Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

24 maja 2017 15:17 / 3 osobom podoba się ten post
tak sie chwalicie -------------- a u mnie znowu mielone (klopsy gotowane w sosie ), a dla mnie samej nie chce mi sie gotowac -- wiec dzisiaj jeszcze nic
24 maja 2017 15:29 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam dzisiaj na obiad' młode ziemniaczki z masełkiem i koperkiem, kalafior i jajko sadzone, .
25 maja 2017 08:05 / 3 osobom podoba się ten post
Knudel ze sliwkami,
25 maja 2017 08:34 / 4 osobom podoba się ten post
Sznycel, marchewka z groszkiem, ziemniaki a na deser mus z rabarbaru.
25 maja 2017 08:52 / 4 osobom podoba się ten post
Kieszonki schabowe faszerowane pieczarkami, papryką i serem, ziemniaki i. .....sałata, jeszcze jedna ogromna została. Jutro ją skończymy i przerwa, mam już przesyt. 
25 maja 2017 08:56 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Kieszonki schabowe faszerowane pieczarkami, papryką i serem, ziemniaki i. .....sałata, jeszcze jedna ogromna została. Jutro ją skończymy i przerwa, mam już przesyt. 

Miałam podobny pomysł. Babunia mi nosem kręci na sałatę a szkoda.
25 maja 2017 09:27 / 3 osobom podoba się ten post
hawana

Miałam podobny pomysł. Babunia mi nosem kręci na sałatę a szkoda.

Moje nie kręcą nosem, wszystko im smakuje, ale ile dni można sałatę jeść? Tylko było szkoda zmarnować, tak pięknie wyrosła. 
Już mi się chce innych surówek. Wczoraj corka Pdp przyniosla mi 3 flance sałaty tej bordowej, na szczęście trochę poczekamy zanim urośnie. 
25 maja 2017 09:34 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Moje nie kręcą nosem, wszystko im smakuje, ale ile dni można sałatę jeść? Tylko było szkoda zmarnować, tak pięknie wyrosła. 
Już mi się chce innych surówek. Wczoraj corka Pdp przyniosla mi 3 flance sałaty tej bordowej, na szczęście trochę poczekamy zanim urośnie. 

Moja zje wszystko co rośnie w ogródku....i na okrągło. Nie marudzi. Ja też lubię sałatę tylko nie że śmietaną a Pdp nie lubi z vinigretem więc zawsze dzielę na dwie porcje.
25 maja 2017 09:40 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Moja zje wszystko co rośnie w ogródku....i na okrągło. Nie marudzi. Ja też lubię sałatę tylko nie że śmietaną a Pdp nie lubi z vinigretem więc zawsze dzielę na dwie porcje.

Ja też robię na rőżne sposoby, jednak głównym składnikiem jest sałata, a jadłam całą jesień, zimę, wiosnę, z racji mojej diety ,może obrzydnąć.
25 maja 2017 09:55 / 2 osobom podoba się ten post
No jem i pewnie dalej będę jadła bo to jest moja kolacja :)
Ale do obiadu już będzie coś innego 
25 maja 2017 10:08
Barbara48

Kieszonki schabowe faszerowane pieczarkami, papryką i serem, ziemniaki i. .....sałata, jeszcze jedna ogromna została. Jutro ją skończymy i przerwa, mam już przesyt. 

Correct, ziemniakőw nie bedzie, też mi się przejadły, dziki ryż w zamian. 
25 maja 2017 13:03 / 3 osobom podoba się ten post
a ja mam poprostu Grochówkę.Oj pyszna taka  staropolska na wędzonce z kielbaską ale wieczorem mogę żałować
25 maja 2017 13:47 / 5 osobom podoba się ten post
Szparagi w sosie holenderskim, młode ziemniaki posypane koperkiem i ryba w panierce (sklep Aldi  tym razem) .
25 maja 2017 16:13 / 2 osobom podoba się ten post
Bratwurst,frytki,cola,ciasto -kościelny festyn:)
25 maja 2017 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
Ostatni przedwyjazdowy obiadek w domku.
Młode ziemniaczki wątróbka indycza i surówka z młodej kwaszonej kapusty