Pochwalijki #4

23 sierpnia 2017 16:35 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Moni....a na Femme Hugo Bossa tez byla promocja ?

Ewcia była też 20 euro mniej ale ..bez torebki akurat więc ja zakupilam inny byle te torebke dostać
23 sierpnia 2017 16:41 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Monia ...wiele trafiło tzn. ile według Ciebie jest wiele ...dwa ..trzy ...cztery razy ?...Jejkuuu...Ty to masz farta ....Ano ...jednej trafi się wiele razy ..drugiej wcale :placze1:

No ważne że trafilo się  coś fajnegoJa to z tych co potrafią się cieszyć z byle małych rzeczy żeby nie być smutasem .A dziś trafilo mi się dużo dobrego Pochwalę się tym czymś większym ale nie teraz jeszcze:
23 sierpnia 2017 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Ewcia była też 20 euro mniej ale ..bez torebki akurat więc ja zakupilam inny byle te torebke dostać:-)

Też bym tak zrobiła......
23 sierpnia 2017 19:47 / 7 osobom podoba się ten post
Dzisiaj w Edece obniżka znaczna na Ritter Sport , panie już wiedzą  że mnie tylko hurt interesuję bo zdążyły poznać moich Trojaków , więc jak tylko weszłam to mi zapodała co i jak i podała całkiem zgrabne pudełko. Bezczelnie zapytałam - Nicola do domu mnie też podrzucisz? Bo se to pudełko chyba  na kask przymocuję .
23 sierpnia 2017 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

To ile Ci zostało teraz ?,,, ha. ha  :nie wolno:

Ooo, dzisiaj wrąbałem już drugą.  Wygląda na to, że 2 dni przed odjazdem zakupię znowu. Inaczej będzie źle.
 Liczę tygodnie, nie dni. Cyfra bardziej optymistyczna, szczęśliwa.
23 sierpnia 2017 22:00 / 7 osobom podoba się ten post
Evvex

Dzisiaj w Edece obniżka znaczna na Ritter Sport , panie już wiedzą  że mnie tylko hurt interesuję bo zdążyły poznać moich Trojaków , więc jak tylko weszłam to mi zapodała co i jak i podała całkiem zgrabne pudełko. Bezczelnie zapytałam - Nicola do domu mnie też podrzucisz? Bo se to pudełko chyba  na kask przymocuję .

Diabeł mnie skusił do Lidla po miotłę powędrować. No i połowa ceny smak orzechowy Ritter Sport. Najlepsze 
23 sierpnia 2017 22:16 / 10 osobom podoba się ten post
Dzisiaj moja Pdp podziękowała mi za to, że tu z Nią jestem, że przyjechałem i chcę u Niej pracować. 
Dziękując powiedziała też, że jest mi bardzo wdzięczna za pracę, za starania i dbałość o Nią i o Jej dobre samopoczucie.
No o mało z krzesła nie spadłem z wrażenia i zamiast kolację zjeść, sięgnąłem po czekoladę. 
Bo tak już mam, że co zaczynam to kończę. I z czekoladą nie było inaczej. 
23 sierpnia 2017 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
Helena2311

Przed chwilą moja R.zapytała mnie czy wiem ile jest 10+10.Powiedziałam,że wiem.Prima rzekła R.Matko,jaka jestem szczęśliwa,że wiem. :radosc1: :radosc1: Moja R.ma niezłą demencję.A,ja nie!!! He,he...ale Ona,też wie.Rozbawiła mnie.:lol2:

No patrz. Trzeba się cieszyć, jesteś lepsza od R.
24 sierpnia 2017 10:09
Knorr

No patrz. Trzeba się cieszyć, jesteś lepsza od R.

Tak uważasz?
24 sierpnia 2017 10:15 / 7 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzisiaj moja Pdp podziękowała mi za to, że tu z Nią jestem, że przyjechałem i chcę u Niej pracować. 
Dziękując powiedziała też, że jest mi bardzo wdzięczna za pracę, za starania i dbałość o Nią i o Jej dobre samopoczucie.
No o mało z krzesła nie spadłem z wrażenia i zamiast kolację zjeść, sięgnąłem po czekoladę. 
Bo tak już mam, że co zaczynam to kończę. I z czekoladą nie było inaczej. :-)

Mnie natomiast wczoraj córka Kulki powiedziałą,że dla niej wciąz NIENORMALNE jest,że wreszcie znalazły się opiekunki ,które się z mamą dogadują i vice versa:)Na co ja ,że to oczywiste ,bo my z Wiesią jesteśmy najlepsze:):):)Ha ha ha A co?Pisałam ostatnio,że skromność wyszła z mody:):):)Zresztą co tu gadac :)My zadowolone,Kulka też ,rodzina też i nawet obie agencje , jeszcze tylko mała podwyżka i będzie full wypas:)
24 sierpnia 2017 10:38 / 10 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzisiaj moja Pdp podziękowała mi za to, że tu z Nią jestem, że przyjechałem i chcę u Niej pracować. 
Dziękując powiedziała też, że jest mi bardzo wdzięczna za pracę, za starania i dbałość o Nią i o Jej dobre samopoczucie.
No o mało z krzesła nie spadłem z wrażenia i zamiast kolację zjeść, sięgnąłem po czekoladę. 
Bo tak już mam, że co zaczynam to kończę. I z czekoladą nie było inaczej. :-)

Takie słowa zapadają w serce.
Moja obecna pdp również każdego dnia przed snem, gdy życzę jej dobrej nocy dziękuje mi za to,że jestem przy niej.

Najbardziej zapamiętałam zdarzenie u dziadka z bardzo zaawansowanym Alzheimerem.
Mało co kontaktował, ja zawsze bardzo dużo przy nim mówiłam, co robię itp..itd..
Pewnego dnia przy porannej toalecie znów zagadywałam go i w pewnym momencie wydawało mi się,że coś ominęłam. Mówię więc, że chyba coś nie tak zrobiłam.
Na co on - "Ty wszystko robisz dobrze. Ty jesteś naszym aniołem".
Popłakałam się....
24 sierpnia 2017 10:54 / 11 osobom podoba się ten post
basiaim

Takie słowa zapadają w serce.
Moja obecna pdp również każdego dnia przed snem, gdy życzę jej dobrej nocy dziękuje mi za to,że jestem przy niej.

Najbardziej zapamiętałam zdarzenie u dziadka z bardzo zaawansowanym Alzheimerem.
Mało co kontaktował, ja zawsze bardzo dużo przy nim mówiłam, co robię itp..itd..
Pewnego dnia przy porannej toalecie znów zagadywałam go i w pewnym momencie wydawało mi się,że coś ominęłam. Mówię więc, że chyba coś nie tak zrobiłam.
Na co on - "Ty wszystko robisz dobrze. Ty jesteś naszym aniołem".
Popłakałam się....

Moja Pdp również jak życzę jej dobrej nocy mówi, ze dziekuje za wszystko......każdego dnia.....jest to miłe  
24 sierpnia 2017 11:36 / 10 osobom podoba się ten post
Dobrego slowa za prace nigdy malo a sa tacy co nie uslyszeli bo pdp rozni,nie wspomne o rodzinach a tak czlowiek czuje sie potrzebny,nie ino jako pracownik. Ja tam mam tyz dobrze pod tym wzgledem,ze dobre slowo jest i ktos docenia jak czlowieka i caly trud bo nasza robota jest ciezka,do tego trza byc z daleka od rodziny. W koncu my nie roboty,wzruszaja mnie takie momenty serdecznosci.
24 sierpnia 2017 11:57 / 3 osobom podoba się ten post
Aż tak nie szaleję,ale czwartuś mam wolny.
24 sierpnia 2017 12:02 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Mnie natomiast wczoraj córka Kulki powiedziałą,że dla niej wciąz NIENORMALNE jest,że wreszcie znalazły się opiekunki ,które się z mamą dogadują i vice versa:)Na co ja ,że to oczywiste ,bo my z Wiesią jesteśmy najlepsze:):):)Ha ha ha A co?Pisałam ostatnio,że skromność wyszła z mody:):):)Zresztą co tu gadac :)My zadowolone,Kulka też ,rodzina też i nawet obie agencje , jeszcze tylko mała podwyżka i będzie full wypas:)

No to po podwyżce agenja będzie mniej zadowolona