Pochwalijki #4

15 czerwca 2017 19:59 / 6 osobom podoba się ten post
A ja mam ! Długie włosy Fajnie się czuję, normalnie jak....no fajosko jest
15 czerwca 2017 20:00 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Maleńki łże jak pies.....nie bylby sobą gdyby czegoś na przekor nie powiedział. Nie lubię słodzic ale powiem tylko, że wyglądasz bardzo ładnie i jakas radość od Ciebie bije...........podejrzewam, ze masz kochanka.......:lol3:
zawsze tak mowiłam kolezankom, ktore świetnie wyglądaly.....i zawsze sie sprawdzało........:smiech3:

Bardzo dobrze wygląda,może zastosowała krem ten co ja,kupiłam krem poczytałam nawilżający ok,taki potrzebuje po dwóch tyg stosowania doczytałam się że to pod paszki po depilacji,cera super,od dziś nie wierzę w napisymożna,można
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/71#649723
15 czerwca 2017 20:01 / 8 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To ja się sama pochwalę. Wyglądam świetnie, wręcz ''zajebiście'. Mam swój urok oczywiście.
Piękna, miła i powabna,bardzo ładna i zabawna. O ! hi, hii :taniec2:

Ja  też Lisko.......i skromna jestem.....bardzo...... 
15 czerwca 2017 20:03 / 9 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ależ ja tkwię nadal w stanie wdowieńskim ...droga Mychencjo .... Przysięgam , że nawet przez myśl mi nie przeszło , żeby Andreę o rekę prosić ... Zresztą....ona ma męża , którego bardzo kocha . 
To co napisała o mnie świadczy , że jest osobą inteligentną ( prawie jak ja ! :-) ) i chciała tym wpisem zrobić pewnie mi przyjemność . Wspólpracuje nam się bardzo dobrze ...dotarłyśmy się ...dobrze nam się układa i oby tak dalej było .... Zasługą Andrei na 100% jest namówienie mnie jeszcze w kwietniu (? ) przed naszymi urlopami do zmiany fryzury. 
Sprostowanie do postu Andrei : ...Andreyka napisała o pozałatwianiu przeze mnie na urlopie " zaległych spraw " a to zabrzmiało trochę dziwnie .... Moimi załatwionymi sprawami nie były żadne zaległe sprawy , bo o takich już dawno zapomniałam .Były to sprawy PLANOWANE , czyli dwie Pierwsze komunie wnuczek ...i postawienie nagrobka mężowi ...no i kiedyś dla mnie jest tam tez miejsce przygotowane .... 
Poczułam się trochę dziwnie po niektórych wpisach . Jestem jaka jestem ...operacji plastycznych mieć nie zamierzam ...potrafię starzec się z godnością . Jakieś przytyki...przysrywanki ......a ja tylko chciałam się pochwalić , że po raz pierwszy , samiutka , bez niczyjej pomocy potrafiłam coś w lapku zmienić .  Zastanawiam się , czy z powrotem nie skryć się pod pigwinowymi piórami ...będzie chyba bezpieczniej .

Baśka, Tobie to ostatnio jakaś klepka spadła na "przykrywki i przysrywki". Weź Ty odpocznij od forum albo częściej spaceruj. Zresetuj się jakoś, bo widzisz jakichś kosmitów. A tak żartem mówiąc, to mogłabyś trochę skromniejsza być 
15 czerwca 2017 20:04 / 9 osobom podoba się ten post
Malina

Bardzo dobrze wygląda,może zastosowała krem ten co ja,kupiłam krem poczytałam nawilżający ok,taki potrzebuje po dwóch tyg stosowania doczytałam się że to pod paszki po depilacji,cera super,od dziś nie wierzę w napisy:-)można,można
Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/71#649723

Nie ważne jaki krem......ważne, ze efekt końcowy był zadowalający...... 
15 czerwca 2017 20:08 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie ważne jaki krem......ważne, ze efekt końcowy był zadowalający......:-) 

Masz racje po co czytać głowić się bierzesz z półki i jedziesz,to był po depilacji to raczej broda nie urośnie
15 czerwca 2017 22:48
A kto to paznokciami szoruje fugi?
15 czerwca 2017 22:50 / 1 osobie podoba się ten post
Acha.
16 czerwca 2017 00:56 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ależ ja tkwię nadal w stanie wdowieńskim ...droga Mychencjo .... Przysięgam , że nawet przez myśl mi nie przeszło , żeby Andreę o rekę prosić ... Zresztą....ona ma męża , którego bardzo kocha . 
To co napisała o mnie świadczy , że jest osobą inteligentną ( prawie jak ja ! :-) ) i chciała tym wpisem zrobić pewnie mi przyjemność . Wspólpracuje nam się bardzo dobrze ...dotarłyśmy się ...dobrze nam się układa i oby tak dalej było .... Zasługą Andrei na 100% jest namówienie mnie jeszcze w kwietniu (? ) przed naszymi urlopami do zmiany fryzury. 
Sprostowanie do postu Andrei : ...Andreyka napisała o pozałatwianiu przeze mnie na urlopie " zaległych spraw " a to zabrzmiało trochę dziwnie .... Moimi załatwionymi sprawami nie były żadne zaległe sprawy , bo o takich już dawno zapomniałam .Były to sprawy PLANOWANE , czyli dwie Pierwsze komunie wnuczek ...i postawienie nagrobka mężowi ...no i kiedyś dla mnie jest tam tez miejsce przygotowane .... 
Poczułam się trochę dziwnie po niektórych wpisach . Jestem jaka jestem ...operacji plastycznych mieć nie zamierzam ...potrafię starzec się z godnością . Jakieś przytyki...przysrywanki ......a ja tylko chciałam się pochwalić , że po raz pierwszy , samiutka , bez niczyjej pomocy potrafiłam coś w lapku zmienić .  Zastanawiam się , czy z powrotem nie skryć się pod pigwinowymi piórami ...będzie chyba bezpieczniej .

Baśka. Nic nie zmieniaj. 
Wyglądasz jak milion dolarőw. 
Ci co mnie znają wiedzą, że mówię prawdę :)
16 czerwca 2017 05:55 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Baśka. Nic nie zmieniaj. 
Wyglądasz jak milion dolarőw. 
Ci co mnie znają wiedzą, że mówię prawdę :)

Dziękuję Ci bardzo , bardzo Basieńko ....masz ode mnie " oprócz " te dzięciołki ... ... Basiu ...może w Twoim przypadku o ten rewer się rozchodzi ?...Wiesz kochana , że nasi forumowi chłopcy na rewery alergię mają ...Wsiądź w tego Sindbada ...wygodniej Ci będzie ..nie umęczysz się 
Baszkoooo ...póki jeszcze wszyscy śpią...: za ile mam Ci to doładowanie walnąć ....za stówkę wystarczy ?...Dam radę ...mend ..mend ..mendrala odpada , jemu nie muszę doładowywać , bo jawnie napisał , że nie da się skusić ...... Za dobre słowo dla mnie .
16 czerwca 2017 07:31 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Dziękuję Ci bardzo , bardzo Basieńko ....masz ode mnie " oprócz " te dzięciołki ... :buziaki:... Basiu ...może w Twoim przypadku o ten rewer się rozchodzi ?...Wiesz kochana , że nasi forumowi chłopcy na rewery alergię mają ...Wsiądź w tego Sindbada ...wygodniej Ci będzie ..nie umęczysz się :buziaki1:
Baszkoooo ...póki jeszcze wszyscy śpią...: za ile mam Ci to doładowanie walnąć ....za stówkę wystarczy ?...Dam radę ...mend ..mend ..mendrala odpada , jemu nie muszę doładowywać , bo jawnie napisał , że nie da się skusić ...... Za dobre słowo dla mnie .:smiech3:

Skarbie to z czystej sympatii :)
Nie jestem łasa na kasę i zawsze szczera. 
A kto ma ból  d...y z powodu rowera to jego problem, dla mnie to pasja :)
16 czerwca 2017 07:39 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Skarbie to z czystej sympatii :)
Nie jestem łasa na kasę i zawsze szczera. 
A kto ma ból  d...y z powodu rowera to jego problem, dla mnie to pasja :)

Taaa jest !... Jeździj rewerkiem ...z siadełkiem , czy bez , bo lubisz .... A ...nawet jak będziesz miała ochotę to se butki w błocie uwalasz i nikomu nic do tego ...o !
16 czerwca 2017 08:25 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Taaa jest !... Jeździj rewerkiem ...z siadełkiem , czy bez , bo lubisz .... A ...nawet jak będziesz miała ochotę to se butki w błocie uwalasz i nikomu nic do tego ...o !:smiech2:

Z siadełkiem Basiu, bez ciut niewygodnie 
16 czerwca 2017 11:30 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwalam się,że już niedługo poznam Basię im:)Będzie się wczasować w mojej wioseczce:)Z różnych przyczyn nie u mnie,ale blisko:):)Się będzie działo:)Może nawet Chatkę Zagratkę uda się zaliczyć:)Byle pogoda dopisała:)Hip hip hurrra:)
16 czerwca 2017 11:45 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalam się,że już niedługo poznam Basię im:)Będzie się wczasować w mojej wioseczce:)Z różnych przyczyn nie u mnie,ale blisko:):)Się będzie działo:)Może nawet Chatkę Zagratkę uda się zaliczyć:)Byle pogoda dopisała:)Hip hip hurrra:)

und