Zakupy 4

03 września 2017 15:23 / 1 osobie podoba się ten post
Knorr

Chcesz być podobna do francuskiej pani Macron??

UK. London !   
04 września 2017 08:35 / 3 osobom podoba się ten post
Dziewczynka.z

To Ty taki malutki krasnalek jesteś::oczko2:

Tak se przegladam wątki i tak czytam i myślę ...myślę ...i coś wymysliłam .
Popatrz Ty Dziewczynko jak te nicki ...awatary mogą nas zmylić ...taka jakby obłuda . Tiaa....słusznego wzrostu to raczej nie jestem , ale kuźwa Ty byś se może nicka też zmieniła ? ...Noo...bo ja jak przy swoim 158cm wzroście krasnalek dla Ciebie jestem ....to Ty w mordkie jeża musisz być baba , że ho..ho ..ho albo jeszcze wyższa ... znaczy taki baba- dąb ...niech będzie , że " dębina " ... Kurczę ...dziewczynka z zapałkami to taka dziewuszka przecież .....Weź Ty se zmień nicka na jakąś " Waligóra " ...albo " Wyrwidąba " ...a nie kuźwa jakaś mizerota ...zmarznięta .... Jak baba to baba ....a nie obrazek !
04 września 2017 11:39 / 6 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tak se przegladam wątki i tak czytam i myślę ...myślę ...i coś wymysliłam .
Popatrz Ty Dziewczynko jak te nicki ...awatary mogą nas zmylić ...taka jakby obłuda . Tiaa....słusznego wzrostu to raczej nie jestem , ale kuźwa Ty byś se może nicka też zmieniła ? ...Noo...bo ja jak przy swoim 158cm wzroście krasnalek dla Ciebie jestem ....to Ty w mordkie jeża musisz być baba , że ho..ho ..ho albo jeszcze wyższa ... znaczy taki baba- dąb ...niech będzie , że " dębina " ... Kurczę ...dziewczynka z zapałkami to taka dziewuszka przecież .....Weź Ty se zmień nicka na jakąś " Waligóra " ...albo " Wyrwidąba " ...a nie kuźwa jakaś mizerota ...zmarznięta .... Jak baba to baba ....a nie obrazek !:smiech2:

A ja lubię jak widzę czyjeś lico,zawsze to nie gadka do ściany,no chyba że ktoś się wstydzi swojego wyglądu i ma kompleksy,ja nie posiadam nawet z fioletowymi paznokciami które skrytykował Knorek
04 września 2017 13:36 / 1 osobie podoba się ten post
Malina

A ja lubię jak widzę czyjeś lico,zawsze to nie gadka do ściany,no chyba że ktoś się wstydzi swojego wyglądu i ma kompleksy,ja nie posiadam nawet z fioletowymi paznokciami które skrytykował Knorek:-)

No tak Malinko ale Ty chyba płeć zmieniłaś bo jakiegoś faceta widzę w Twoim avatarze.
04 września 2017 13:53 / 4 osobom podoba się ten post
Mycha

No tak Malinko ale Ty chyba płeć zmieniłaś bo jakiegoś faceta widzę w Twoim avatarze.

Ten przystojniaczek w avatarze to (zdaje się) synek Maliny... (
04 września 2017 15:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mycha

No tak Malinko ale Ty chyba płeć zmieniłaś bo jakiegoś faceta widzę w Twoim avatarze.

Ten pan jest ze mną,albo ja z tym panem,kiedyś chciałam być chłopcem,ale mi przeszło z wiekiem.
04 września 2017 15:29 / 5 osobom podoba się ten post
Malina

Ten pan jest ze mną,albo ja z tym panem,kiedyś chciałam być chłopcem,ale mi przeszło z wiekiem.:-)

Taki uśmiechnięty z tą Twoją fotką. Nic tylko leci  komunikat - zaginęła kobieta z tego zdjęcia ale się cieszę bardzo 
05 września 2017 15:52 / 7 osobom podoba się ten post
Dzisiejsze wolne poświęciłam na zakupy i kupiłam to co chciałam: torebka, czy raczej torba ( brezent z wykończeniami skórzanymi i parcianymi)- kolor ciemny szary, nożyki do wilKinsona. Nie chciałam kupować żadnej bluzeczki, ale kupiłam, bo ładnie mi w niej. Kupiłam też kawę , bo miałam czas i wypiłam ją że tak powiem w samotności, choć ludzie siedzieli obok- to się nie godzi
05 września 2017 16:19
Widzieliście gdzieś w D cukierki KOPIKO-te kawowe?Nie ma w REWE,LIDLU,TEGUCIE ani w ALDIM:( W Polsce też nigdzie nie widziałam:(
05 września 2017 16:24 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Widzieliście gdzieś w D cukierki KOPIKO-te kawowe?Nie ma w REWE,LIDLU,TEGUCIE ani w ALDIM:( W Polsce też nigdzie nie widziałam:(

05 września 2017 16:35 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Widzieliście gdzieś w D cukierki KOPIKO-te kawowe?Nie ma w REWE,LIDLU,TEGUCIE ani w ALDIM:( W Polsce też nigdzie nie widziałam:(

Jak znajdę w PL to dam znać. Wydaje mi się, że widziałam. Pasi Kasi ? wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008
05 września 2017 17:07 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Jak znajdę w PL to dam znać. Wydaje mi się, że widziałam. Pasi Kasi ? wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008

Kurde!Znalazłam na ceneo.pl w dwóch sklepach, a w zakładce: info o produkcie, napisano:wyprodukowano w Indonezji........:(
05 września 2017 17:13
kasia63

Kurde!Znalazłam na ceneo.pl w dwóch sklepach, a w zakładce: info o produkcie, napisano:wyprodukowano w Indonezji........:(

Może Storck tam produkuje...? Albo jest tylko dystrybutorem ? Na allegro są.
05 września 2017 17:37 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Może Storck tam produkuje...? Albo jest tylko dystrybutorem ? Na allegro są.

Nooo,też widziałąm,chyba sobie zamówię juz z domu zapasik na All własnie .One mi na droge niezbędne są bo kawy w podrózny w płynie nie piję.
05 września 2017 17:39 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nooo,też widziałąm,chyba sobie zamówię juz z domu zapasik na All własnie .One mi na droge niezbędne są bo kawy w podrózny w płynie nie piję.

Jak zobaczę gdzieś w sklepie, to zawiadomię. Tak ?