Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

25 maja 2017 19:53 / 5 osobom podoba się ten post
Ja ugotowałam botwinkę z młodych buraczków, pychotka.
26 maja 2017 06:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dzis znowu nowe danie z przepis znalazłapdp w gazecie i mowi to bedzie bardzo smaczne zobacze,mieszanka placki z ziemniakow,gotowanych i sera białego,
26 maja 2017 10:16 / 3 osobom podoba się ten post
Ryba w warzywach/papryka,szczypior,marchewka/ i ziemniaki.Bez surówki.
26 maja 2017 11:02 / 9 osobom podoba się ten post
Pierogi z mięsem ....pierogi z kapustą i grzybami . Synowa z dziećmi po 16-tej odwiedzi , zje a resztę zapakuje na wynos . Sernik w piekarniku ....pachnie jak cholera .
26 maja 2017 11:09 / 4 osobom podoba się ten post
Wczoraj była zupa-krem bliżej nieokreśloa, ryba z warzywami duszonymi, jogurcik pyszny. Dzisiaj nie wiem.
26 maja 2017 11:20 / 4 osobom podoba się ten post
Makaron z sosem i brokułami, mix sałat, mus z rabarbaru.
26 maja 2017 11:24 / 3 osobom podoba się ten post
Mam resztki szparagów + obierki i wodę z ich wczorajszego gotowania i dziś robię zupę szparagową na udkach z kurczaka,bo moja pdp ma apetyt,a sam krem szparagowy,to chyba mi ręce zje i na pauzę nie pojadę... A plan mam ambitny.
26 maja 2017 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Makaron z sosem i brokułami, mix sałat, mus z rabarbaru.

Moja PDP makaronu nie jada:(Na szczęście jak jest w przedszkolu mogę zaspokoić moje makaronowe żądze:)hi hi hi
26 maja 2017 13:01 / 4 osobom podoba się ten post
Pdp - Leberkase z jajami sadzonymi, a ja.....zupka ogórkowa ..wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0003."na żeberku" i świeżej włoszczyźnie
26 maja 2017 13:09 / 6 osobom podoba się ten post
Kobietka

Pdp - Leberkase z jajami sadzonymi, a ja.....zupka ogórkowa ..wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0003."na żeberku" i świeżej włoszczyźnie :mniam:

zupka ogorkowa MNIAM jutro zrobie ! u mnie dzisiaj bylo wolne od mielonego i pieczone ziemniaczki z kwarkiem
26 maja 2017 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pierogi z mięsem ....pierogi z kapustą i grzybami . Synowa z dziećmi po 16-tej odwiedzi , zje a resztę zapakuje na wynos . Sernik w piekarniku ....pachnie jak cholera .

Mniam, mniam,   
26 maja 2017 14:22 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pierogi z mięsem ....pierogi z kapustą i grzybami . Synowa z dziećmi po 16-tej odwiedzi , zje a resztę zapakuje na wynos . Sernik w piekarniku ....pachnie jak cholera .

A gdzieś Ty cholerę wąchała?
26 maja 2017 14:33 / 3 osobom podoba się ten post
lolowa

zupka ogorkowa MNIAM:mniam: jutro zrobie ! u mnie dzisiaj bylo wolne od mielonego i pieczone ziemniaczki z kwarkiem

No..mniam...naprawdę deczko przesoliłam, ale cóż..... I tak pyszna a takiego ziemniaczka to bym skubnęła....
27 maja 2017 07:38 / 3 osobom podoba się ten post
Mam dzis wolne od gotowania
27 maja 2017 09:35 / 3 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki w mundurkach,camembert smażony i feldsalat z miracelwhip/ze słoika/.Moje pytanie:feldsalat to inaczej?Wygląda jak roszponka,ale inaczej pachnie Tak się jakoś złożyło,że jeszcze tego nie jadłam.