Mazowieckie 2

19 grudnia 2017 21:09 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Witaj Hawano :oczko1:

Witaj dawno oczekiwana
19 grudnia 2017 21:12 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Witaj dawno oczekiwana:-)

Taa, fajnie by było ale przy okazji dodam tylko, że nie będę obecna na zlocie. Żałuję, ale niestety
19 grudnia 2017 21:14 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Taa, fajnie by było :flirt: ale przy okazji dodam tylko, że nie będę obecna na zlocie. Żałuję, ale niestety :zalamka2:

Ja tez, wiec moze zlecimy sie innym razem?
19 grudnia 2017 21:26 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Taa, fajnie by było :flirt: ale przy okazji dodam tylko, że nie będę obecna na zlocie. Żałuję, ale niestety :zalamka2:

No nieeee. Ty Malutka Kobieto nie będziesz obecna ?  Jedna z największych orędowniczek spotkania ? To ja kombinuję jakby tu wcześniej wrócić, bu zdąrzyć się z Tobą przywitać, a Ty rejterujesz ? Srogi zawód mnie spotyka. :)
19 grudnia 2017 21:27 / 1 osobie podoba się ten post
Andrew

Spytam króciutko kto jest kierownikiem poświątecznego zgromadzenia i jaki jest jego ramowy program. Czy to tylko spotkanie Tarasowe, czy też przewidziany spacer wieczorny Krakowskim może ? Fajnie już się świeci wszystko wieczorem, a i smog mniejszy, to i lepiej widać. :)

Nie ja
19 grudnia 2017 21:30 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Spytam króciutko kto jest kierownikiem poświątecznego zgromadzenia i jaki jest jego ramowy program. Czy to tylko spotkanie Tarasowe, czy też przewidziany spacer wieczorny Krakowskim może ? Fajnie już się świeci wszystko wieczorem, a i smog mniejszy, to i lepiej widać. :)

W związku z tym ,że towarzystwo jest z okolic Warszawy i z połowy Polski ,to spotykamy się w Złotych Tarasach około 12:30 koło Empiku od Centralnego.Podejrzewam ,że koło 17 h. towarzystwo będzie się wykruszać.Kto z kim będzie spacerować ,to się okaże . Zofija,Ewa 59,Alaska,Barbara 48 ,Kruszynka,Elax2,Michasia,jaGeronimo,Andrew,Doda 1961. Kobietki niet,Ivanili auch. Kto jest jeszcze chętny.??? 28 grudnia 2017 .Zapraszamy 
Ponoć Marta obiecywała ,że może będzie .
19 grudnia 2017 21:40 / 4 osobom podoba się ten post
Pani Vaniliowa , to zrozumiałe, bo ona cięgiem w demenclandii (widocznie tak lubi) , ale że Kobieciątka nie będzie, to przykre. Ja szczególnie lubię małe kobietki, bo sam nie jestem zbyt okazały choć znad blatu stołu jakoś jeszcze można mnie dostrzec Za to głos mam donośny, szczególnie jak wołam o ratunek. Ale schować mi się znacznie łatwiej :)
19 grudnia 2017 21:46 / 6 osobom podoba się ten post
Andrew

Pani Vaniliowa , to zrozumiałe, bo ona cięgiem w demenclandii (widocznie tak lubi) , ale że Kobieciątka nie będzie, to przykre. Ja szczególnie lubię małe kobietki, bo sam nie jestem zbyt okazały choć znad blatu stołu jakoś jeszcze można mnie dostrzec Za to głos mam donośny, szczególnie jak wołam o ratunek. Ale schować mi się znacznie łatwiej :)

Hm.Małych kobiet nie było ,za to wszystkie do tańca i różańca.Nie bój żaby.Zdzisiek cię poratuje.
19 grudnia 2017 21:48 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

No nieeee. Ty Malutka Kobieto nie będziesz obecna ?  Jedna z największych orędowniczek spotkania ? To ja kombinuję jakby tu wcześniej wrócić, bu zdąrzyć się z Tobą przywitać, a Ty rejterujesz ? Srogi zawód mnie spotyka. :)

Zawód..? Etam....Ale i tak lejesz miód na moje serducho Dzięki....Wyszło to niespodziewanie, bo dziś rano, przykro, bo święta, sylwester....no i nasz zlot.....ale cóż....muszę podjąć to wyzwanie. Mam nadzieję, że jak nie teraz, to ciut później, ale damy radę....co...? 
19 grudnia 2017 21:50 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Zawód..? Etam....Ale i tak lejesz miód na moje serducho :flirt: Dzięki....Wyszło to niespodziewanie, bo dziś rano, przykro, bo święta, sylwester....no i nasz zlot.....ale cóż....muszę podjąć to wyzwanie. Mam nadzieję, że jak nie teraz, to ciut później, ale damy radę....co...? 

Kombinuj koleżanko wolny marzec / kwiecień,stęskniłam się za tobą i chętnie znowu się spotkam. Tinusia tez obiecała,a może i kolega Andrew się zmobilizuje?
19 grudnia 2017 21:50
Andrew

Pani Vaniliowa , to zrozumiałe, bo ona cięgiem w demenclandii (widocznie tak lubi) , ale że Kobieciątka nie będzie, to przykre. Ja szczególnie lubię małe kobietki, bo sam nie jestem zbyt okazały choć znad blatu stołu jakoś jeszcze można mnie dostrzec Za to głos mam donośny, szczególnie jak wołam o ratunek. Ale schować mi się znacznie łatwiej :)

Kobieciątko....nieźle  Ci idzie ale ja taka malutka nie jestem....
19 grudnia 2017 21:51 / 3 osobom podoba się ten post
Kobietka

Zawód..? Etam....Ale i tak lejesz miód na moje serducho :flirt: Dzięki....Wyszło to niespodziewanie, bo dziś rano, przykro, bo święta, sylwester....no i nasz zlot.....ale cóż....muszę podjąć to wyzwanie. Mam nadzieję, że jak nie teraz, to ciut później, ale damy radę....co...? 

A pewnie, że razem to na pewno damy radę, nawet bez pomocy Zdzisia. Ale tak na poważnie, to szkoda, że Cię nie będzie, bo nie tylko nick Twój mi się podoba. :)
19 grudnia 2017 21:52 / 4 osobom podoba się ten post
Andrew

Pani Vaniliowa , to zrozumiałe, bo ona cięgiem w demenclandii (widocznie tak lubi) , ale że Kobieciątka nie będzie, to przykre. Ja szczególnie lubię małe kobietki, bo sam nie jestem zbyt okazały choć znad blatu stołu jakoś jeszcze można mnie dostrzec Za to głos mam donośny, szczególnie jak wołam o ratunek. Ale schować mi się znacznie łatwiej :)

Nie martw się ,mazowszanki mają dobry słuch,usłyszą cię wszędzie,nawet spod ziemi 
19 grudnia 2017 21:52 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kombinuj koleżanko wolny marzec / kwiecień,stęskniłam się za tobą i chętnie znowu się spotkam. Tinusia tez obiecała,a może i kolega Andrew się zmobilizuje?

Ivanilko.Sporo nas będzie koło Wielkanocy.Temat otwarty.Pozdrowionka.
19 grudnia 2017 21:54 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Kombinuj koleżanko wolny marzec / kwiecień,stęskniłam się za tobą i chętnie znowu się spotkam. Tinusia tez obiecała,a może i kolega Andrew się zmobilizuje?

Nie mam co kombinować  - już wcześniej mialam zamiar Was dopaść a teraz tym bardziej.