo... ciesze sie...
Andrejko... buziaki.... za rozsadek... Romanie za opanowanie... beci020 za merytorycznosc... Marbie za poczucie humoru...
Misiek... nie pekaj...
09 lutego 2013 20:11
Może pęknę - właśnie zjadłem cztery trufle. Czekolada uszczęśliwia - polecam.

Ale to już temat do innego działu / o kuchni, albo o zdrowiu /.

Już zmykam!
10 lutego 2013 17:03
Mam zalozone konto na poczcie w Luxemburgu i tam trafiaja moje euruski. Potem przelewam na konto walutowe w kraju i zamieniam na zlotowki w internetowym kantorze. Wielokrotnie wymienialam i jestem z tego zdowolona , predko i sprawnie , bez biegania po bankach-kantorach.
10 lutego 2013 19:53
Doris, tego jeszcze nie umiem. Jak to działa, jak to znaleźć ??
11 lutego 2013 08:03 / 1 osobie podoba się ten post
Benitko , to nie takie trudne . Wchodzisz na strone Internetowego Kantoru Walut i resjestrujesz sie . A potem wysylasz euro na konto przez nich podane , dostajesz potwierdzenie na meila , ze otrzymali srodki od Ciebie i wtedy logujesz sie do kantoru i zatwierdzasz wymiane , albo czekasz na lepszy kurs. Jesli kantor ma konto w Twoim banku to kasa jest na nim bardzo szybko,od 30min. do godziny.Ja tak wymieniam juz ponad rok. Polecam :)
11 lutego 2013 08:15
Dzięki, Doris. Masz ode mnie plusika. Tak sobie myślę, że jak będziemy się ciągle czegoś nowego uczyć, to demencja nas nie dogoni.

Powiem, jak mi się uda dokonać pierwszej transakcji.
11 lutego 2013 08:29 / 1 osobie podoba się ten post
:) Jasne Benitko , trzeba sobie radzic i pomagac wzajemnie . Ja tez korzystam z forumowych rad i ciesze sie , ze jestesmy dla siebie oparciem :)

12 lutego 2013 20:30
Do konta internetowego co jest jeszcze potrzebne?karta jakaś?...
12 lutego 2013 21:05
Do konta internetowego zazwyczaj dostaje się kartę do bankomatu, a ponadto, do transakcji internetowych, kartę kodów jednorazowych, albo serwis sms-owy, albo token sprzetowy /taki "dings", który generuje kody jednorazowe do zatwierdzania transakcji. Oczywiście musisz dostać od banku nr klienta i ustanowić sobie hasło.
12 lutego 2013 21:20
i oczywiście przelew internetowy realizujemy jako przelew SEPA - bezpłatnie i w ciągu 24 godzin
13 lutego 2013 07:44
Wielkie dzieki za wyjaśnieni ...
13 lutego 2013 08:31
Serce, spokojnie, to nie jest takie trudne. Idź do banku, tam jest taki komp szkoleniowy, na którym kasjerka pokaże Ci, jak robić przelew. To proste, trzeba iść za prostymi poleceniami. Ja swoje transakcje zatwierdzam kodem, który przysyła mi bank na komórkę.
Jak już masz konto w banku, to nie trzeba zakładać nowego, tylko aktywować usługę internetową - zrobisz to tylko osobiście w banku.
Chcesz kartę do bankomatu? Kredytową? Chcesz, to masz, Ja z kredytowej zrezygnowałam, bo za wszystko się płaci. Mieszkając w Polsce to jest wygodne, a będąąc w de -płacisz za nic.
Misiek, korzystam z konta internetowego dlugo, może 10 lat, ale jakbym przeczytała Twoją poradę, to na wstępie bym zrezygnowała - tak to mądrze napisałeś.
Doris - dokonałam pierwszej transakcji w Kantorze internetowym. Udało się. Super. dziękuję!
13 lutego 2013 19:04
Ciesze sie Benitko , ze moje porady sie przydaly i ulatwily zycie :)