Zakupy 4

01 września 2017 23:08 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Brzydki. Czerwony ładniejszy

Konkret        genialny. 
02 września 2017 12:32 / 7 osobom podoba się ten post
Knorr

Brzydki. Czerwony ładniejszy

No to sobie pomaluj czerwonym jak ładniejszy
02 września 2017 15:08 / 3 osobom podoba się ten post
Malina

No to sobie pomaluj czerwonym jak ładniejszy:-)

Noo...tym bardziej , że fajny reklamują w niemieckiej tv . Czerwony ...metaliczny jakby . Podobno doskonały na grzybicę .
02 września 2017 23:08 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Polecam metaliczny lakier metaliczny z DM

Te sa moje najulubiensze ino buraczkowy sie skonczyl trza rzutem na tasme nowe kupic.
02 września 2017 23:10 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noo...tym bardziej , że fajny reklamują w niemieckiej tv . Czerwony ...metaliczny jakby . Podobno doskonały na grzybicę .

Hahahahaha!!! 
03 września 2017 01:46 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

No to sobie pomaluj czerwonym jak ładniejszy:-)

Ty sobie pomaluj, bo ten siniejący nie wygląda najlepiej. 
03 września 2017 11:20 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Ty sobie pomaluj, bo ten siniejący nie wygląda najlepiej. 

Kwestia gustu skarbie,ja już miałam wzorki i zielone i czerwone i niebieskie,teraz hicior metaliczne niekoniecznie sine,cała paleta barw,ja lubię eksperymentować,a to się na szczęście zmywa
03 września 2017 12:21 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

Kwestia gustu skarbie,ja już miałam wzorki i zielone i czerwone i niebieskie,teraz hicior metaliczne niekoniecznie sine,cała paleta barw,ja lubię eksperymentować,a to się na szczęście zmywa:-)

I na szczęście można nie nałożyć już tego więcej. 
03 września 2017 12:40 / 5 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Noo...tym bardziej , że fajny reklamują w niemieckiej tv . Czerwony ...metaliczny jakby . Podobno doskonały na grzybicę .

Baśka ty mnie nie strasz  nie chcesz powiedziec ze malujecie paznokcie aby zapacykować grzybicę hihihi
to co teraz na randki mam sie umawiac ze zmywaczem do paznokci ? 
03 września 2017 12:49
Ja krem sobie kupiłam.
03 września 2017 12:59
Ona_Lisa

Ja krem sobie kupiłam.

Chcesz być podobna do francuskiej pani Macron??
03 września 2017 13:03
ORIM

Baśka ty mnie nie strasz :-) nie chcesz powiedziec ze malujecie paznokcie aby zapacykować grzybicę hihihi
to co teraz na randki mam sie umawiac ze zmywaczem do paznokci ? :-)

Lepiej w OBI środek grzybobójczy kup-większa pojemnośc to taniej wyjdzie:):):):)
03 września 2017 13:12 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Lepiej w OBI środek grzybobójczy kup-większa pojemnośc to taniej wyjdzie:):):):)

i co tak spryskać pannę na dzień dobry ? 
Nie pomyślałem o środkach z OBI  mowisz ze taniej i szybciej oraz ze gwarancja jest ?
03 września 2017 13:18 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

i co tak spryskać pannę na dzień dobry ? :-)
Nie pomyślałem o środkach z OBI :-) mowisz ze taniej i szybciej oraz ze gwarancja jest ?:-)

Duże opakowanie zawsze tańsze ,to raz a dwa to w ogrodzie są skuteczne:)Pannę jak pannę:)Się !Się spryskać:):):):)
03 września 2017 14:07 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

Baśka ty mnie nie strasz :-) nie chcesz powiedziec ze malujecie paznokcie aby zapacykować grzybicę hihihi
to co teraz na randki mam sie umawiac ze zmywaczem do paznokci ? :-)

Koniecznie ze zmywaczem ....Jakby co to ja swoich nie pomaluję , żebyś widział żem zdrowa ....na paznokciach . Z umysłem u mnie nie bardzo , ale po kiego Ci mądra baba ?