W domu #8

13 września 2017 11:04 / 6 osobom podoba się ten post
Aj tam, aj tam. Najwyżej zrobi Ci dobrze i wyrzuci gdzieś po drodze  Sorrki ale chyba za dobry humor dzisiaj mam. 
13 września 2017 11:08 / 4 osobom podoba się ten post
Ona się pewnie nie boi. To już Ciebie się prędzej można przestraszyć. 
17 września 2017 22:17 / 6 osobom podoba się ten post
17 września 2017 22:19 / 1 osobie podoba się ten post
Kasia...to na pewno tak miało być?...
17 września 2017 22:20
Masz kraty w oknach? Ja mam w łazience :D
17 września 2017 22:21
Darko

Masz kraty w oknach? Ja mam w łazience :D

Praktyczne...żona Ci nie ucieknie...
17 września 2017 22:22 / 5 osobom podoba się ten post
Podublowały mi się foty:(
1-czerwona jarzebina
2- pajączek
3-szyszki jodły koreańskiej,
4-grzybowa działka sąsiada,płotek Yogisław,pokonuje bez przeszkód
5-ostrzeżenie przed "strasznie groźnym" naszym psem:)
6-pani ćma
7-blusz na naszym domu ,w któym mieszkają nietoperze-gacki:)
8-rudbekia jeszcze kwitnie
9-i ślaz też
10-maślaczki na grzybowej działeczce.
17 września 2017 22:24 / 1 osobie podoba się ten post
opiekun.5

Kasia...to na pewno tak miało być?...

Oczywiście ,że nie:(Coś mi się pop.....,ale weszły wszytkie jakie chciałam,a że podwójnie a nawet poczwórnie.....cóż,do pewnych czynności mam marne zdolności:)
17 września 2017 22:26 / 1 osobie podoba się ten post
Darko

Masz kraty w oknach? Ja mam w łazience :D

Tak,były juz jak kupilismy dom.Niektóre zdjęliśmy a na innych oknach, gdzie rzeczywiście być powinny, nie ma.Mieszkamy na pustkowiu,kraty sa potrzebne,niestety.Zamierzamy to zmienić na rolety zewnętrze kiedyś.
17 września 2017 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Oczywiście ,że nie:(Coś mi się pop.....,ale weszły wszytkie jakie chciałam,a że podwójnie a nawet poczwórnie.....cóż,do pewnych czynności mam marne zdolności:)

Jeśli Ci w rękach rośnie poczwórnie...to masz dar...
17 września 2017 22:28
Zrozumiałem, dla bezpieczeństwa. Rolety można podnieść, są na to sposoby :D Kraty są lepsze.
17 września 2017 22:29 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Zrozumiałem, dla bezpieczeństwa. Rolety można podnieść, są na to sposoby :D Kraty są lepsze.

Teraz są takie antywłamaniowe ,że podnieść je trudno,ale to daleka przyszłość bo drogie jak cholera:(
17 września 2017 22:35 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Teraz są takie antywłamaniowe ,że podnieść je trudno,ale to daleka przyszłość bo drogie jak cholera:(

Wystarczy, że pies będzie głośno szczekał :D
17 września 2017 22:40 / 2 osobom podoba się ten post
Darko

Wystarczy, że pies będzie głośno szczekał :D

Wystarcza,ale czasem nie ma nas w domu po parę dni,lepeij się fdobrze zabezpieczyć,poza tym rolety zatrzymuja ciepło w domu,a na parterze mamy całe połącie okien ogromnych.Póki co są pilniejsze roboty,rolety to tak trochę ekstrawagancja na ten moment.Wody nie ma:( Znalezienie fachowca od studziennych instalacji to straszny problem-nie ma:(Ci,którzy sa pod ręką zarobieni tak,że nawet w niedzielę nie mają jak do nas przyjechać.Już na OLX zaczełąm szukać,bo bez wody nie da się funkcjonować:(
17 września 2017 22:46
kasia63

Wystarcza,ale czasem nie ma nas w domu po parę dni,lepeij się fdobrze zabezpieczyć,poza tym rolety zatrzymuja ciepło w domu,a na parterze mamy całe połącie okien ogromnych.Póki co są pilniejsze roboty,rolety to tak trochę ekstrawagancja na ten moment.Wody nie ma:( Znalezienie fachowca od studziennych instalacji to straszny problem-nie ma:(Ci,którzy sa pod ręką zarobieni tak,że nawet w niedzielę nie mają jak do nas przyjechać.Już na OLX zaczełąm szukać,bo bez wody nie da się funkcjonować:(

Masz wodę ze studni? Rzadko spotykane.