Pochwalijki #4

15 czerwca 2017 09:17 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Dzięki.wyliczam pozytywy - nie śmierdzę, nie kaszle, nie martwie się ze nie mam w zapasie, nie szukam miejsca dla palaczy, zmysły smaku i wechu mi się wyostrzyły,nie wydaje kasy, i na tym bazuję:aniolki:

Gratulacje Michasiu- to są niebagatelne pozytywy i nie ciągnie się już też "zapach" w cudzysłowiu papierosów. Palacz sobie z tego nie zdaje sprawy jak przykry:)
15 czerwca 2017 09:25 / 6 osobom podoba się ten post
tina 100%

Gratulacje Michasiu- to są niebagatelne pozytywy i nie ciągnie się już też "zapach" w cudzysłowiu papierosów. Palacz sobie z tego nie zdaje sprawy jak przykry:)

Teraz wiem jak ja smierdziałam.w sklepie w autobusie czuję palacza.Córka mi mówiła :mamo twoja skóra, włosy,ciuchy wszystko śmierdzą Ja nie wierzyłam, guma w dziób, perfum na skórę i papierosek.Mam ciągoty w złych chwilach i marzy mi się papieros z kawą ale marzy mi sie urlop w ciepłym kraju też- pomarzyć dobra rzecz
15 czerwca 2017 09:27 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Tak myślę i mój mąz też,woli wałeczki niż smrodek z gębeczki.

Michasiu gdzie dwoch jara........tam i poczwara wtedy i w gnojowce glista to ptasie mleczko...... a na bezrybiu i rak byba........
15 czerwca 2017 09:34 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Teraz wiem jak ja smierdziałam.w sklepie w autobusie czuję palacza.Córka mi mówiła :mamo twoja skóra, włosy,ciuchy wszystko śmierdzą Ja nie wierzyłam, guma w dziób, perfum na skórę i papierosek.Mam ciągoty w złych chwilach i marzy mi się papieros z kawą ale marzy mi sie urlop w ciepłym kraju też- pomarzyć dobra rzecz:-)

Jak ja jeszcze byłam nie dajacą się przekonać do nawrócenia palaczką, to to samo mówiła mi moja mama. Nie wierzyłam tak jak Ty. Dym papierosowy się wżera we wszystko, ciężko go zamaskować. Guma i perfumy nie pomogą.
Co do ciągot za szlugiem to się i skusiłam- żadna rewelacja, smakuje jak skarpeta, nie masz za czym tęsknić. Mnie te moje e-faje pomogły przejść przez najgorszy okres- teraz jak mi sie zachce powapować to raz na kilka dni i tylko mój ulubiony liquid smaku coli z cytryną , oczywiście bez nikotyny. Jakoś tak samo mi się przestawiło.
15 czerwca 2017 09:37 / 5 osobom podoba się ten post
Kurdę, muszę się pochwalic !!!
MYCHA dziś do mnie przyjedzie! !!
15 czerwca 2017 09:39 / 4 osobom podoba się ten post
Nie bądż zaskoczona jak mnie zobaczysz jutro bo ja tez jade w odwiedziny do Jednej z Naszych haha,oczy otwarte
15 czerwca 2017 09:42 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Jak ja jeszcze byłam nie dajacą się przekonać do nawrócenia palaczką, to to samo mówiła mi moja mama. Nie wierzyłam tak jak Ty. Dym papierosowy się wżera we wszystko, ciężko go zamaskować. Guma i perfumy nie pomogą.
Co do ciągot za szlugiem to się i skusiłam- żadna rewelacja, smakuje jak skarpeta, nie masz za czym tęsknić. Mnie te moje e-faje pomogły przejść przez najgorszy okres- teraz jak mi sie zachce powapować to raz na kilka dni i tylko mój ulubiony liquid smaku coli z cytryną , oczywiście bez nikotyny. Jakoś tak samo mi się przestawiło.

Mam pomagacza też. Ja zawsze twierdziłam że będę paliła do końca moich dni bo to uwielbiałam, ale słowa Wnuczki postwiły mnie do pionu:Babcia jak Ty śmierdzisz 
15 czerwca 2017 09:44 / 2 osobom podoba się ten post
Babka

Michasiu gdzie dwoch jara........tam i poczwara wtedy i w gnojowce glista to ptasie mleczko......:wysmiewa::lol3: a na bezrybiu i rak byba........

15 czerwca 2017 09:46 / 2 osobom podoba się ten post
michasia

Nie bądż zaskoczona jak mnie zobaczysz jutro bo ja tez jade w odwiedziny do Jednej z Naszych haha,oczy otwarte:hejka:

Michasiu gdzieś blisko? 
Czekam :)
15 czerwca 2017 09:52 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Mam pomagacza też. Ja zawsze twierdziłam że będę paliła do końca moich dni bo to uwielbiałam, ale słowa Wnuczki postwiły mnie do pionu:Babcia jak Ty śmierdzisz :czerwieni sie:

Bo takie są fakty- pachnieć to to nie pachnie :) Poza tym jak sobie pomyślę ile pieniędzy dosłownie puściłam z dymem to się zaczynam trochę denerwować :)
Moja mama zawsze mówiła widząc mnie palącą- "O , elegantka z papierosem w zębach" , co mnie swego czasu święcie oburzało, dziś wiem, że miała rację.
A co mnie cieszy najbardziej, to to, że mój syn biorąc przykład  całkowicie odstawił papierosy- już pół roku nie pali, no i mój facet jak kiedyś popalał, tak już tego nie robi.
15 czerwca 2017 09:58 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Bo takie są fakty- pachnieć to to nie pachnie :) Poza tym jak sobie pomyślę ile pieniędzy dosłownie puściłam z dymem to się zaczynam trochę denerwować :)
Moja mama zawsze mówiła widząc mnie palącą- "O , elegantka z papierosem w zębach" , co mnie swego czasu święcie oburzało, dziś wiem, że miała rację.
A co mnie cieszy najbardziej, to to, że mój syn biorąc przykład  całkowicie odstawił papierosy- już pół roku nie pali, no i mój facet jak kiedyś popalał, tak już tego nie robi.

Umnie kilka tez klika lat temu syn popalał, zieć - teraz nikt.Ja mieszkam z synem i choc syn zamieszkuje 2 pięterka,a ja paliłam w piwnicy to twerdził ze dym czuje na ostatnim.Tydzień przed moim rzuceniem papierosów załozył drzwi i powiedział - a popalaj, popalaj jak to nie poskutkuje to jeszcze jedne założe. Powiedział -Mama jest nieobliczalna, trza było gadać a nie na koszta mnie naciagac. Alem się rozpsała az mi w buzi zaschło. pozdrawiam
15 czerwca 2017 10:01 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Umnie kilka tez klika lat temu syn popalał, zieć - teraz nikt.Ja mieszkam z synem i choc syn zamieszkuje 2 pięterka,a ja paliłam w piwnicy to twerdził ze dym czuje na ostatnim.Tydzień przed moim rzuceniem papierosów załozył drzwi i powiedział - a popalaj, popalaj jak to nie poskutkuje to jeszcze jedne założe. Powiedział -Mama jest nieobliczalna, trza było gadać a nie na koszta mnie naciagac. Alem się rozpsała az mi w buzi zaschło. pozdrawiam

Też Cię Michasiu pozdrawiam- nie będziemy jarać i kropka :)
15 czerwca 2017 16:25 / 9 osobom podoba się ten post
Proszę nie pytać jak mi się to udało , bo nie odpowiem co po kolei robiłam ...kuźwa nie pamiętam nawet , ale ....JESTEM WIELKA ...znaczy nie do końca taki gamoń !
15 czerwca 2017 16:42 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Proszę nie pytać jak mi się to udało , bo nie odpowiem co po kolei robiłam ...kuźwa nie pamiętam nawet , ale ....JESTEM WIELKA ...znaczy nie do końca taki gamoń !:tanczy:

Kurna Baska !! Musze cos napisac szybko mimo ze juz konczy mi sie limit netu))
Ja pierdziele , super no chyba zdjecia nie obrabialas .
Tylko moglas juz lampe zostawic a nie zabierac do domu 
15 czerwca 2017 16:46 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Kurna Baska !! Musze cos napisac szybko mimo ze juz konczy mi sie limit netu))
Ja pierdziele , super no chyba zdjecia nie obrabialas .
Tylko moglas juz lampe zostawic a nie zabierac do domu :wysmiewa:

Jaką kuźwa lampę ...fariatko jedna ? ...Jeszcze ręce mi się trzęsą a ta mi z obrabianiem wyskakuje ....Jak się naumiem na dobre to częściej niż " czterdziestka ósemka " będę awatary zmieniała ....Niech se tylko przypomnę co trzeba po kolei robić to Ci na skype będe swoje wysyłała . Jak się tak na mnie napatrzysz .....noooo ...se dokończ .