Zakupy 4

17 sierpnia 2017 20:57 / 2 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

To Ty taki malutki krasnalek jesteś::oczko2:

No jestem i nic na to nie poradzę ....Jem dużo ...a urosnąc już i tak nie mogę ...ale za to wagowo...to ho..ho ...hoooo.!
18 sierpnia 2017 08:18 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

No jestem i nic na to nie poradzę ....Jem dużo ...a urosnąc już i tak nie mogę ...ale za to wagowo...to ho..ho ...hoooo.!

To widzę Basiu,że my w tej samej lidze dreptamy 
18 sierpnia 2017 09:10 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

To widzę Basiu,że my w tej samej lidze dreptamy :-)

Piękna liga ...prawda ..dużoooo placu do pieszczot ...Nikt się o nas nie poobija ..odgniotków se nie narobi . Mięciutko ....kuźwa jak na poduszeczkach !
18 sierpnia 2017 09:23 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Piękna liga ...prawda ..dużoooo placu do pieszczot ...Nikt się o nas nie poobija ..odgniotków se nie narobi . Mięciutko ....kuźwa jak na poduszeczkach !:smiech2:

Noooo.......i nikt nie powie, ze mam doope jak szafa gdańska, trzydrzwiowa, z lustrem.....no bo niechby tylko spróbował......
18 sierpnia 2017 09:40 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Piękna liga ...prawda ..dużoooo placu do pieszczot ...Nikt się o nas nie poobija ..odgniotków se nie narobi . Mięciutko ....kuźwa jak na poduszeczkach !:smiech2:

A jakie air bagi 
20 sierpnia 2017 19:14 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara48

Bietko a gdzie Ty się ukrywasz? 
Wyłaź :buziaki:

Już wyłażę , i pytam przy okazji gzie jest wątek  "muzyka , która dodaje ci sił ", 
znalałam   4 i nie mogłam dodać postu                                                                                                                                         '                                                                           '
20 sierpnia 2017 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

Już wyłażę , i pytam przy okazji gzie jest wątek  "muzyka , która dodaje ci sił ", 
znalałam   4 i nie mogłam dodać postu                                                                                                                                         '                                                                           '

20 sierpnia 2017 19:28 / 4 osobom podoba się ten post
Ewuniu nie mogę odpowiedzieć szczerze ,bo tu by mnie wyśmiano , chociaż przyznam się szczerze , że często byłam na fb
dziękuje za link
31 sierpnia 2017 20:20 / 10 osobom podoba się ten post
Na poprawę humoru  kupiłam sobie czerwony lakier do paznokci .
31 sierpnia 2017 20:36 / 5 osobom podoba się ten post
A ja dziś tylko dragi na włosy i żel do mycia się, czyli zrealizowałam część planu zakupowego przed wyjazdem. Dziś Rossmann, w przyszłym tygodniu Dm...
Trudno tu za jednym zamachem wszystko załatwić
31 sierpnia 2017 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Barbara48

Na poprawę humoru  kupiłam sobie czerwony lakier do paznokci .

Tos poszalala  konkretny i ladny kolor mnie taki poprawia tyz humor 
31 sierpnia 2017 20:50 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Tos poszalala :buziaki: konkretny i ladny kolor mnie taki poprawia tyz humor 

Mi dziś na poprawę humoru potrzebny wagon takiego lakieru i moją manicurzystka... ))))
31 sierpnia 2017 21:05 / 5 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Mi dziś na poprawę humoru potrzebny wagon takiego lakieru i moją manicurzystka... ))))

Czytalam co ty tam za cyrki masz i sie dziwie troche,ze pdp nie zabrali do szpitala. Nic sie nie denerwuj jak trza bedzie to dzwon niech robia z tym porzadek nie bedziesz sama dzwigac 
01 września 2017 09:58 / 6 osobom podoba się ten post
Polecam metaliczny lakier metaliczny z DM
01 września 2017 21:27 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Polecam metaliczny lakier metaliczny z DM

Brzydki. Czerwony ładniejszy