Pochwalijki #4

15 czerwca 2017 16:50 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Jaką kuźwa lampę ...fariatko jedna ? ...Jeszcze ręce mi się trzęsą a ta mi z obrabianiem wyskakuje ....Jak się naumiem na dobre to częściej niż " czterdziestka ósemka " będę awatary zmieniała ....Niech se tylko przypomnę co trzeba po kolei robić to Ci na skype będe swoje wysyłała . Jak się tak na mnie napatrzysz .....noooo ...se dokończ .:tanczy:

Ja mam na mysli te dwa kikuty wystajace z sufitu))
Ale Ty jestes ladna kobita ( nic nie pilam , oprocz kaw , a i soczewki mam na oczach)
No no , patrze i nie wierze )))
15 czerwca 2017 16:52 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Proszę nie pytać jak mi się to udało , bo nie odpowiem co po kolei robiłam ...kuźwa nie pamiętam nawet , ale ....JESTEM WIELKA ...znaczy nie do końca taki gamoń !:tanczy:

Respekt . Już myślałam,że kto nowy.
15 czerwca 2017 17:12 / 6 osobom podoba się ten post
magdzie

Ja mam na mysli te dwa kikuty wystajace z sufitu))
Ale Ty jestes ladna kobita ( nic nie pilam , oprocz kaw , a i soczewki mam na oczach)
No no , patrze i nie wierze )))

Nieee...to nie kikuty , czy inne kable  ...Weszłam w jakąś funkcję i chciałam se mordę zamazać jak Andrea mi zrobiła . Ruszyłam tylko ździebko palcem i zrobiła mi się jakaś czarna , krzywa kreska ...chciałam ją zlikwidować ...maznęłam i zrobiła mi się druga ... Odechciało mi się poprawiania mojego wizerunku ...Najwyżej będziecie się śmiać z mojego wyglądu , ale mnie tam zwisa ...Ważne , że już się naumiałam ( ?) robić lapkiem zdjęć i pomalutku je przenosić ...I gitarra ...
15 czerwca 2017 17:16 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Nieee...to nie kikuty , czy inne kable :lol3: ...Weszłam w jakąś funkcję i chciałam se mordę zamazać jak Andrea mi zrobiła . Ruszyłam tylko ździebko palcem i zrobiła mi się jakaś czarna , krzywa kreska ...chciałam ją zlikwidować ...maznęłam i zrobiła mi się druga ... Odechciało mi się poprawiania mojego wizerunku ...Najwyżej będziecie się śmiać z mojego wyglądu , ale mnie tam zwisa ...Ważne , że już się naumiałam ( ?) robić lapkiem zdjęć i pomalutku je przenosić ...I gitarra ...:tanczy:

Jakaś Ty ładna, Baśka:)
Możesz codziennie zmieniać avatar, z przyjemnością popatrzę 
15 czerwca 2017 18:56 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Proszę nie pytać jak mi się to udało , bo nie odpowiem co po kolei robiłam ...kuźwa nie pamiętam nawet , ale ....JESTEM WIELKA ...znaczy nie do końca taki gamoń !:tanczy:

O nic nie pytam, tylko jedno powiem...Basiu wyglądasz świetnie!  
15 czerwca 2017 19:23 / 6 osobom podoba się ten post
Dobrze, że Ciebie spotkała na swojej drodze 
15 czerwca 2017 19:29 / 8 osobom podoba się ten post
Bujaj się malenki i nie kłam ...:pomponiara:
15 czerwca 2017 19:29 / 6 osobom podoba się ten post
...ale sobie wymyślił  
15 czerwca 2017 19:30 / 8 osobom podoba się ten post
To ja się sama pochwalę. Wyglądam świetnie, wręcz ''zajebiście'. Mam swój urok oczywiście.
Piękna, miła i powabna,bardzo ładna i zabawna. O ! hi, hii
15 czerwca 2017 19:44 / 5 osobom podoba się ten post
No proszę jaka skromna 
15 czerwca 2017 19:44 / 6 osobom podoba się ten post
15 czerwca 2017 19:45 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bujaj się malenki i nie kłam ...:pomponiara:

Znaczy się, że co ??  To też chce doładowanie telefonu ?? 
15 czerwca 2017 19:48 / 5 osobom podoba się ten post
Ja też nie bardzo, ale co tam - pomyślę chwilę, może coś się znajdzie wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
15 czerwca 2017 19:54 / 10 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Bujaj się malenki i nie kłam ...:pomponiara:

Maleńki łże jak pies.....nie bylby sobą gdyby czegoś na przekor nie powiedział. Nie lubię słodzic ale powiem tylko, że wyglądasz bardzo ładnie i jakas radość od Ciebie bije...........podejrzewam, ze masz kochanka.......
zawsze tak mowiłam kolezankom, ktore świetnie wyglądaly.....i zawsze sie sprawdzało........
15 czerwca 2017 19:57 / 11 osobom podoba się ten post
Mycha

Dobrze, że Ciebie spotkała na swojej drodze :-)

Ależ ja tkwię nadal w stanie wdowieńskim ...droga Mychencjo .... Przysięgam , że nawet przez myśl mi nie przeszło , żeby Andreę o rekę prosić ... Zresztą....ona ma męża , którego bardzo kocha . 
To co napisała o mnie świadczy , że jest osobą inteligentną ( prawie jak ja ! ) i chciała tym wpisem zrobić pewnie mi przyjemność . Wspólpracuje nam się bardzo dobrze ...dotarłyśmy się ...dobrze nam się układa i oby tak dalej było .... Zasługą Andrei na 100% jest namówienie mnie jeszcze w kwietniu (? ) przed naszymi urlopami do zmiany fryzury. 
Sprostowanie do postu Andrei : ...Andreyka napisała o pozałatwianiu przeze mnie na urlopie " zaległych spraw " a to zabrzmiało trochę dziwnie .... Moimi załatwionymi sprawami nie były żadne zaległe sprawy , bo o takich już dawno zapomniałam .Były to sprawy PLANOWANE , czyli dwie Pierwsze komunie wnuczek ...i postawienie nagrobka mężowi ...no i kiedyś dla mnie jest tam tez miejsce przygotowane .... 
Poczułam się trochę dziwnie po niektórych wpisach . Jestem jaka jestem ...operacji plastycznych mieć nie zamierzam ...potrafię starzec się z godnością . Jakieś przytyki...przysrywanki ......a ja tylko chciałam się pochwalić , że po raz pierwszy , samiutka , bez niczyjej pomocy potrafiłam coś w lapku zmienić .  Zastanawiam się , czy z powrotem nie skryć się pod pigwinowymi piórami ...będzie chyba bezpieczniej .