Jak minął dzień 2

25 kwietnia 2017 21:15 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Dzisiaj byłam na szkoleniu z firmy,ubierałam kombinezon geriatryczny,odczucie okropne,faktycznie jak staruszka 80-letnia,jako pierwsza ubrałam ten kombinezon i powiedziałam że jak pojadę do domu od razu powiem synowi że jak osiągnę ten wiek i mam tak się czuć to niech mnie zastrzeli,jedna z koleżanek była oburzona tym co powiedziałam,kiedy ona nałożyła kombinezon powiedziała niech mnie też zastrzelą,było wesoło.:-)

To znaczy co czułaś ...???
25 kwietnia 2017 21:23 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

To znaczy co czułaś ...???

No orgazm to nie był, kombinezon ten symuluje ograniczenia jakie mają osoby starsze,nałożenie butów, codzienne czynności sprawiają problemy.
25 kwietnia 2017 21:27 / 2 osobom podoba się ten post
Dzień minął dość ciekawie. 
Dzisiaj wykupiłem sobie lekarstwo na receptę. To samo w Polsce kosztuje 106 PLN za 100 tabletek.
Tutaj za to samo zapłaciłem 5 EUR. 
Ciekawa relacja, hmmm. 
Poza tym odkryłem nową, znacznie krótszą i ciekawszą drogę do tutejszej przychodni.
Sumując: "oszczędny" dzień był dzisiaj,  zarówno na czasie jak i na kasie.
Dalsza dyskusja w temacie żarty. O.
25 kwietnia 2017 21:28 / 8 osobom podoba się ten post
Malina

No orgazm to nie był,:-) kombinezon ten symuluje ograniczenia jakie mają osoby starsze,nałożenie butów, codzienne czynności sprawiają problemy.

To wiadomo.....Jak by był to na starość nie kazała byś się zastrzelić.......
Ja myślałam bardziej o takiej symulacji właśnie ograniczonych ruchów czy pampersa między nogami....
25 kwietnia 2017 21:31 / 2 osobom podoba się ten post
Knorr

Dzień minął dość ciekawie. 
Dzisiaj wykupiłem sobie lekarstwo na receptę. To samo w Polsce kosztuje 106 PLN za 100 tabletek.
Tutaj za to samo zapłaciłem 5 EUR. 
Ciekawa relacja, hmmm. 
Poza tym odkryłem nową, znacznie krótszą i ciekawszą drogę do tutejszej przychodni.
Sumując: "oszczędny" dzień był dzisiaj,  zarówno na czasie jak i na kasie.
Dalsza dyskusja w temacie żarty. O.

Może w pl też mają tańszy odpowiednik ? Pytałeś ?
25 kwietnia 2017 21:34 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

To wiadomo.....Jak by był to na starość nie kazała byś się zastrzelić.......:lol3:
Ja myślałam bardziej o takiej symulacji właśnie ograniczonych ruchów czy pampersa między nogami....

Tak ,dokładnie ograniczenia słuchowe wzrokowe i w poruszaniu się,zejściu po schodach itp.Osoby słabe psychicznie mogą wpaść w depresję,no ale nam opiekunkom to nie grozi my twarde babki
25 kwietnia 2017 21:37 / 3 osobom podoba się ten post
Rok temu miałam identycznie.ja codziennie ćwiczę.po ostatnch akcjach z kregoslupem (nie jest to miłe jak czujesz jakby ktoś z boku ci kamień przykładał do kręgosłupa) wzielama i aktywizuje sie :) Lekarz powiedział że tylko rehabilitacja,ćwiczenia i leki przeciwbólowe. Neurolog jak mnie zobaczy wchodząca na własnych nogach do gabinetu to mi nie da na rezonans.tak mi rodzinny stwierdzil
25 kwietnia 2017 21:37 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Może w pl też mają tańszy odpowiednik ? Pytałeś ?

Nie pytałem, ponieważ nie kupuję zamienników. Będę sobie teraz kupował tutaj ))
25 kwietnia 2017 21:42 / 8 osobom podoba się ten post
Anettep

Rok temu miałam identycznie.ja codziennie ćwiczę.po ostatnch akcjach z kregoslupem (nie jest to miłe jak czujesz jakby ktoś z boku ci kamień przykładał do kręgosłupa) wzielama i aktywizuje sie :) Lekarz powiedział że tylko rehabilitacja,ćwiczenia i leki przeciwbólowe. Neurolog jak mnie zobaczy wchodząca na własnych nogach do gabinetu to mi nie da na rezonans.tak mi rodzinny stwierdzil

To wjedź na noszach.
25 kwietnia 2017 21:43 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

To wjedź na noszach.

Albo wózek pożycz od podopiecznej.
25 kwietnia 2017 22:18 / 2 osobom podoba się ten post
Ja mam kregozmyk. Też takie ćwiczenia wykonuje co opisałeś.i jeszcze w kleku podparty i lewą ręką i prawą nogą do góry.i zmiana.albo lewą stopą do prawego kolana.
26 kwietnia 2017 00:39 / 3 osobom podoba się ten post
Impreza z dnia 25 kwietnia = przeniesiona do żartów, https://www.opiekunki24.pl/forum/temat/2792/cos-na-poprawe-humoru/forumowe-figle---dzial-dla-doroslych-18---5/page/79
Strona 79
26 kwietnia 2017 10:20 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

To wiadomo.....Jak by był to na starość nie kazała byś się zastrzelić.......:lol3:
Ja myślałam bardziej o takiej symulacji właśnie ograniczonych ruchów czy pampersa między nogami....

Używanego pampersa??? 
26 kwietnia 2017 10:33 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Używanego pampersa??? :smiech3:

Tak, z zawartością......
26 kwietnia 2017 10:56 / 4 osobom podoba się ten post
A ja nie mam sie jak zmeczyc. Moja pdp wstaje najwczesniej o 9.30. Dzisiaj wstala o 10. A podopieczny jeszcze pozniej wstaje. Nudy' nudy i jeszcze raz nudy.