Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

22 maja 2017 16:23 / 2 osobom podoba się ten post
Ann1967

Dzisiaj mieliśmy naleśniki z serem i do tego sos jagodowy....
Babcia taki ma apetyt,że musiałam jeszcze dorobić swoich naleśników...
Pdp stwierdziła ,że moje są pyszniejsze niż te cateringowe..nieskromnie powiem,że miała rację.

w nagrodę babcia wymówi catering i wkroczysz do kuchni  :pomponiara:
22 maja 2017 16:28 / 1 osobie podoba się ten post
Gabrysia

w nagrodę babcia wymówi catering i wkroczysz do kuchni :-) :pomponiara:

22 maja 2017 16:35 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara48

:smiech3:

Basiu nie ma takiej opcji...catering musi być, a Ana ma odpoczywać i pauzować...hihi
Zawsze coś dorobię do tego cateringu, drugą surówkę czy deser i jest na bogato. 
Nie przemęczam  się tutaj
22 maja 2017 16:42 / 1 osobie podoba się ten post
Ann1967

Basiu nie ma takiej opcji...catering musi być, a Ana ma odpoczywać i pauzować...hihi
Zawsze coś dorobię do tego cateringu, drugą surówkę czy deser i jest na bogato. 
Nie przemęczam  się tutaj

I tak trzymaj Aniu, ja lubię gotować choć nie zawsze mi się chce. Dlatego zawsze w zamrażarce mam coś extra. 
24 maja 2017 07:48 / 4 osobom podoba się ten post
Barszcz czerwony,budyn
24 maja 2017 08:12 / 5 osobom podoba się ten post
Wczoraj kurczak na ryżu, sałata.
Dzisiaj kapuśniak z kapusty szpiczastej na żeberkach. 
24 maja 2017 08:22 / 2 osobom podoba się ten post
Lazania ( własnej roboty !!! ) Długo nie robiłam zobaczymy co wyjdzie....
24 maja 2017 12:48 / 8 osobom podoba się ten post
Kartofelki w mundurkach,jajo sadzone i mizeria.Przy tej ostatniej "święte oburzenie"PDP:)Jak to ogórki bez skórki???Ale jej wytłumaczyłam,że JA jem bez bo mi szkodzi i lekarz kazał...ha ha ha.Poszłyśmy więc na kompromis-pół ogórka bez ,drugie ze skórką,ja ze śmietaną ,ona z majonezem.A przy obiedzie mówi do mnie ,że dziękuje mi za cierpliwość bo wie ,że bywa nieznośna/ unerträglich/ :):):)Ha ha ha.Wczoraj wieczorem ten sam był komentarz,choć powodu nie było:)Coś czuję,że powoli ,powoli i dojdzie babulka do wniosku ,że nie warto kategorycznie i w każdej kwestii na swoim stawiać i że kompromis to całkiem fajna sprawa jest:)
24 maja 2017 13:10 / 3 osobom podoba się ten post
No,u mnie szału nie było-Linsensuppe,purre ziemniaczane,feldsalat a potem...mniam mniam lody tiramisu z malinami.Zeby nie mieć zbytnich wyrzutów sumienia,zamiast soku,jak seniorzy,wypiłam wodę z cytrynką.
24 maja 2017 13:31 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiejszy cateringowy obiad: purre ziemniaczane, klopsiki w sosie pomidorowym i brokuły,ja dorobiłam salate lodową z jabłkiem i koperkiem, na deser lody waniliowo-czekoladowe milki...
24 maja 2017 13:34 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaki ( młode ) ...łosoś w ziołach pieczony w folii ...mizeria
24 maja 2017 13:40 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ziemniaki ( młode ) ...łosoś w ziołach pieczony w folii ...mizeria :glodny:

Mniam, mniam
24 maja 2017 14:46 / 4 osobom podoba się ten post
Polatałam dzisiaj po mieście i pokazały się truskawki. Zapachniało nieziemsko.
Kupiłam trochę i posypalam stewią dolałam śmietanki bez laktozy i spałaszowałam. 
Taki obiadek sobie dziś zapodałam    
24 maja 2017 14:50 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Polatałam dzisiaj po mieście i pokazały się truskawki. Zapachniało nieziemsko.
Kupiłam trochę i posypalam stewią dolałam śmietanki bez laktozy i spałaszowałam. :je babeczke:
Taki obiadek sobie dziś zapodałam   :mniam: 

Przyjedź do moich podopiecznych. Nie będziesz musiała dla siebie odzielnie gotować. Oni taką dietę mają.
24 maja 2017 15:06 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Przyjedź do moich podopiecznych. Nie będziesz musiała dla siebie odzielnie gotować. Oni taką dietę mają.

 Jak sama dla siebie to nie potrzebuję przy garach stać. Wystarczy mi takie jedzenie napredce przyrządzone. Rece i nogi maja spokój