Forum Dyskusyjne ›› Strefa Fashion

Wybierz stronę:
  • Pierwszy raz wkleiłam zdjęcie, samodzielnie bez niczyjej pomocy!!!! Bo się na te moje " gady " wkurzyłam,ale nie wiem w którym momencie mam opisać fotkę...to są butki zakupione w CC na wyprzedaży,obie pary skórkowe, niebieskie od Lasockiego,a czerwone Quazi
  • Czrwone klapki są super
  • Mnie też się podobają
  • Komu się podoba ponoć hit, łańcuszek w kroku,czego to nie wymyślą
  • To chyba taki bajer na plazę.....żeby wszyscy patrzyli ze coś się błyszczy między nogami......
  • Nie wiem czego ci gratulować zdjęcia że sama wkleiłaś czy ładnych butów ? a i wyprzedaż dziala na mnieŁadne i to obydwie pary -wygodne to na bank!
  • No mi się nie podoba
  • Zdjęcie jest kiepskie (robione tabletem,do przesyłu ze srajfona jeszcze nie doszłam ) lepiej wyglądają na "żywo",a wygodne obie pary, choć te czerwone wysokie jak diabli . 
  • Może i kiepskie ja nie Geronimo ale wyglądają obłędnie a to że wysokie to super bo wiesz że facet lubi wysokie podwozie?
  • Ja ,oprócz jednych japonek , nie mam żadnych płaskich butów,ale tak bywa,jak się jest z metra ciętym i o długich nogach to mogę pomarzyć  . Zresztą na płaskich to ja nie umiem chodzić.
  • Butki niezłe... Fason tych granatowych (?) sandałków maja córuś określa jako "babcine" Wiem bo juz nie raz coś takiego usłyszałam...
  • Buty ogólnie ładne i wygodne moja mama ma takie same jak te granatowe tylko bężowe,no może trochę babcine,a te czerwone, miałam takie same świetnie się chodzi nawet wysokości się nie odczuwa
  • Twoja mama to już może sobie takie babcine nosić...   Ja tam z babcinymi to sie ukrywam przed moja córuś.., woże do Niemiec bo one sa wygodne... , a ja tu nogę to musze miec stabilną...
  • Czekałam na to określenie  , ale chorery wygodne! Ja mam ogólnie problem z kupnem wygodnych i ładnych butów, ale jak się ma takie kopytko ( bardzo wysokie podbicie i szeroka raciczka,)więc większość butików przecudnej urody ,nie zbiera mi stópki i się wylewa bokami, bądź blokują włożenie paski.Praktycznie fason tych niebieskich ,to mój model  A jak kupuję zimowe,to jedna wielka masakra,bo nie mogę przecisnąć stópki przez cholewkę.Zdziwiłam się,że te czerwone,pomimo,że wysoko zabudowane,weszły ,skóra miękka.
Wybierz stronę:

Zobacz też...

Choroby nowotworowe cz. I