W domu #8

17 maja 2017 19:56 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Można Kochana, można. Nie mam humoru:-(

Jutro idę na spacer po mieście, oraz na dobre lody. :je babeczke:

Lody poprawią Ci humor, ja byłam w sobotę, wiem co mówię :)
17 maja 2017 20:02 / 5 osobom podoba się ten post
MeryKy

Moja walizka jest w stanie polowicznej niewazkości. Trochę wyciągnięte i poprane a reszta czeka na moje zmiłowanie. A dzień niech się nie kończy bo piękna słoneczna pogoda można jeszcze na wolności pohasać :slodki krolik:

Może tam Cię nogi poniosą  
https://mojchorzow.pl/i,world-press-photo-wraca-do-chorzowa,200274,884909.html     
17 maja 2017 20:24 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Może tam Cię nogi poniosą :-) 
https://mojchorzow.pl/i,world-press-photo-wraca-do-chorzowa,200274,884909.html     

A może i poniosą? Interesujące wydarzenie.
W mojej okolicy odbędzie się X Art Naif Festiwal ale nie wiem czy jeszcze będę w domu?
http://www.artnaiffestiwal.pl/
19 maja 2017 20:07 / 1 osobie podoba się ten post
Na moim profilu na FB interesujące info.Kto ciekawy niech zajrzy:)
19 maja 2017 20:27 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Na moim profilu na FB interesujące info.Kto ciekawy niech zajrzy:)

Ja nie bardzo "fejsbukowa", ale jak to takie ineresujące info , tom ciekawa. Tutaj się nie da?
19 maja 2017 20:30 / 1 osobie podoba się ten post
margaritka59

Ja nie bardzo "fejsbukowa", ale jak to takie ineresujące info , tom ciekawa. Tutaj się nie da?

Tu nie można:(
20 maja 2017 06:39 / 19 osobom podoba się ten post
Witam z domu, co ja mam pisać o moim ''solo'' życiu?
Przyjechałam na Osiedlu zielono, pięknie,[ a wyjechałam w Marcu do De. ], myślałam, że klatkę schodową pomyliłam, bo pomalowali ,,,,W kalendarzu 12-Marzec. , zapomniałam jak załącza się telewizor !!, Lodówka pusta, w mieszkaniu zaduch ,,, Uroki singla to są ha ha,,,
Ale mój Sąsiad staruszek ucieszył się na mój widok, czyli jest Ktoś, kto się cieszy, że jestem, to miłe jest.
Tak, czy owak, odpoczywam, cieszę się życiem, jak tylko potrafię ;;chodzę na spacery, na zakupy, sprzątam, piorę i gotuje,no i piszę z Wami
22 maja 2017 13:50 / 7 osobom podoba się ten post
Dziękuję Kalinko, jesteś kochana,

Byłam na zakupkach, zjadłam sobie lody. Pan mnie zapytał, czy w wafelku, takie do lizania, czy w pucharku podać? wzięłam w pucharku, bo wyszłam z wprawy
, żeby lizać hi hii.
Teraz piszę z nowego Lapka Stary jest u naprawy.  Jutro do Lekarza  po receptę ,,,,i odpoczynek, już leniwa się zrobiłam ,,,
pozdrawiam serdecznie, a kwiatuszki bardzo ładne Kalinko.
22 maja 2017 14:01 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję Kalinko, jesteś kochana,:buziaki1:

Byłam na zakupkach, zjadłam sobie lody. Pan mnie zapytał, czy w wafelku, takie do lizania, czy w pucharku podać? wzięłam w pucharku, bo wyszłam z wprawy
, żeby lizać hi hii.
Teraz piszę z nowego Lapka :zaklopotanie: Stary jest u naprawy.  Jutro do Lekarza  po receptę ,,,,i odpoczynek, już leniwa się zrobiłam ,,,
pozdrawiam serdecznie, a kwiatuszki bardzo ładne Kalinko. :buziaki2:

Trza było wziąć do lizania......oj Lisko.....ćwicz....ćwicz......  A wiadomo może się jeszcze przyda.....
22 maja 2017 14:08 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Trza było wziąć do lizania......oj Lisko.....ćwicz....ćwicz......:-)  A wiadomo może się jeszcze przyda.....:smiech3:

Następnym razem Ewuś,,
22 maja 2017 14:12 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Następnym razem Ewuś,,:je babeczke:

Ojejku ...miałaś ochotę potrzymać se w buzi..pociućkać i gitarra .
22 maja 2017 14:14 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ojejku ...miałaś ochotę potrzymać se w buzi..pociućkać i gitarra .

Basiu, teraz to ciepłe lody zamówię,,, i pociućkam sobie,,,,
22 maja 2017 19:30 / 11 osobom podoba się ten post
Dziś minął tydzień, jak mnie "naprawili". Na razie czuję się jak poobijany pies, wszystko boli,ale chodzę ile mogę a nawet dzisiaj na jakąś godzinkę wystawiłam swoje wdzięki na promienie słoneczne.
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - bardzo się przydały.
22 maja 2017 19:48 / 4 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś minął tydzień, jak mnie "naprawili". Na razie czuję się jak poobijany pies, wszystko boli,ale chodzę ile mogę a nawet dzisiaj na jakąś godzinkę wystawiłam swoje wdzięki na promienie słoneczne.
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - bardzo się przydały.:aniolki:

Malgi zdrowka po stokroć :)
22 maja 2017 20:50 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Dziś minął tydzień, jak mnie "naprawili". Na razie czuję się jak poobijany pies, wszystko boli,ale chodzę ile mogę a nawet dzisiaj na jakąś godzinkę wystawiłam swoje wdzięki na promienie słoneczne.
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków - bardzo się przydały.:aniolki:

Malgi,Malgi- nawet nie wiedziałam,że coś było nie tak!!!:To super,że jest juz dobrze.Miałam Cię szukać od wtorku,do wspólnego odliczania...Zdrowiej szybko!!!