07 kwietnia 2017 13:56 / 2 osobom podoba się ten post
Podziel się opinią na temat firmy Probetreuung Proprofit z Olsztyna, www.probetreuung.eu
13 kwietnia 2017 16:25
Witajcie,jestem opiekunką od 6 lat.
Taka firma jak PROBETREUUNG.DE to najgorsza z najgorszych,nie troszczą się o pracowników,kłamią,są niewypłacalni,uważajcie nie podpisujcie z nimi umowy!!!!!
13 kwietnia 2017 16:27 / 8 osobom podoba się ten post
Nie wiem czy to oczernianie firmy czy opinia. Ale chyba raczej oczernianie. W opinii piszemy bardzie rzeczowo co i jak. Może uzupełnisz swój profil i jeszcze raz napiszesz o co chodzi.
13 kwietnia 2017 18:18 / 5 osobom podoba się ten post
Ja bardzo lubię negatywne opinie ale nie typu "Zośka jest głupia i ma wszy w głowie". Konkrety przede wszystkim. To poważny topik.
13 kwietnia 2017 18:47 / 6 osobom podoba się ten post
Pracuję od roku z tę firmą i jeszcze mi się nie zdarzyło abym nie otrzymała pensji na czas. Dziwny ten post.
14 kwietnia 2017 05:28
zxcvbnm

Witajcie,jestem opiekunką od 6 lat.
Taka firma jak PROBETREUUNG.DE to najgorsza z najgorszych,nie troszczą się o pracowników,kłamią,są niewypłacalni,uważajcie nie podpisujcie z nimi umowy!!!!!

Ale czemu ??
Mają ładną stronkę nawet. 
14 kwietnia 2017 10:45 / 1 osobie podoba się ten post
knor co z tego,że strona ładna.
Wysyłają na miejsca pracy nie informują w jakim stanie pacjnt ile osób w domu,okaże się często,że to co mają w opisie zupełnie nie koliduje z rzeczywistośćią,Jeżeli są problemy na stelli,nie ma się do kogo zwrócić nie pomogą,nawet telefonów nie odbierają,kobieta ,która zajmuje się wypłatami to może skończyła dwie klasy szkoły podstawowej,nie wypłaca sumy w całośći ciągle się trzeba upominać o resztę pieniędzy.
14 kwietnia 2017 17:08 / 2 osobom podoba się ten post
Bijcie tę pianę dalej, to bezów wystarczy dla całego forum 
14 kwietnia 2017 17:26 / 2 osobom podoba się ten post
Wysyłają na miejsca pracy nie informują w jakim stanie pacjent ile osób w domu,okaże się często,że to co mają w opisie zupełnie nie koliduje z rzeczywistością,Jeżeli są problemy na stelli,nie ma się do kogo zwrócić nie pomogą,nawet telefonów nie odbierają_

Pracuję z nimi ponad rok,oczywiście z przerwani,ale to co zacytowałam to prawda w 1000%... Mnie osobiście z żadnym wynagrodzeniem nie zalegali nigdy, raz tylko wpłynęło wynagrodzenie z 1 dniowym opóźnieniem. Nieścisłość zwalają na rodzinę,bo Koordynatorzy wszyscy są święci. Telefon do zmienniczki_zasłaniają się ochrona danych osobowych.

14 kwietnia 2017 17:37 / 2 osobom podoba się ten post
ania37

Wysyłają na miejsca pracy nie informują w jakim stanie pacjent ile osób w domu,okaże się często,że to co mają w opisie zupełnie nie koliduje z rzeczywistością,Jeżeli są problemy na stelli,nie ma się do kogo zwrócić nie pomogą,nawet telefonów nie odbierają_

Pracuję z nimi ponad rok,oczywiście z przerwani,ale to co zacytowałam to prawda w 1000%... Mnie osobiście z żadnym wynagrodzeniem nie zalegali nigdy, raz tylko wpłynęło wynagrodzenie z 1 dniowym opóźnieniem. Nieścisłość zwalają na rodzinę,bo Koordynatorzy wszyscy są święci. Telefon do zmienniczki_zasłaniają się ochrona danych osobowych.

To jest ciągle jeszcze niestety często spotykane, nieścisłości, brak pomocy, a to zmnienniczka wiedziała a nie powiedziała stan zdrowia się zmienił od chwili zgloszenia, ja nie prowadzę tej pani, a to trudno jest-- w Duesseldorfie dostawalam 40 euro na tydzień , ale basen mialam, saunę, siłownię. Jak jest dobrze to jest dobrze a jak nie to nikt , prawie nikt nie pomoże. 
Moja obecna firma też nie aktualizuje stanu zdrowia, problemy z zakupami, syn pdp nadużywający , a nie wiemy o tym. 
14 kwietnia 2017 17:47 / 5 osobom podoba się ten post
Moje osobiste zdanie (specjalnie napiszę w cudzysłowiu )_'taka pani opiekunka' powinna się WSTYDZIĆ,że pakuje następną i doskonale wie,że kłamie i zataja rzeczywisty opis miejsca pracy. Nie ma tłumaczenia,bo mi (jej wcześniej ) nikt też prawdy nie powiedział,to jest 6 czy 8 tyg pracy w obcym domu i rzetelnie powinno być przez poprzedniczki przedstawione. Stan PDP nie zmienia się w ciągu 24 godz a że rodzinka 'beton' to można powiedzieć czy nie ?
14 kwietnia 2017 20:32 / 1 osobie podoba się ten post
ania37

Moje osobiste zdanie (specjalnie napiszę w cudzysłowiu )_'taka pani opiekunka' powinna się WSTYDZIĆ,że pakuje następną i doskonale wie,że kłamie i zataja rzeczywisty opis miejsca pracy. Nie ma tłumaczenia,bo mi (jej wcześniej ) nikt też prawdy nie powiedział,to jest 6 czy 8 tyg pracy w obcym domu i rzetelnie powinno być przez poprzedniczki przedstawione. Stan PDP nie zmienia się w ciągu 24 godz a że rodzinka 'beton' to można powiedzieć czy nie ?

Zatajaja, bo gdy potencjalna zmienniczka sie wycofa, to problem zjechac.
Jesli wiec rozmawiac ze zmienniczka to dlugo i dobrze zastanowic sie o co pytac(nawet sciage sobie zrobic), albo nie pytac i brac krotka zmiane.
15 kwietnia 2017 19:28 / 6 osobom podoba się ten post
ania37

Wysyłają na miejsca pracy nie informują w jakim stanie pacjent ile osób w domu,okaże się często,że to co mają w opisie zupełnie nie koliduje z rzeczywistością,Jeżeli są problemy na stelli,nie ma się do kogo zwrócić nie pomogą,nawet telefonów nie odbierają_

Pracuję z nimi ponad rok,oczywiście z przerwani,ale to co zacytowałam to prawda w 1000%... Mnie osobiście z żadnym wynagrodzeniem nie zalegali nigdy, raz tylko wpłynęło wynagrodzenie z 1 dniowym opóźnieniem. Nieścisłość zwalają na rodzinę,bo Koordynatorzy wszyscy są święci. Telefon do zmienniczki_zasłaniają się ochrona danych osobowych.

I Ty jeszcze z nimi wspólpracujesz? Nie rozumiem tego.Z taką firmą, jak opisujesz, wyjeżdża się tylko raz.
23 maja 2017 18:05 / 1 osobie podoba się ten post
Przepraszam.Mam.zepsuty.klawisz.spcji.
Pracowałam.u.nich.Potem.się.zwolniłam.a.potem.znowu.pracowałam.
Teraz.własnie.jestem.w.Niemczech.od.nich.Napisze,że.jest.obecnie.fatalnie.Nie.odbierają.telefonów.
Koordynatorki.po.stronie.niemieckiej.w.ogóle.nie.ma.Dzwoniłam.kilkakrotnie.Nie.odbiera.
Raz.wynagrodzenie.mi.wypłacili.po.20tym.Nie.wiem.dlaczego.Dzwoniłam.kilkakrotnie.w.tej.sprawie.
Mówili,ze.wyszło.a.ja.ciągle.nie.miałam.pieniędzy.na.koncie.Wreszcie.doszły.ale.12.dni.poźniej.
Pisałam.emaile.-nie.odpisywali.BAŁAGAN.TOTALNY.ODMAWIAM.Jak.pracowałam.tam.za.pierwszym.razem.było.lepiej.
Teraz.jest.fatalnie.Podobno.Firma.się.rozrosła.
23 maja 2017 19:23 / 1 osobie podoba się ten post
Koszalin

Przepraszam.Mam.zepsuty.klawisz.spcji.
Pracowałam.u.nich.Potem.się.zwolniłam.a.potem.znowu.pracowałam.
Teraz.własnie.jestem.w.Niemczech.od.nich.Napisze,że.jest.obecnie.fatalnie.Nie.odbierają.telefonów.
Koordynatorki.po.stronie.niemieckiej.w.ogóle.nie.ma.Dzwoniłam.kilkakrotnie.Nie.odbiera.
Raz.wynagrodzenie.mi.wypłacili.po.20tym.Nie.wiem.dlaczego.Dzwoniłam.kilkakrotnie.w.tej.sprawie.
Mówili,ze.wyszło.a.ja.ciągle.nie.miałam.pieniędzy.na.koncie.Wreszcie.doszły.ale.12.dni.poźniej.
Pisałam.emaile.-nie.odpisywali.BAŁAGAN.TOTALNY.ODMAWIAM.Jak.pracowałam.tam.za.pierwszym.razem.było.lepiej.
Teraz.jest.fatalnie.Podobno.Firma.się.rozrosła.

Z moich okolic koleżanka:)A profil puściutki:(Buuuuu