Forum Dyskusyjne ›› Wygadaj się

Pochwalijki #4

Powrót do Tematów
Wybierz stronę:
  • Pochwalam się,że moj syn mnie odwiedził,przyjechał o 11,wypił kawkę,zrobiłam pyszny extra dla niego obiadek ryż, bo on ryżowy chłopak,piersi z kurczaka,szparagi i mix sałat...
    Dziecko szczęśliwe i najedzone, Gwiazda też ucieszona,bo przywiózł jej torbę polskich słodyczy,ale dzisiaj ma zakaz i dietę,po atrakcyjnym poranku...
    Mój syn,stwierdził, mamuś Ty tu masz super...kasa,warunki,taras,ogród,babka Ok.
    I uspokojone dziecko,że matka ma się dobrze,pojechało dalej 300km do Francji,podpisywać z francuską fabryką kolejny kontrakt...

• Też się pochwalę....moja rodzinka wracała dzisiaj z Holandii z komunii mojego wnuczka.....i zajechali do mnie. Spędziłam 2 cudowne godziny z bliskimi ..mam teraz siłę na przetrwanie tych 2 ostatnich tygodni.Jak mi mało potrzeba....
  • Dziś mój syn zrobił mi prezent.Powiedział"Mamuśka,zostałaś babcią małego Karola".Jestem BABCIĄ.
  • Dziś mój syn zrobił mi prezent.Powiedział"Mamuśka,zostałaś babcią małego Karola".Jestem BABCIĄ.
  • Gratuluję. Rozpieszczaj go paskudnie
  • Dziękuję.To mój pierwszy wnuczek.Będę kochać i rozpieszczać.
  • Gratulacje Heleno........ I witaj w gronie babć......  
  • Dziękuję.A już myślałam,że to nie nastąpi.Fajne uczucie.
  • moja Princessa od 5 rano na rybach z pieśnią na ustach --- Jeszcze Polska nie zginęła , póki my gelaufen ...- więc idę przerwac to mentalne eldorado i pobudka wstac koniom wody dac !
  • Gratuluję droga koleżanko. Wirtualny.
  • Dziewczyno- rewelacja! Zbieraj kasę na prezenty ha! Wnuk to pewnie druga młodość dla "babci"? Zdrówka! 
  • Dziękuję.Czy druga młodość...okaże się.
  • Dziękuję.Odwzajemniam.
  •  Proszę, wstaw ponownie. Nie mogę naprawić. O.
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Opiekunka czy niewolnica?