Pochwalijki #4

11 lipca 2017 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Robią jaja. Z Vegetą ! :placz3:

Nie wiem co one robią z tą vegetą ale wychodzą z tego jaja !!!!   Fuj. 
11 lipca 2017 19:29 / 1 osobie podoba się ten post
Mycha

Nie wiem co one robią z tą vegetą ale wychodzą z tego jaja !!!!   Fuj. 

11 lipca 2017 19:30 / 1 osobie podoba się ten post
11 lipca 2017 19:59 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

To se kogla-mogla ukręć......bez jarzynki, ale że śpirytusem :smiech3:

Nic z tego. Nie zmienię zdania, że jajo  powinno smakować jajem, bo jest smakiem samym w sobie...
11 lipca 2017 19:59
Mycha

Nie wiem co one robią z tą vegetą ale wychodzą z tego jaja !!!!   Fuj. 

A ja nawet wiedzieć nie chcę...
11 lipca 2017 20:33 / 6 osobom podoba się ten post
doda1961

Jeszcze jedno, dom, mieszkanie z klimatem urządza się latami. Nie gustuję w meblach z Agaty i innych pażdzierzowych meblosciankach. Kupiłam w ubiegłym roku do pokoju syna, masakra. Gówno takie, że nie wiem czy za kilka lat sie nie rozleci.No ale.......modne podobno i nowoczesne:-)

Ja wiem coś o "urządzaniu" z klimatem domu bądź z "duszą"tak mówili klienci jak mialam sklep z antykami ,że dom musi mieć dusze a ta"dusza "siedzi w antykach,i również mój syn jest zwolennikiem nowoczesności ale sama widze jak ta nowoczesnośc mu sie "sypie"
11 lipca 2017 20:39 / 12 osobom podoba się ten post
A teraz pochwalę się dniem dzisiejszym! Bylam na wycieczce z córką pdp -miałam trafić do kolonii -wylądowałyśmy w pobliżu ale nie ma na co narzekać ,co zwiedzilam to moje Ale najważniejsze że nie wiem jak,- ale schudlam tylko 2 kg do mojej zaplanowanej wagi (sprzed jakiś 4lat!) Jeju jak się cieszę 
11 lipca 2017 20:46 / 7 osobom podoba się ten post
moni.r

Ja wiem coś o "urządzaniu" z klimatem domu bądź z "duszą"tak mówili klienci jak mialam sklep z antykami ,że dom musi mieć dusze a ta"dusza "siedzi w antykach,i również mój syn jest zwolennikiem nowoczesności ale sama widze jak ta nowoczesnośc mu sie "sypie"

Bo dobra " nowoczesność" niestety też słono kosztuje.
11 lipca 2017 23:41 / 6 osobom podoba się ten post
Alaska

Bo dobra " nowoczesność" niestety też słono kosztuje.

nawet ta słono kosztująca sypie sie jak prawdziwy stary grat! przykład: wypoczynek kler-super marka itd niestety reklamacja !wiem że są dobre inne marki ale cóz pech to pech.
12 lipca 2017 21:15 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

A teraz pochwalę się dniem dzisiejszym! Bylam na wycieczce z córką pdp -miałam trafić do kolonii -wylądowałyśmy w pobliżu ale nie ma na co narzekać ,co zwiedzilam to moje :-)Ale najważniejsze że nie wiem jak,- ale schudlam :tanczy:tylko 2 kg do mojej zaplanowanej wagi (sprzed jakiś 4lat!) Jeju jak się cieszę:-) 

Gratuluję Moni zrzucenia aż do 2 kg zaplanowanej wagi. Powiedz jeszcze od jak dawna trzymasz tę wagę,bo jeśli pierwszy dzień to może się okazać ,że za wczesna ta radość.
12 lipca 2017 21:18 / 5 osobom podoba się ten post
moni.r

Ja wiem coś o "urządzaniu" z klimatem domu bądź z "duszą"tak mówili klienci jak mialam sklep z antykami ,że dom musi mieć dusze a ta"dusza "siedzi w antykach,i również mój syn jest zwolennikiem nowoczesności ale sama widze jak ta nowoczesnośc mu sie "sypie"

Teraz nie robi się solidnych mebli po to właśnie,zeby sobie co jakiś czas bez żalu wymieniac,tak jak np sprzęt RTV. Stare meble są piękne,ale w swoim domu ich nie widzę,jednak u kogoś bardzo mi się podobają.
13 lipca 2017 09:07 / 5 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Gratuluję Moni zrzucenia aż do 2 kg zaplanowanej wagi. Powiedz jeszcze od jak dawna trzymasz tę wagę,bo jeśli pierwszy dzień to może się okazać ,że za wczesna ta radość.

Ivanilko zostalo mi 2kg i będę miala wagę jak przez większa część życiamam na tym punkcie trochę z deklem .Przytylam 4 lata temu ok5kg a ze jestem leniwa to czekalam kiedy schudne ,potem mówilam że w tym wieku nie ma co się pilnować bo i tak nici z tego a teraz się jakoś zawzięlam i więcej rowerka troche ruchu więcej (zadnej diety)i jest ok nawet jak te ostatnie 2kg pójda troche wolniej mam i tak radochę bo spodnie w nogach luźniejsze a oto mi lotto .Mam kompleks grubych nóg
13 lipca 2017 12:09 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Ivanilko zostalo mi 2kg i będę miala wagę jak przez większa część życia:tanczy:mam na tym punkcie trochę z deklem .Przytylam 4 lata temu ok5kg a ze jestem leniwa to czekalam kiedy schudne ,potem mówilam że w tym wieku nie ma co się pilnować bo i tak nici z tego a teraz się jakoś zawzięlam i więcej rowerka troche ruchu więcej (zadnej diety)i jest ok nawet jak te ostatnie 2kg pójda troche wolniej mam i tak radochę bo spodnie w nogach luźniejsze a oto mi lotto .Mam kompleks grubych nóg:-)

Moni, dajże spokój, nogi i tak na bok idą. 
Zero stresu maleńka :)
13 lipca 2017 15:15 / 4 osobom podoba się ten post
No jak to jak ? ...Jak ją przypnie kajdankami do łóżka to pewnie i w paszczu coś się tam trafi 
13 lipca 2017 20:28 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

Moni, dajże spokój, nogi i tak na bok idą. 
Zero stresu maleńka :)

No Basia nam (opiekunki mam na myśli)to te nogi tak często na bok idą że się boje żeby się nie zrosly czy w iksa nie zrobily