Zakupy 4

05 września 2017 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Jak zobaczę gdzieś w sklepie, to zawiadomię. Tak ?

Polecam się łaskawej pamięci:)
05 września 2017 18:30 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Widzieliście gdzieś w D cukierki KOPIKO-te kawowe?Nie ma w REWE,LIDLU,TEGUCIE ani w ALDIM:( W Polsce też nigdzie nie widziałam:(

Kopiko ?? W każdym markecie- Auchan, Tesco a nawet w Netto przy kasie w opakowaniu podłużnym. Widziałam na bank .     choć kopa to one nie dają, tylko pełno cukru, pewnie.
05 września 2017 21:08 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Kurde!Znalazłam na ceneo.pl w dwóch sklepach, a w zakładce: info o produkcie, napisano:wyprodukowano w Indonezji........:(

zobacz w polskim rossmanie,na stronie sklepu wwyskoczyło ,że mają w ofercie
06 września 2017 12:53 / 3 osobom podoba się ten post
Ty niedobra,Ty!Bidoka zarabia na chleb ze smalcem tymi reklamami a Ty jej nawet tego żałujesz!Bądźże miłosierna,toż z głodu padnie.Kupi sobie torebkę i nawet jej na sucha bułkę nie zostanie ,jak nie będzie reklamować. 
06 września 2017 15:09 / 2 osobom podoba się ten post
Ta trzecia
06 września 2017 16:12 / 5 osobom podoba się ten post
W Dm-ie byłam ....same potrzebne rzeczy kupiłam . Nic ...może jutro kupię jakąś torbę ..walizeczkę . Dam radę ...chyba .
06 września 2017 16:42 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

W Dm-ie byłam ....same potrzebne rzeczy kupiłam . Nic ...może jutro kupię jakąś torbę ..walizeczkę . Dam radę ...chyba .

Sklep otwierasz??)))
06 września 2017 17:04 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

W Dm-ie byłam ....same potrzebne rzeczy kupiłam . Nic ...może jutro kupię jakąś torbę ..walizeczkę . Dam radę ...chyba .

Walizeczkę lepiej wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0006
06 września 2017 17:11 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Walizeczkę lepiej wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0006

Chyba tak ...bo zdjęcie musiałam mocno zmniejszać i nie wszystko jest ujęte
06 września 2017 17:15 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Sklep otwierasz??)))

Pi....ę nie sklep ! ...Przecież to są same przydasie ...najpotrzebniejsze rzeczy
06 września 2017 17:21 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Chyba tak ...bo zdjęcie musiałam mocno zmniejszać i nie wszystko jest ujęte :-(

Matko ! Obkupiłaś siebie i całą rodzinę chyba A tak poważnie - w walizeczce poustawiasz sobie i będzie gut. Ja "łazienkę" wożę w torbie i nie zawsze dobrze udaje się się zapakować, a wolę, żeby niektóre rzeczy stały, a walizeczka to załatwi bez problemu.
06 września 2017 17:30 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Matko ! Obkupiłaś siebie i całą rodzinę chyba :lol3: A tak poważnie - w walizeczce poustawiasz sobie i będzie gut. Ja "łazienkę" wożę w torbie i nie zawsze dobrze udaje się się zapakować, a wolę, żeby niektóre rzeczy stały, a walizeczka to załatwi bez problemu.

Myślę o niedużej walizce .W walizce bezpieczniej ,,,..a na miejscu znów się komuś  ją sprezentuje , bo za mało placu w pawlaczu
06 września 2017 17:34 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Myślę o niedużej walizce .W walizce bezpieczniej ,,,..a na miejscu znów się komuś  ją sprezentuje , bo za mało placu w pawlaczu :smiech3:

No ! O takim przeznaczeniu nie pmyślałam. A kiedy następnym razem bęziesz znowu potrzebować czegoś na zakupy i trzeba będzie coś kupić, np. walizeczkę, to pomalutku bliskich i dalekich obdarujesz nie tylko kosmetykami wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008My, opiekunki to jednak praktyczne babki jesteśmy
06 września 2017 17:40 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

No ! O takim przeznaczeniu nie pmyślałam. A kiedy następnym razem bęziesz znowu potrzebować czegoś na zakupy i trzeba będzie coś kupić, np. walizeczkę, to pomalutku bliskich i dalekich obdarujesz nie tylko kosmetykami wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008My, opiekunki to jednak praktyczne babki jesteśmy :uśmiech ona:

Jak cholera
06 września 2017 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
Kupiłam chrześniakowi spodnie G-star za 60 euro na wyprzedaży. Marzył o takich.