Pochwalijki #4

17 czerwca 2017 18:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sobie dzisiaj dogodzę , bylam w ruskim sklepie, a niech tam, najwyżej w cycki pójdzie. 
Trochę mi brakuje tej tkanki tłuszczowej :hihi:

Też byłam, ale wczoraj. Laseczkę toruńskiej kiełbaski i serek salami 300 g Mlekovity..... Ale fotki nie wstawię, bo kiełbacha napoczęta
17 czerwca 2017 18:50 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sobie dzisiaj dogodzę , bylam w ruskim sklepie, a niech tam, najwyżej w cycki pójdzie. 
Trochę mi brakuje tej tkanki tłuszczowej :hihi:

Przez Ciebie i te Twoje fotki to pieronem pojechałam do ruskiego sklepu, żeby mi drzwiami w nos nie walnął. Owszem zakupiłam kiełbachę i kabanosiki. A na przekąske cukiereczki z PL rodem. To wszystko Twoja wina Baśka 

Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/77
17 czerwca 2017 18:55 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Przez Ciebie i te Twoje fotki to pieronem pojechałam do ruskiego sklepu, żeby mi drzwiami w nos nie walnął. Owszem zakupiłam kiełbachę i kabanosiki. A na przekąske cukiereczki z PL rodem. To wszystko Twoja wina Baśka :diabelek:

Dyskusja = https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2905/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---6/page/77

Mycha reszta polskich slodyczy czeka na Ciebie, kabanoski sama zeżrę :)
17 czerwca 2017 18:59 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Mycha reszta polskich slodyczy czeka na Ciebie, kabanoski sama zeżrę :)

Czekaj, czekaj. Odwdzięczę sie 
18 czerwca 2017 08:47 / 6 osobom podoba się ten post
Chcesz zabłysnąć? polecam balsam z drobinkami złota
18 czerwca 2017 21:54 / 5 osobom podoba się ten post

Chwalę się, że mam lampkę do komputera. Bardzo przydatny gadżet. Do portu USB się podłącza.

18 czerwca 2017 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Chwalę się, że mam lampkę do komputera. Bardzo przydatny gadżet. Do portu USB się podłącza.

A gdzie Ten ''Port'' jest?
18 czerwca 2017 23:08 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A gdzie Ten ''Port'' jest? :zaklopotanie:

Lampki ledowe do kupienia w każdym markecie, tudzież Biedronie za dosł parę złociszy, ok 10. Wejście znajduje się po lewej stronie lapka, tam gdzie wkładasz kabel usb od np routera lub fona.  Ka pe wu ?  
18 czerwca 2017 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Kama84

Lampki ledowe do kupienia w każdym markecie, tudzież Biedronie za dosł parę złociszy, ok 10. Wejście znajduje się po lewej stronie lapka, tam gdzie wkładasz kabel usb od np routera lub fona.  Ka pe wu ?  :-)

Dziękuję ślicznie.
18 czerwca 2017 23:23 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję ślicznie. :buziaki1:

Cała przyjemność po mojej stronie     Tak na marginesie dodam od siebie, rzecz jasna,że lampki mają ograniczone światełko , które nie obejmuje całej klawiatury i są dosyć męczące . Ale pewnie jest ich cała gama i można trafić na lepsze i gorsze  
18 czerwca 2017 23:59
Kama84

Cała przyjemność po mojej stronie :chaplin:    Tak na marginesie dodam od siebie, rzecz jasna,że lampki mają ograniczone światełko , które nie obejmuje całej klawiatury i są dosyć męczące . Ale pewnie jest ich cała gama i można trafić na lepsze i gorsze  :-)

19 czerwca 2017 00:07 / 7 osobom podoba się ten post
Fajna rzecz, miałam taką lampkę, ale w zeszłym roku kupiłam thinkpada z podświetlaną klawiaturą i już nie potrzebuję. Pochwalam się.
19 czerwca 2017 09:15 / 8 osobom podoba się ten post
Ja się pochwalę wczoraj przysmażyłam sobie uda na słoneczku,właśnie siedzę z kotletami zamrożonymi na udach,uff jaka ulga
19 czerwca 2017 16:09 / 7 osobom podoba się ten post
Pochwalę się że otrzymalam bonusa letniegomuszę powiedzieć że moja koordynatorka obecna jest Supernie klamie (mialam kilka razy okazję się przekonać i do tego "normalna"bez słodzenia pierdół itd No cieszę się!!
Poza tym mam drugi powód do pochwalijek -zjadłam ogromny deser pyszny i to na krzywą gębeMoja koleżanka (zmienniczka Magdzie)uparla się jak wół że musi mi postawić lodzika ! i tak czas miło leci ,spokojnie i oby tak dalej dalej coraz bliżej do urlopu.
19 czerwca 2017 17:25 / 6 osobom podoba się ten post

Pochwalam się, spędziłam cudowne popoludnie :)