Pochwalijki #4

19 czerwca 2017 17:49 / 3 osobom podoba się ten post
Zazdraszczam ja chcem do "wód " my Super !
20 czerwca 2017 10:29 / 8 osobom podoba się ten post
Pochwalę się:)Kupiłam sokowirówkę/30euro/ i właśnie przetestowałam-soczek prima:):):)W założeniu ,w domu, jeden dzień tylko soki:)No i do robienia przetworów też się przyda:)Trochę zabawy z myciem ,ale cóż...cel uświęca środki:)
20 czerwca 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
20 czerwca 2017 11:10 / 7 osobom podoba się ten post
Malina

Ja się pochwalę wczoraj przysmażyłam sobie uda na słoneczku,właśnie siedzę z kotletami zamrożonymi na udach,uff jaka ulga:-)

Żona Mośka miała nieprzyzwoity zwyczaj chodzić nago po domu.Mosiek błagał,prosił,Salci,dzieci rosną patrzą ,ubierz się!!!Nic:(Poszedł po radę do rabina.Rabi na to :jak ona zaśnie to ty jej Mosiek dwa połcie słoniny między nogi włóż,pomoże!Jak rabi kazał,  tak Mosiek zrobił.W nocy Salci go budzi,płaczew niebogłosy,krzyczy.Co się stało żono,pyta Mosiek?Salci na to:Mośku,mnie się śniło ,że mnie macica wypadła:(Ja nic nie czuła!!!!Ale co ja się umordowała,zanim ja ją z powrotem wepchnęła!!!!! Sposób rabiego zadziałał:)Salci już nigdy więcej nago po domu nie chodziła bo się bała ,że jej znów macica wypadnie:):):):)

Tak więc Malina,ostrożnie z tymi kotletami:):):)
20 czerwca 2017 11:13 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Żona Mośka miała nieprzyzwoity zwyczaj chodzić nago po domu.Mosiek błagał,prosił,Salci,dzieci rosną patrzą ,ubierz się!!!Nic:(Poszedł po radę do rabina.Rabi na to :jak ona zaśnie to ty jej Mosiek dwa połcie słoniny między nogi włóż,pomoże!Jak rabi kazał,  tak Mosiek zrobił.W nocy Salci go budzi,płaczew niebogłosy,krzyczy.Co się stało żono,pyta Mosiek?Salci na to:Mośku,mnie się śniło ,że mnie macica wypadła:(Ja nic nie czuła!!!!Ale co ja się umordowała,zanim ja ją z powrotem wepchnęła!!!!! Sposób rabiego zadziałał:)Salci już nigdy więcej nago po domu nie chodziła bo się bała ,że jej znów macica wypadnie:):):):)

Tak więc Malina,ostrożnie z tymi kotletami:):):)

Haha całe szczęście że to był schab bez kości,oj by bolało
20 czerwca 2017 14:42 / 3 osobom podoba się ten post
A ja się nie mam czym pochwalić ....Przyłożyłam głowę do poduszki ....zadzwonił telefon ....próbowałam jeszcze raz ....doopa ...za pośrednictwem " niani " , głośnym halloooooo.... zażądano mojej pomocy w pójsciu do toalety ... i mój sen poszszedłłłł  się ...teges 
20 czerwca 2017 14:46 / 3 osobom podoba się ten post
Teraz to juz kątem oka w tv lukam . 
20 czerwca 2017 14:48 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Żona Mośka miała nieprzyzwoity zwyczaj chodzić nago po domu.Mosiek błagał,prosił,Salci,dzieci rosną patrzą ,ubierz się!!!Nic:(Poszedł po radę do rabina.Rabi na to :jak ona zaśnie to ty jej Mosiek dwa połcie słoniny między nogi włóż,pomoże!Jak rabi kazał,  tak Mosiek zrobił.W nocy Salci go budzi,płaczew niebogłosy,krzyczy.Co się stało żono,pyta Mosiek?Salci na to:Mośku,mnie się śniło ,że mnie macica wypadła:(Ja nic nie czuła!!!!Ale co ja się umordowała,zanim ja ją z powrotem wepchnęła!!!!! Sposób rabiego zadziałał:)Salci już nigdy więcej nago po domu nie chodziła bo się bała ,że jej znów macica wypadnie:):):):)

Tak więc Malina,ostrożnie z tymi kotletami:):):)

Sugerujesz, że Malina te kotlety będzie wciskała. No ale przecież Paolo jest kotletem - niby. Hmmm to co z tego wyjdzie ??
20 czerwca 2017 14:54 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Sugerujesz, że Malina te kotlety będzie wciskała. No ale przecież Paolo jest kotletem - niby. Hmmm to co z tego wyjdzie ??

Jakby tak była przysnęłą na słonku z tymi mrożonkami pomiędzy.....Różnie może być,hi hi hi.Paolo to tylko jeden kotlet,a drugi????Poza tym sugestia jego włąsna ,że jest mrożonym kotletem sugeruje zimnego chłopa:( a przypuszczam,że Malinka w takich nie gustuje:)Tak więc Pawełek ,idź się rozmrozić do mikrofalówki:)Bo solarium ponoć niezdrowe jest:):):):):)
20 czerwca 2017 15:04 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Jakby tak była przysnęłą na słonku z tymi mrożonkami pomiędzy.....Różnie może być,hi hi hi.Paolo to tylko jeden kotlet,a drugi????Poza tym sugestia jego włąsna ,że jest mrożonym kotletem sugeruje zimnego chłopa:( a przypuszczam,że Malinka w takich nie gustuje:)Tak więc Pawełek ,idź się rozmrozić do mikrofalówki:)Bo solarium ponoć niezdrowe jest:):):):):)

Rozgrzeje się na udach Maliny. Toć one gorące od słońca są 
20 czerwca 2017 17:35 / 4 osobom podoba się ten post
Te za duże do mnie przyślij:)
20 czerwca 2017 17:57 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Rozgrzeje się na udach Maliny. Toć one gorące od słońca są :-)

Nie plotkować mi tu,kto z kim? i dlaczego
20 czerwca 2017 18:09 / 5 osobom podoba się ten post
Przepiękny zapach wody męskiej ,działa jak afrodyzjak ,poważnie
20 czerwca 2017 18:33 / 3 osobom podoba się ten post
Przy mnie możesz zwolnić ! Pozwalam .
20 czerwca 2017 18:37 / 6 osobom podoba się ten post
Te Franz ! Młody wilk kole pięćdziesiątki się odezwał.Noż, ludzie na psy schodzą.