W domu #8

29 sierpnia 2017 05:17 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Ajjjjjjj   Lisiczko ty, jakiś demon nierządu ci się włączył chiba........    :strzela z bicza:  :yo:  :-)   A znasz ten przebój??  :disco:  :lol3:   

Nie znam,,, ha, ha
29 sierpnia 2017 07:17 / 8 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Aż trzy kurki znalazłaś ?  Słyszałaś ,że kurki to takie grzyby,które może ugotować w zupie,potem wyjąć i opłukac i sos na nich zrobić? :smiech3:

Nawet po spożyciu sosu tez można je wyjąć i oplukć i ponownie wykorzystać... To grzybek wielokrotnego użytku...  pewnie dlatego Niemcy sa nim zachwyceni...
29 sierpnia 2017 09:20 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Jak se klapnelam po powrocie tak spalam do 16. Pies w progru tak skalal,ze juz myslalam,ze mi zaraza jedna na glowe skoczy :lol3: Pisza wam nie ma jak w domu. Swoje klamoty,swoje lozko i rodzina i nic mnie wiecej nie trza :szampan:

Nasycenia wszystkich zmysłów życzę,tak po kokardę 
29 sierpnia 2017 19:42 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

, luzuj, rób co chcesz,

Luzuj majtki i grzesz,
Sama wiesz czego chcesz,,
:disco:

No tos teraz napisala hahahahaha!!! Majtow nie poluzuje bo dupa gruba. Co wy tam sluchacie???
29 sierpnia 2017 19:43 / 4 osobom podoba się ten post
Kama84

Ajjjjjjj   Lisiczko ty, jakiś demon nierządu ci się włączył chiba........    :strzela z bicza:  :yo:  :-)   A znasz ten przebój??  :disco:  :lol3:   

  a jaki ten przeboj he??? Zara wyszperam jakie disco polo dla was.
29 sierpnia 2017 19:43 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

No tos teraz napisala hahahahaha!!! :lol3: Majtow nie poluzuje bo dupa gruba. Co wy tam sluchacie??? :disco:

Duże pupy są modne teraz...
29 sierpnia 2017 19:46 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Nasycenia wszystkich zmysłów życzę,tak po kokardę :uśmiech ona2:

Dziekuje kobity!!   Ino gdzie te kokarde masz na mysli??? Mam ja na majtach czasem kokarde to by sie wtedy zgadzalo
29 sierpnia 2017 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

:smiech2:  a jaki ten przeboj he??? Zara wyszperam jakie disco polo dla was.

Ewcia, czekaj no, jak to było ......    Znasz ten przebój ? Ściągaj majtki i się nie bój.  hehehe    Tak to szło ;)))
29 sierpnia 2017 21:28 / 3 osobom podoba się ten post
Kama84

Ewcia, czekaj no, jak to było ......    Znasz ten przebój ? Ściągaj majtki i się nie bój.  hehehe:lol1:    Tak to szło ;)))

Nie znam :dokucza: 
29 sierpnia 2017 21:35 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Nie znam :dokucza:  :lol3:

To juz poznałaś     w teorii przynajmniej   
30 sierpnia 2017 11:35 / 15 osobom podoba się ten post
Witajcie.
Od niedzieli jestem w domu i choć nigdy jeszcze nie miałam tak wspaniałego "projektu", jak właśnie ostatnio, to i tak po 6-ciu tygodniach włączyło mi się myslenie o powrocie do kraju. Tak głowa zaprogramowana i tylko czasami musi się przestawić na trochę dłużej.
Wykorzystuję ostatnie dni lata i na razie sobie leniuchuję myjąc okna.
Zapomniałabym...Wczoraj w Tesco przy kasie stałam za naszym mistrzem Pawłem Fajdkiem. Choc jeden znany na świecie z mojego miasteczka. Miłej pracy. Trzymajcie się!
30 sierpnia 2017 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Binor

Witajcie:chaplin:.
Od niedzieli jestem w domu i choć nigdy jeszcze nie miałam tak wspaniałego "projektu", jak właśnie ostatnio, to i tak po 6-ciu tygodniach włączyło mi się myslenie o powrocie do kraju. Tak głowa zaprogramowana i tylko czasami musi się przestawić na trochę dłużej.
Wykorzystuję ostatnie dni lata i na razie sobie leniuchuję myjąc okna:-).
Zapomniałabym...Wczoraj w Tesco przy kasie stałam za naszym mistrzem Pawłem Fajdkiem. Choc jeden znany na świecie z mojego miasteczka:-). Miłej pracy. Trzymajcie się!

Odpoczywaj i  zbieraj sily na powrot do roboty!! 
30 sierpnia 2017 22:05 / 8 osobom podoba się ten post
Dzisiaj lazilam do 12 w szlafroku,pozniej wyszlam na targ po mieso,warzywa i poklechac z sasiadkami. Nie musza pisac jakie to zdziwienie zem do domu przybyla. Rodzina namowila tom pierogi zrobila,pies zadowolony ciagle przy nodze chodzi. Przyjaciel mi 2 kwiaty ususzyl ino czekam jak kupi nowe albo bedzie odwet!   Kama zrobilam zdjecie tej miety co mamy w domu,skubiemy po 2 listki i wrzucamy do wody z cytryna. Urlopujacym zycze dobrej pogody 
30 sierpnia 2017 22:49 / 5 osobom podoba się ten post
EwaR65

Dzisiaj lazilam do 12 w szlafroku,pozniej wyszlam na targ po mieso,warzywa i poklechac z sasiadkami. Nie musza pisac jakie to zdziwienie zem do domu przybyla. Rodzina namowila tom pierogi zrobila,pies zadowolony ciagle przy nodze chodzi. Przyjaciel mi 2 kwiaty ususzyl ino czekam jak kupi nowe albo bedzie odwet! :ona placze:  Kama zrobilam zdjecie tej miety co mamy w domu,skubiemy po 2 listki i wrzucamy do wody z cytryna. Urlopujacym zycze dobrej pogody 

Ładna ta twoja mięta, taka mięsista ,chyba hodowlana. Moja to półdzika ,rośnie w gruncie,ma fioletowe tak jakby kwiatki i jest jeszcze "za Niemca" :D  Ja do wody wrzucam tez ogórka, limonkę .....  aaaaaa  różne kombinacje mozna robic. Ja dzisiaj sloik świeżej konfitury ze śliwek zjadłam , do kawy ;) ,muszę miec cos słodkiego :) Duzo kompotów świeżych robie, dzisiaj z brzoskwiń, ostatnio z węgierek,albo z jabłek,troszkę cukru brązowego albo miodu i tez dobre.  Mi tez jeden kwiat padł :/  ale to był taki eksperymentalny i chyba wymagający.  A pierogi lubię :))  i podsmażane na patelce tez 
30 sierpnia 2017 23:24 / 15 osobom podoba się ten post
Dojechałam i jestem już w domciu. Wyruszyliśmy 14,15 a o 23oo byłam pod drzwiami. Jestem zmęczona i muszę troszkę odsapnąć ale patrzę na przygotowane łóżko i wiem, że jutro rano będzie cudnie. Bardzo fajnie mi się jechało z blabla carem. Młody, dobry kierowca. Dobre autko więc przelecieliśmy migiem trasę. Teraz piję herbatkę i nie mogę uwierzyć, że parę godzin wcześniej byłam w innym domu, gdzie ludzie mówią jakimś szczekającym językiem Witajcie moje 4 kąty No i ta radocha, że nie będe się telapała całą noc w jakimś busiku  Pewnie tak szybko nie usnę, bo w oczach mam światła innych samochodów.