Pochwalijki #4

25 sierpnia 2017 19:02 / 7 osobom podoba się ten post
Trochę się pochwalę, ale nie za dużo żeby nie zapeszyć.Byłam 2 godz, tylko z Panią którą zmieniałam i opisała Wysokiego jako nieprzyjemnego nerwusa i gbura.Fakt Wysoki jest mało rozmowny, ale  dzisiaj jestem tydzień i żadnych nerwów jeszcze nie pokazał.Roboty przy nim nie zawiele.Po śniadaniu godzinę drzemię w kuchni a pózniej idzie przed komputer i gra w pasjanse do obiadu. Po pauzie telewizja.Nie przesiaduje z nim, widać zwyczajny sam siedzieć.Jutro wybywam na kawę do Regensburga z córką mojej byłej Pdp/ zmarła w styczniu/.Wysoki nie miał sprzeciwów na wydłużenie popołudniowej przerwy.
25 sierpnia 2017 19:13 / 9 osobom podoba się ten post
Dostałam mały prezencik. Bardzo chciałam mieć tę łopatkę a w żadnym ze sklepów nie można jej dostać. Można ją zamówić. No i dzisiaj żona dziadka wręczyła mi tę cud łopatkę. Ale do wykopywania dołków się nie nadaje - spoko
https://www.youtube.com/watch?v=O0dNCrznauk
25 sierpnia 2017 19:19 / 7 osobom podoba się ten post
Mycha

Dostałam mały prezencik. Bardzo chciałam mieć tę łopatkę a w żadnym ze sklepów nie można jej dostać. Można ją zamówić. No i dzisiaj żona dziadka wręczyła mi tę cud łopatkę. Ale do wykopywania dołków się nie nadaje - spoko :lol1:
https://www.youtube.com/watch?v=O0dNCrznauk

Jako packa na muchy też może być przydatna:):):):)
25 sierpnia 2017 19:30 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Jako packa na muchy też może być przydatna:):):):)

Według mnie na muchy się nie nadaje chyba że ktoś potrzebuje więcej mięska na obiadek 
25 sierpnia 2017 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

Według mnie na muchy się nie nadaje chyba że ktoś potrzebuje więcej mięska na obiadek :wymiotuje:

A próbowałaś?:)hi hi hi
25 sierpnia 2017 19:33 / 6 osobom podoba się ten post
kasia63

A próbowałaś?:)hi hi hi

Łopatkę wypróbowałam, dlatego chciałam ją mieć. Jest baardzo dobra. A much nie jadam, czasami mam je w nosie 
25 sierpnia 2017 20:08 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

Łopatkę wypróbowałam, dlatego chciałam ją mieć. Jest baardzo dobra. A much nie jadam, czasami mam je w nosie :-)

25 sierpnia 2017 23:27 / 8 osobom podoba się ten post
A to moja hodowla "zielska"    
25 sierpnia 2017 23:37 / 6 osobom podoba się ten post
Kama84

A to moja hodowla "zielska" :kwiatek dla ciebie1:    

Mam te zielsko trzecie od lewej,dostalam od przyjaciolki sztuk trzy! Jak bede w domostwie to zapodam tyz zdjecie. Masz gust dobra kobito,bialy jest uniwersalny do wszystkiego ino musze wysoko trzymac bo pies snupie w kwiatach. Pacze tak na te twoje zamilowanie do zieleni i musza przyznac zes ty taka kobieca jest,ciebie pamietam z poczatkow jaka tys byla zadziora na forum a tu pacz jak sie nam pannica w prawdziwa kobiete przemienia.
25 sierpnia 2017 23:45 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Mam te zielsko trzecie od lewej,dostalam od przyjaciolki sztuk trzy! Jak bede w domostwie to zapodam tyz zdjecie. Masz gust dobra kobito,bialy jest uniwersalny do wszystkiego ino musze wysoko trzymac bo pies snupie w kwiatach. Pacze tak na te twoje zamilowanie do zieleni i musza przyznac zes ty taka kobieca jest,ciebie pamietam z poczatkow jaka tys byla zadziora na forum a tu pacz jak sie nam pannica w prawdziwa kobiete przemienia. :kwiatek dla ciebie2:

A wszystko zależy od syt. :)))   Kiedy trzeba to pochwalę albo .........  jak się należy to przywalę ;pppp   
26 sierpnia 2017 12:02 / 7 osobom podoba się ten post
Kama84

A wszystko zależy od syt. :)))   Kiedy trzeba to pochwalę albo .........  jak się należy to przywalę ;pppp   

No masz sie czym chwalic kobity tak maja ino trza sie umiec powstrzymac i nie dac podpuszczac,tys mloda to cale zycie przed toba ino ci zycze dobrych ludzi na drodze,bys nie walila za czesto
26 sierpnia 2017 19:35 / 18 osobom podoba się ten post
Przyjmnie spędzony czas w towarzystwie Córki byłej Pdp. Mają do mnie 30 km i to już 2 odwiedziny.
26 sierpnia 2017 19:59 / 6 osobom podoba się ten post
Nie cytuję bo duże . I nie wiem , która to Michasia, ale za to widzę piękne nogi :)) wyeksponowane jak trzeba. Poza tym fajnie tak, jak byłe "rodziny" chcą sie spotykać , to dobrze świadczy o opiekunce Ogólnie fajna ekipa.
26 sierpnia 2017 20:09 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Przyjmnie spędzony czas w towarzystwie Córki byłej Pdp. Mają do mnie 30 km i to już 2 odwiedziny.

No, Michasiu, powtórzę za Kamą,nogi ...pierwyj sort,prima! ....acha,a bezrękawnik tegoż pana, zakupiony w Aldiku,taki sam kupiłam dla Osobistego przed Wielkanocą..
26 sierpnia 2017 21:25 / 4 osobom podoba się ten post