Co dzisiaj gotujesz na obiad? 10

27 maja 2017 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
ania37

No właśnie,to był ekseryment,ale pyszny, moja kaczka pływała w warzywach w paski, seler naciowy/ sałatkowy, cebula, marchewka, kawałek pora, sól +pieprz na filet dałam i potem,bo nic innego nie miałam, dodałam sos pieczeniowy Maggi, zredukowało się i wyszło wyjątkowo smacznie.(1 maleńka łyżeczka masła) Na wrzącej patelni najpierw opiekłam filet,bez żadnych dodatkowych tłuszczy.

Ja tobie nie godna podpowiadać,bo wiem,że smacznie sama gotujesz :).

Przestań ja tak gotuje jak kazdy tylko lubie pichcić i jestem ciekawa innych przepisów. Ja mam tez prosty i smaczny przepis na piers w porach. Piers obsmazam /skórką najpierw /, zdejmuje z patelni i w ten tłuszcz wrzucam posszatkowanego pora ,podpiekam dodaje smietane , sól , pierz wykładam na to pierś. Spróbuję Twojego przepisu .pozdrawiam. 
28 maja 2017 07:30 / 4 osobom podoba się ten post
Gulasz z zamrażarki wyciągnięty,ziemniaki,surówka/roszponka,papryka czerw.,szczypiorek,jogurt/
28 maja 2017 08:21 / 4 osobom podoba się ten post
Dzisiaj wychodne - do córki na obiad.
28 maja 2017 08:37 / 4 osobom podoba się ten post
Ziemniaczki z wody,filet z kurczaka panierowany,fasolka gotowana,budyn
28 maja 2017 09:14 / 5 osobom podoba się ten post
Wczorajsze mielone, ziemniaki i młoda kapusta z pomidorami i koperkiem
28 maja 2017 09:40 / 5 osobom podoba się ten post
Zmobilizowałam się dzisiaj:
Frykadelki, czerwona kapusta na zimno, ziemniaki. 
28 maja 2017 10:25 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie ryba grillowana,dokładnie pstrąg do tego mam ziemniaki i surówka z marchewki + lodowa sałata...
28 maja 2017 10:39 / 3 osobom podoba się ten post
Nie wiem co....najchętniej to poszłabym do łóżka i chciałabym obudzić się w środę....
Chyba jakiegoś doła złapałam...
28 maja 2017 10:47 / 4 osobom podoba się ten post
Nie gotuję . O 14-tej jadę do siostry na działkę . Dziś jem grillowane ....może coś poleją ? ....Noo..już widzę jak poleją , ale spragnione wody kwiatki .
28 maja 2017 10:48 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Nie wiem co....najchętniej to poszłabym do łóżka i chciałabym obudzić się w środę....
Chyba jakiegoś doła złapałam...

Nie smutaj , już za chwilę w domciu ( taka mądra teraz jestem , a czym bliżej powrotu ,mam to samo).
A na obiad proponuję tabliczkę czekolady ( smak wg.gustu) co by było w temacie
28 maja 2017 11:05 / 1 osobie podoba się ten post
Łeeee...jakby polali to jeszcze by się może pyknęło na te smutki .... Postawić mogę , tylko wypić nie będzie miał kto .
28 maja 2017 11:30 / 2 osobom podoba się ten post
Dziś ziemniaki ,gulasz, buraczki a po południu grill-moje szaszłyki z polędwicy wieprzowej itd... ,tzatziki i grecka sałatka
28 maja 2017 11:35 / 1 osobie podoba się ten post
Na obiad dziś robię Mittagessen , :fuckyou2:
28 maja 2017 12:23 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Zmobilizowałam się dzisiaj:
Frykadelki, czerwona kapusta na zimno, ziemniaki. 

28 maja 2017 12:33 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie wiem co....najchętniej to poszłabym do łóżka i chciałabym obudzić się w środę....
Chyba jakiegoś doła złapałam...

Ewuś 
Nie smutaj :)
Masz nas teraz a za chwilke bedziesz w domku :)