Pochwalijki #4

16 czerwca 2017 20:24 / 6 osobom podoba się ten post
Chwalę się, że dzisiaj zrobiłam już 8200 kroków a obok domu mam schody do nieba. A podopieczni jedzą po jednym kartofelku na obiad i jak tu zjeść więcej?
W końcu trafiłam na płatne wczasy odchudzające 
16 czerwca 2017 20:29 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Chwalę się, że dzisiaj zrobiłam już 8200 kroków a obok domu mam schody do nieba. A podopieczni jedzą po jednym kartofelku na obiad i jak tu zjeść więcej?
W końcu trafiłam na płatne wczasy odchudzające :oczko2:

8200 kroków ? Ależ ten Twój Pdp zap....la 
16 czerwca 2017 20:32 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

8200 kroków ? Ależ ten Twój Pdp zap....la :smiech3:

Do południa z podopiecznym na zakupach byłam a po południu z podopieczną chodziłam. Ze spaceru swojego zrezygnowałam bo po co mam sobie zakwasy robić 
16 czerwca 2017 20:35 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Do południa z podopiecznym na zakupach byłam a po południu z podopieczną chodziłam. Ze spaceru swojego zrezygnowałam bo po co mam sobie zakwasy robić :wystawia jezyk1:

Się nasmaruj tym...no "środkiem " co to te farmaceuty z klauzulą nie chcą sprzedawać 
16 czerwca 2017 20:38 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Się nasmaruj tym...no "środkiem " co to te farmaceuty z klauzulą nie chcą sprzedawać :terefere:

Lepiej zapobiegać niż leczyć 
16 czerwca 2017 21:41 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

Pochwalam się,że już niedługo poznam Basię im:)Będzie się wczasować w mojej wioseczce:)Z różnych przyczyn nie u mnie,ale blisko:):)Się będzie działo:)Może nawet Chatkę Zagratkę uda się zaliczyć:)Byle pogoda dopisała:)Hip hip hurrra:)

Ja Basię już poznałam ale i tak żałuję, że przez wakacje będę pracować. Mam w pobliżu trochę rodzinki to bym podjechała na spotkanie
Dawno już Koszałkiem nie płynęłam.
17 czerwca 2017 15:14 / 6 osobom podoba się ten post
Ja sobie dzisiaj dogodzę , bylam w ruskim sklepie, a niech tam, najwyżej w cycki pójdzie. 
Trochę mi brakuje tej tkanki tłuszczowej 
17 czerwca 2017 15:32 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sobie dzisiaj dogodzę , bylam w ruskim sklepie, a niech tam, najwyżej w cycki pójdzie. 
Trochę mi brakuje tej tkanki tłuszczowej :hihi:

A ja się pochwalę , że dostałyśmy od "sąsiadki-synowej" miseczkę truskawek prosto z ogródka ( małą)pycha, nawet Gabryśka zażartowała,że lepsze niż orgazm, no... polemizowała bym 
17 czerwca 2017 15:36 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

A ja się pochwalę , że dostałyśmy od "sąsiadki-synowej" miseczkę truskawek prosto z ogródka ( małą)pycha, nawet Gabryśka zażartowała,że lepsze niż orgazm, no... polemizowała bym :-)

Też. ..bym polemizowała:)
17 czerwca 2017 15:40 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

A ja się pochwalę , że dostałyśmy od "sąsiadki-synowej" miseczkę truskawek prosto z ogródka ( małą)pycha, nawet Gabryśka zażartowała,że lepsze niż orgazm, no... polemizowała bym :-)

Lepsze nie ,ale przed i po to czemu nie:):):)
17 czerwca 2017 15:45 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara48

Ja sobie dzisiaj dogodzę , bylam w ruskim sklepie, a niech tam, najwyżej w cycki pójdzie. 
Trochę mi brakuje tej tkanki tłuszczowej :hihi:

17 czerwca 2017 15:46 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Lepsze nie ,ale przed i po to czemu nie:):):):yeah:

I śmietanę w szpreju , bym dorzuciła 
17 czerwca 2017 15:59 / 4 osobom podoba się ten post
Muszę ojro pochwalić, trochę jakby się podniosło. Do pełnej satysfakcji jeszcze daleko, ale nadzieja jest
17 czerwca 2017 16:29 / 3 osobom podoba się ten post

Ja już zostałam zdiagnozowana, na okrągło zakochana :)
Serce moje jest tak wrażliwe że zakochuje się co chwile:)
17 czerwca 2017 16:33 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

:zakochany2:
Ja już zostałam zdiagnozowana, na okrągło zakochana :)
Serce moje jest tak wrażliwe że zakochuje się co chwile:)

Nóż Baśka! Drugi Sysko ! Nie niszczy drzew!