Zakupy 4

10 października 2017 16:48 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

Nie ma takich baterii, które się nie wyczerpują. Nawet te  R coś tam..coś tam maja termin ważności :-)

Ja tyz tak myslala,ze to jest jak bateria i jak nie laduje telefonu to trzyma ale widac ja nie z tych czasow. Tyz nie wiedzialam,ze bateria ma termin waznosci.
10 października 2017 16:52 / 1 osobie podoba się ten post
EwaR65

Ja tyz tak myslala,ze to jest jak bateria i jak nie laduje telefonu to trzyma ale widac ja nie z tych czasow. Tyz nie wiedzialam,ze bateria ma termin waznosci. :eureka:

A jak długo trzyma bateria jak nie używasz telefonu? Ja mojej niemieckiej komórki rzadko używam i jest ciągle rozładowana. Bo zapominam załadować a wg ciebie musiałaby być ciągle na chodzie.
10 października 2017 16:56 / 1 osobie podoba się ten post
MeryKy

A jak długo trzyma bateria jak nie używasz telefonu? Ja mojej niemieckiej komórki rzadko używam i jest ciągle rozładowana. Bo zapominam załadować a wg ciebie musiałaby być ciągle na chodzie.:-)

Telefon nie bo ciagle rozladowany to to wiem ino nie wiedzialam o tym urzadzeniu do ladowania,ze traci prad. Mam tyz w szufladzie baterie paluszki juz tam leza kupe czasu,nierozpakowane takie to powinny dzialac no chyba,ze juz data sie skonczyla. Kon to wie. Dobrze,ze juz wiem jak dziala ten badziew
10 października 2017 16:58 / 3 osobom podoba się ten post
EwaR65

Telefon nie bo ciagle rozladowany to to wiem ino nie wiedzialam o tym urzadzeniu do ladowania,ze traci prad. Mam tyz w szufladzie baterie paluszki juz tam leza kupe czasu,nierozpakowane takie to powinny dzialac no chyba,ze juz data sie skonczyla. Kon to wie. Dobrze,ze juz wiem jak dziala ten badziew :aniolki:

Paluszki mają na ogół długie terminy. Zajrzyj i przeczytaj.
14 października 2017 15:10 / 5 osobom podoba się ten post
Nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja tu sklepy pod nazwa Aciton , moze wysprzedaja koncowki serii , zakupilam tam dzis krem Loreal Magic Blur za 3.99.Sprawdzilam w Polsce cena ok 40-60 zl.Oczywiscie byly tylko cztery i kto je kupil? Kolezanka i ja )))
14 października 2017 15:31 / 5 osobom podoba się ten post
Kupiłam sobie drzewko
22 października 2017 08:55 / 3 osobom podoba się ten post
Wczoraj w sklepie widzialam prawdziwki suszone , cena kosmiczna , za kg 130 ojro.W Pl pewnie tez drogie , jak dobrze ze nie musze kupowac)))
22 października 2017 09:07 / 4 osobom podoba się ten post
U mnie zapas i suszonych,i w marynacie,na trzy lata...
22 października 2017 09:11 / 4 osobom podoba się ten post
Marta2

U mnie zapas i suszonych,i w marynacie,na trzy lata...

To tak jak u mnie, dobre te nasze chlopy , no jak prawdziwe gospochy))
22 października 2017 09:36 / 2 osobom podoba się ten post
Dobre i zabijające tęsknotę w ten sposób;-)
22 października 2017 09:41 / 7 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja tu sklepy pod nazwa Aciton , moze wysprzedaja koncowki serii , zakupilam tam dzis krem Loreal Magic Blur za 3.99.Sprawdzilam w Polsce cena ok 40-60 zl.Oczywiscie byly tylko cztery i kto je kupil? Kolezanka i ja )))

Co to za sklepy?


Ja tu (w sensie w De) obkupiłam się w firmowe rzeczy.
Przyznam się szczerze, że omijałam takie sklepy, bo nie zawsze było mnie na nie stać. W Pl to już w ogóle. Raz na jakiś czas kupiłam, jak potrzebowałam coś porządniejszego. Teraz w większości w takich sklepach ciuchy kupuję.
Nie chwalę się, że niby mnie stać i na bazar już nie pójdę   Ale chwalę się, że w De można świetne okazje wyłapać.
Muszę zrobić próbne pakowanie jednej torby i sprawdzić, czy mam jeszcze miejsce.
Jak nie kupić?
Sweterki Only, czy S.Oliver kupiłam po 10€ każdy. Jeden z 39,99, drugi z 35 € przeceniony.
A ostatnio płaszczyk z flauszu S.Oliver za 15,99€
22 października 2017 10:07 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Nie wiem na jakiej zasadzie dzialaja tu sklepy pod nazwa Aciton , moze wysprzedaja koncowki serii , zakupilam tam dzis krem Loreal Magic Blur za 3.99.Sprawdzilam w Polsce cena ok 40-60 zl.Oczywiscie byly tylko cztery i kto je kupil? Kolezanka i ja )))

Są to sklepy holenderskie ,również końcówki serii mają .
22 października 2017 10:10 / 3 osobom podoba się ten post
basiaim

Co to za sklepy?


Ja tu (w sensie w De) obkupiłam się w firmowe rzeczy.
Przyznam się szczerze, że omijałam takie sklepy, bo nie zawsze było mnie na nie stać. W Pl to już w ogóle. Raz na jakiś czas kupiłam, jak potrzebowałam coś porządniejszego. Teraz w większości w takich sklepach ciuchy kupuję.
Nie chwalę się, że niby mnie stać i na bazar już nie pójdę :-)  Ale chwalę się, że w De można świetne okazje wyłapać.
Muszę zrobić próbne pakowanie jednej torby i sprawdzić, czy mam jeszcze miejsce.
Jak nie kupić?
Sweterki Only, czy S.Oliver kupiłam po 10€ każdy. Jeden z 39,99, drugi z 35 € przeceniony.
A ostatnio płaszczyk z flauszu S.Oliver za 15,99€ :-)

Z tego co sie dowiedzialam to holenderskie , a co jeszcze to ze w Pl otwieraja w pazdzierniku 5 sklepow .Walbrzych , Glogow , Lubsko i jeszcze gdzies dwa nie pamietam.
Czytalam opinie o tym sklepie, sa bardzo pozytywne ))).
Np szampon Sayossa mozna kupic tam w normalnej cenie bez promocji za 1,70, gdzie w innym trzeba czekac na promocje Dobre ceny i niedrogo , wlasciwie to tam mydlo i powidlo.Ostatnio widzialam np reczniki ( duze ) za 3.99, teraz zrobili promocje za 1,49 .
Nie mam pojecia na jakiej zasadzie to dziala((
22 października 2017 10:11 / 2 osobom podoba się ten post
basiaim

Co to za sklepy?


Ja tu (w sensie w De) obkupiłam się w firmowe rzeczy.
Przyznam się szczerze, że omijałam takie sklepy, bo nie zawsze było mnie na nie stać. W Pl to już w ogóle. Raz na jakiś czas kupiłam, jak potrzebowałam coś porządniejszego. Teraz w większości w takich sklepach ciuchy kupuję.
Nie chwalę się, że niby mnie stać i na bazar już nie pójdę :-)  Ale chwalę się, że w De można świetne okazje wyłapać.
Muszę zrobić próbne pakowanie jednej torby i sprawdzić, czy mam jeszcze miejsce.
Jak nie kupić?
Sweterki Only, czy S.Oliver kupiłam po 10€ każdy. Jeden z 39,99, drugi z 35 € przeceniony.
A ostatnio płaszczyk z flauszu S.Oliver za 15,99€ :-)

Ojej.....taki flauszowy płaszczyk też bym chciała mieć.....
22 października 2017 10:37 / 7 osobom podoba się ten post
Mam tu też takie superanckie sklepy z wyprzedażą. Kupiłam sobie już sporo rzeczy z metką "made in Italy" i chyba takie są bo gatunkowo bardzo dobre,przecenione z 39 € na 10 €,tak samo buty letnie ,z 49 € na 10€. Jeden z tych sklepów jest po jakiejś fabryce,ogromny,ale bez porządnej reklamy. Wpadłam na niego całkiem przypadkiem,a drugi w supermarkecie.