Mazowieckie 2

12 grudnia 2017 20:25 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A o Darko to zadna gadzina nie wspomni . On też z mazowieckiego . Nawet  miejscowy ...z Warszawy . Przeciez też pcia męska ...chyba .

Ja mam z Darko pakt zawarty. Taki oooo....."szerokim łuku" 
12 grudnia 2017 20:27 / 7 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A o Darko to zadna gadzina nie wspomni . On też z mazowieckiego . Nawet  miejscowy ...z Warszawy . Przeciez też pcia męska ...chyba .

Z Darko to ciężka sprawa, ma zazdrosną żonę i dostanie klapą w czerep, jak się dowie. Ta żona.
12 grudnia 2017 20:29 / 5 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja mam z Darko pakt zawarty. Taki oooo....."szerokim łuku" :uśmiech ona2:

Pakt ...paktem . Ja to bym se chciala Go poznać na żywo ...w realu . Nie tam żebym coś se myślała teges ,aż tak bardzo zboczona nie jestem ...absolutnie nie . On pewnie w wieku moich dzieci jest . Tak tylko chciałabym pogadać ...z młodszym kolegą .
12 grudnia 2017 20:30 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nasze zloty są zawsze ekscytujące. Ale to nie łowy, nie dybiemy na nikogo ! A co do odwracania ról, to podobno teraz panowie lubią, kiedy panie wykazują inicjatywę. Napisałam "podobno", bo to zasłyszane :uśmiech ona:

Zawsze tak niewinnie sie zaczyna ? Zaloty, nie łowy, nie dybiemy, itp. A potem, jak przychodz co do czego, to nawet nie ma gdzie uciekać ani na żadną obonę spuścić się nie można. 
12 grudnia 2017 20:31 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pakt ...paktem . Ja to bym se chciala Go poznać na żywo ...w realu . Nie tam żebym coś se myślała teges ,aż tak bardzo zboczona nie jestem ...absolutnie nie . On pewnie w wieku moich dzieci jest . Tak tylko chciałabym pogadać ...z młodszym kolegą .

Ja sporo ludzi chciałabym poznać w realu. Płci obojga ale bez podtekstów....
12 grudnia 2017 20:34 / 8 osobom podoba się ten post
Andrew

Zawsze tak niewinnie sie zaczyna ? Zaloty, nie łowy, nie dybiemy, itp. A potem, jak przychodz co do czego, to nawet nie ma gdzie uciekać ani na żadną obonę spuścić się nie można. 

Widzisz? Głodnemu, to chleb na myśli. Kobietka o zlotach, a Ty o zalotach.
12 grudnia 2017 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Widzisz? Głodnemu, to chleb na myśli. Kobietka o zlotach, a Ty o zalotach.

12 grudnia 2017 20:36 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Zawsze tak niewinnie sie zaczyna ? Zaloty, nie łowy, nie dybiemy, itp. A potem, jak przychodz co do czego, to nawet nie ma gdzie uciekać ani na żadną obonę spuścić się nie można. 

Zawsze  Podobno "MY"  wybieramy, a "WY" łowicie. Obawiasz się o siebie...?
12 grudnia 2017 20:36 / 4 osobom podoba się ten post
Ellax2

Widzisz? Głodnemu, to chleb na myśli. Kobietka o zlotach, a Ty o zalotach.

Jestem tylko baaaardzo ostrożny. Prawie jak dziewica, co to chce ale boi się. :)
12 grudnia 2017 20:36 / 7 osobom podoba się ten post
Andrew

Zawsze tak niewinnie sie zaczyna ? Zaloty, nie łowy, nie dybiemy, itp. A potem, jak przychodz co do czego, to nawet nie ma gdzie uciekać ani na żadną obonę spuścić się nie można. 

Chcesz przed kobietą uciekać? Co z ciebie za facet...
12 grudnia 2017 20:38 / 2 osobom podoba się ten post
Ellax2

Widzisz? Głodnemu, to chleb na myśli. Kobietka o zlotach, a Ty o zalotach.

12 grudnia 2017 20:42 / 7 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Chcesz przed kobietą uciekać? Co z ciebie za facet...

No i uciekł.......
12 grudnia 2017 20:42 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Chcesz przed kobietą uciekać? Co z ciebie za facet...

A skąd wiesz, że jestem facetem ? Może jestem tą trzecią płcią, o której dzisiaj była mowa ? A to, że lepiej być zawsze ostrożnym, to nie zawadzi nikomu. Takim jestem facetem, co to juz kiedyś uciekał przed kobietami, poważnie. Źle to wspominam. :)
 
12 grudnia 2017 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
Andrew

A skąd wiesz, że jestem facetem ? Może jestem tą trzecią płcią, o której dzisiaj była mowa ? A to, że lepiej być zawsze ostrożnym, to nie zawadzi nikomu. Takim jestem facetem, co to juz kiedyś uciekał przed kobietami, poważnie. Źle to wspominam. :)
 

A czemu jestes taki ostrożny?  Od siedzenia z kobietą przy jednym stoliku nie zachodzi sie w ciążę,to bardziej złożony proces. Nie daj się dziewczynom prosić i daj się namówić na kolację przy świecach w dziesięcioro.
12 grudnia 2017 20:46 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

No i uciekł.......:-)

Wrócił