Zakupy 4

06 września 2017 18:17 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

W Dm-ie byłam ....same potrzebne rzeczy kupiłam . Nic ...może jutro kupię jakąś torbę ..walizeczkę . Dam radę ...chyba .

Ojeju jejuno Basia mnie tez tylko do Dm wpuscić i jak sroczka -co się zaświeci bo kolorowe to w łapę i później do koszyka
06 września 2017 19:15 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pi....ę nie sklep ! ...Przecież to są same przydasie ...najpotrzebniejsze rzeczy :wystawia jezyk1:

Co Ty tam otwierasz? Nie bardzo moge rozszyfrowac 
06 września 2017 21:32 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Co Ty tam otwierasz? Nie bardzo moge rozszyfrowac :hejka:

Nieruchomość . Moją
08 września 2017 07:35
Druga mi sie nie podoba. Za dużo w niej wszystkiego. Typ worka, który wygodny nie jest. Jakieś ozdobne suwaki pierdułki z zawieszkami. I jeszze ta faktura. Pewnie znajdą sie osoby, którym coś takiego się spodoba. Moim zdaniem jednak w pewnym wieku warto jest postawić na klasyke. Pierwsza jest jak najbardziej ok, aczkolwiek bardziej podoba mi się wersja w brązie: https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/shopper-bags/wloska-torebka-shopper-bag-gladka-skora-brazowa-3076.html.
08 września 2017 07:39 / 2 osobom podoba się ten post
tala

Druga mi sie nie podoba. Za dużo w niej wszystkiego. Typ worka, który wygodny nie jest. Jakieś ozdobne suwaki pierdułki z zawieszkami. I jeszze ta faktura. Pewnie znajdą sie osoby, którym coś takiego się spodoba. Moim zdaniem jednak w pewnym wieku warto jest postawić na klasyke. Pierwsza jest jak najbardziej ok, aczkolwiek bardziej podoba mi się wersja w brązie: https://sklep-torebki.pl/damskie/torebki/shopper-bags/wloska-torebka-shopper-bag-gladka-skora-brazowa-3076.html.

Zlituj się dziewucho!Jeszcze się człowiek nie obudził a ta juz o torbach....Żeby to jeszcze te torby ,co to wiecie,po bokach ,ale nie włoskie...A to nie wie Tala ,że włoskie to w ząbki się lubią zaplątywać????To niech się Tala dowie i o 7 rano dupy ludziom nie zawraca!:)No,dobrze za 20 ósma,ale i tak za wcześnie!!!
16 września 2017 09:17 / 6 osobom podoba się ten post
Wczorajszy dzień wolny spędzony w mieście na shoppingu.
Uwielbiam niemieckie promocje. Tu, jak piszą "do 70%", to faktycznie są takie obniżki, nie to co w Pl. Sorry, ale ja "w domu" jakoś nie mam szczęścia do promocji.

Zakupiłam czarne jeansy Street One (z 49,99€ na 10€)
Bluzkę i bluzko-sweterek w Ernsting Family (każda po 2,99€)
Koszulkę do spania- tamże.
Trochę kosmetycznych pierdółek.
Mierzyłam zimówkę w Vero Moda, niestety- bez promocji, więc cena atrakcyjna w drugą stronę. Ale myślę o niej
26 września 2017 10:52 / 1 osobie podoba się ten post
Kupilam wreszcie power banka na wyjazdy!!! Tyla czasu bylam bez ale jak szukalismy lodowki to przy okazji trza bylo w koncu zakupic. Trza najpierw to naladowac i dopiero dziala
26 września 2017 11:00
EwaR65

Kupilam wreszcie power banka na wyjazdy!!! Tyla czasu bylam bez ale jak szukalismy lodowki to przy okazji trza bylo w koncu zakupic. Trza najpierw to naladowac i dopiero dziala

A ile takie cudeńko kosztuje? Bo mnie tez by sie przydalo
26 września 2017 11:10 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

A ile takie cudeńko kosztuje? Bo mnie tez by sie przydalo

Ja placilam 109 zlotyszy ale moze w internecie jest taniej.
26 września 2017 15:07 / 1 osobie podoba się ten post
pulpecja86

A ile takie cudeńko kosztuje? Bo mnie tez by sie przydalo

Ten to taki dosyć duży już jest. Ja mam mniejszy, 4400 czegoś tam, co starsza na dwa naładowania telefonu. Kosztował coś koło 40 zł. Fajna rzecz, zwłaszcza na podróże. 
10 października 2017 16:01 / 1 osobie podoba się ten post
Okres kupowania zniczy i sprzatania grobow oglaszam za otwrty. Szukam jeszcze takich wkladow co sie pala dlugo  i musze dokupic kilka malych lampionow. Moze macie jakie typy swiatel na grob co sie dluzej trzymaja to dajcie mi pomysl.
10 października 2017 16:05
wichurra2

Ten to taki dosyć duży już jest. Ja mam mniejszy, 4400 czegoś tam, co starsza na dwa naładowania telefonu. Kosztował coś koło 40 zł. Fajna rzecz, zwłaszcza na podróże. 

Wisz co mnie sie stalo??? Naladowalam to cos i trzymalam w szufladzie. Po jakims czasie chcialam se sprawdzic,czy laduje. Na poczatku ladowalo bo swiecila zielona lampka ale jak chcialam telefon sprawdzic czy laduje to klapa!! Musze przeczytac w internecie bo to ladowanie sie wyczerpuje nawet jak ja tego po naladowaniu nie ruszalam. Nic z tego nie rozumiem
10 października 2017 16:11 / 2 osobom podoba się ten post
EwaR65

Wisz co mnie sie stalo??? Naladowalam to cos i trzymalam w szufladzie. Po jakims czasie chcialam se sprawdzic,czy laduje. Na poczatku ladowalo bo swiecila zielona lampka ale jak chcialam telefon sprawdzic czy laduje to klapa!! Musze przeczytac w internecie bo to ladowanie sie wyczerpuje nawet jak ja tego po naladowaniu nie ruszalam. Nic z tego nie rozumiem :bezradny:

Jak długo leży to się wyczerpuje tak jak i nieużywany telefon 
10 października 2017 16:37 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Jak długo leży to się wyczerpuje tak jak i nieużywany telefon :telefon1:

Noz!!! Myslalam,ze to trzyma ten prad co sie naladowal,az do uzycia ale ja glupia!!
10 października 2017 16:42 / 4 osobom podoba się ten post
EwaR65

Noz!!! Myslalam,ze to trzyma ten prad co sie naladowal,az do uzycia ale ja glupia!! :lol3:

Nie ma takich baterii, które się nie wyczerpują. Nawet te  R coś tam..coś tam maja termin ważności