Mazowieckie 2

12 grudnia 2017 21:58 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Oooo, choć Ty Kasiu żywisz dla mej skromnej osoby tę odrobinę empatii. Co prawda nie jestem jeszcze w tym wieku, bym potrzebował wsparcia ale miłe słowa to wszak jak miód dla mej nieśmiałej duszyczki. :)

Nie staję w zawody z Kasią63, ale chcę tylko przypomnieć, że my, opiekunki empatię mamy we krwi. A ja to nawet w profilu
12 grudnia 2017 22:00 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

" A gdybym był młotkowym, w fabryce z młotkiem szalał to co byś powiedziała ...." ? hehehehe

Oj drżałabym, drżała.....
12 grudnia 2017 22:03 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Nie staję w zawody z Kasią63, ale chcę tylko przypomnieć, że my, opiekunki empatię mamy we krwi. A ja to nawet w profilu :lol3:

Jeśli chodzi o Twoją osobę, to jest to tak widoczne, że słów potwierdzenia tego faktu nie potrzeba. Emanujesz wręcz empatią całą swą przemiłą osobowością. Nie wszystkie opiekunki tak mają , wyczuwa się to na znaczną odległość.
 
12 grudnia 2017 22:03 / 1 osobie podoba się ten post
Kobietka

Nie staję w zawody z Kasią63, ale chcę tylko przypomnieć, że my, opiekunki empatię mamy we krwi. A ja to nawet w profilu :lol3:

Jakie zawody?Nie uczestniczę w żadnym wyścigu!
12 grudnia 2017 22:03 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Dobrze ci idzie kobietko,trzymam kciuki.

Samo  się kręci. Spontan taki
12 grudnia 2017 22:05 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Jakie zawody?Nie uczestniczę w żadnym wyścigu!

Przecież wiem. Wcięłam się Wam w posty, no to wyjaśniłam.
12 grudnia 2017 22:08 / 2 osobom podoba się ten post
Andrew

Jeśli chodzi o Twoją osobę, to jest to tak widoczne, że słów potwierdzenia tego faktu nie potrzeba. Emanujesz wręcz empatią całą swą przemiłą osobowością. Nie wszystkie opiekunki tak mają , wyczuwa się to na znaczną odległość.
 

To widać ? Z postów ? Empatię...? Co do reszty, to już spłonęlam rumieńcem...cóż....dzięki
12 grudnia 2017 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Przecież wiem. Wcięłam się Wam w posty, no to wyjaśniłam.

Ja się usuwam żeby nie przeszkadzać w wodzeniu na pokuszenie .
12 grudnia 2017 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
Miłe Mazowszanki, krajanki Wy sympatyczne. Dziękuję Wam za chwile z uśmiechem radosnym na mym obliczu ale pora życzyć Wam dobrej nocki i odpoczynku od szarej rzeczywistości. Dobranoc :)
12 grudnia 2017 22:10 / 3 osobom podoba się ten post
Andrew

Miłe Mazowszanki, krajanki Wy sympatyczne. Dziękuję Wam za chwile z uśmiechem radosnym na mym obliczu ale pora życzyć Wam dobrej nocki i odpoczynku od szarej rzeczywistości. Dobranoc :)

Poczekaj,najlepsze przed tobą.
12 grudnia 2017 22:11 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Ja się usuwam żeby nie przeszkadzać w wodzeniu na pokuszenie .:oczko:

Daj spokój ! Nie mam najważniejszego rekwizytu, czyli jabłka
16 grudnia 2017 19:57 / 6 osobom podoba się ten post
Udało się dojechać, no to witam Mazowsze z.....Mazowsza !
 
17 grudnia 2017 13:26 / 4 osobom podoba się ten post
Kobietka

Udało się dojechać, no to witam Mazowsze z.....Mazowsza ! :smiech3:
 

Witaj Kasiu. Witajcie Ellax2 i ewa59-mile Mazowszanki. Witaj Geronimo i melduj sie. Juz chyba dotarles, tylko zona polozyla Ci sie na koszuli, co?
19 grudnia 2017 20:51 / 4 osobom podoba się ten post
Spytam króciutko kto jest kierownikiem poświątecznego zgromadzenia i jaki jest jego ramowy program. Czy to tylko spotkanie Tarasowe, czy też przewidziany spacer wieczorny Krakowskim może ? Fajnie już się świeci wszystko wieczorem, a i smog mniejszy, to i lepiej widać. :)
19 grudnia 2017 21:06 / 1 osobie podoba się ten post
hawana

Witaj Kasiu. Witajcie Ellax2 i ewa59-mile Mazowszanki. Witaj Geronimo i melduj sie. Juz chyba dotarles, tylko zona polozyla Ci sie na koszuli, co?

Witaj Hawano