Mazowieckie 2

19 grudnia 2017 21:54 / 3 osobom podoba się ten post
teresadd

Ivanilko.Sporo nas będzie koło Wielkanocy.Temat otwarty.Pozdrowionka.

To super wiadomość Tereniu,w taim razie około lutego robimy listę.
19 grudnia 2017 21:54 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Nie martw się ,mazowszanki mają dobry słuch,usłyszą cię wszędzie,nawet spod ziemi :hihi:

Wow, cale szczęscie, że się pokazałaś, bo pisanie o nieobecnej jest beeee nawet wtedy, jeśli nic złego autor na myśli nie ma. Pewnie, że się postaram, skoro takie wyzwanie z Twej strony pada. Nawet Pana Vaniliowego jakoś przestałem się obawiać (chwilowo).
19 grudnia 2017 21:55 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nie mam co kombinować  - już wcześniej mialam zamiar Was dopaść :oczko1: a teraz tym bardziej.

Najlepiej łowić na żywca,lepiej bierze...
19 grudnia 2017 21:56 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

A pewnie, że razem to na pewno damy radę, nawet bez pomocy Zdzisia. Ale tak na poważnie, to szkoda, że Cię nie będzie, bo nie tylko nick Twój mi się podoba. :)

no dzięki...znowu....
19 grudnia 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Najlepiej łowić na żywca,lepiej bierze...:smiech3:

Pod warunkiem, że żywiec mocno żywotny i wyględny co nieco. :)
19 grudnia 2017 21:57 / 5 osobom podoba się ten post
Andrew

Wow, cale szczęscie, że się pokazałaś, bo pisanie o nieobecnej jest beeee nawet wtedy, jeśli nic złego autor na myśli nie ma. Pewnie, że się postaram, skoro takie wyzwanie z Twej strony pada. Nawet Pana Vaniliowego jakoś przestałem się obawiać (chwilowo).

No pokazałam się bo tak krzyczycie na mazowieckim,że książki nie mogę spokojnie czytać... Pan vaniliowy dobry człowiek,  podrzuci mnie do Warszawy nawet,a potem odbierze...
19 grudnia 2017 21:58 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Najlepiej łowić na żywca,lepiej bierze...:smiech3:

Ja dzisiaj ledwo żyję. Świąteczno- sylwestrowe plany posypały się jak..... Znaczy to, że żaden żywiec ze mnie....
19 grudnia 2017 21:59 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

No pokazałam się bo tak krzyczycie na mazowieckim,że książki nie mogę spokojnie czytać... Pan vaniliowy dobry człowiek,  podrzuci mnie do Warszawy nawet,a potem odbierze...

A może , by nie fatygować niepotrzebnie Pana V. , to ja się zaoferuję , a odbierać nie koniecznie by musiał. :)
19 grudnia 2017 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja dzisiaj ledwo żyję. Świąteczno- sylwestrowe plany posypały się jak.....:papa1: Znaczy to, że żaden żywiec ze mnie....

No to super,przynajmniej sponiewierasz się jak człowiek,a nie spod kołderki fajerwerki ogladać. 
19 grudnia 2017 22:02 / 2 osobom podoba się ten post
Kobietka

Ja dzisiaj ledwo żyję. Świąteczno- sylwestrowe plany posypały się jak.....:papa1: Znaczy to, że żaden żywiec ze mnie....

Myślę, że to o mej skromnej osobie była mowa. Też się chyba uperfumuję albo i pudru na nosek narzucę i coś tam jeszcze moze zadam :)
19 grudnia 2017 22:03 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

A może , by nie fatygować niepotrzebnie Pana V. , to ja się zaoferuję , a odbierać nie koniecznie by musiał. :)

Muszę dojechać ok.100 km do Warszawy,a że jestem szczęśliwą posiadaczką 14-letniego opla to jakoś dojadę,jakby vaniliowemu jakiś busines wypadł,tak więc dziękuję za ofertę,ale jestem samosia .
19 grudnia 2017 22:07 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Muszę dojechać ok.100 km do Warszawy,a że jestem szczęśliwą posiadaczką 14-letniego opla to jakoś dojadę,jakby vaniliowemu jakiś busines wypadł,tak więc dziękuję za ofertę,ale jestem samosia .

Nie żebym sie narzucał ale w razie co, jestem gotów. Też moge przyjechać oplem jakby marka auta miała decydować o sukcesie. :)
19 grudnia 2017 22:15 / 3 osobom podoba się ten post
Pozwólcie, miłe krajanki, że już Was pożegnam, życząc dobrej nocki i nabrania sił do walki z przeciwnościami dnia jutrzejszego. Na pewno sobie poradzicie. Dobre nocki
19 grudnia 2017 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Nie żebym sie narzucał ale w razie co, jestem gotów. Też moge przyjechać oplem jakby marka auta miała decydować o sukcesie. :)

No ok,ale tylko srebrnym..
19 grudnia 2017 22:28 / 1 osobie podoba się ten post
Jeśli Pani sobie życzy, to oczywiście w srebrnym kolorze (bo nie srebrnym) też zdobędę takowy bez większych trudności. Tylko proszę nie wymagać, by kolor był spoza palety barw opla, bo z tym byłyby niemałe trudności. )