Jak minął dzień 2

20 sierpnia 2017 19:10 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Kawa i ciasto w Kościele?, to tylko u Ojca 'Tatełusza' chyba,,,,:lol2:

U Ojczymka naszego Tatełusza to są ekscesy w kościele..... A w tym kościele co chodzimy z Pdp to są gry, ciastka i kawa......
20 sierpnia 2017 19:57 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

U Ojczymka naszego Tatełusza to są ekscesy w kościele.....:lol3: A w tym kościele co chodzimy z Pdp to są gry, ciastka i kawa......:-)

Trudny wybór, zwłaszcza jak o tę kawe chodzi. A i też cholera wie w co tam grają 
20 sierpnia 2017 20:42 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

U Ojczymka naszego Tatełusza to są ekscesy w kościele.....:lol3: A w tym kościele co chodzimy z Pdp to są gry, ciastka i kawa......:-)

Ja ekspres do kawy chyba zepsułam.  Rano umrę bez kawy.
20 sierpnia 2017 20:45 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Ja ekspres do kawy chyba zepsułam.  Rano umrę bez kawy. :placz3:

Liska nie plakaj zrób sobie po turecku normalnąJa z ekspresu nie lubię,A jak masz filtry papierowe to przepuść przez filterek i też będzie git.
20 sierpnia 2017 21:01 / 4 osobom podoba się ten post
moni.r

Liska nie plakaj zrób sobie po turecku normalną:aniolki:Ja z ekspresu nie lubię,A jak masz filtry papierowe to przepuść przez filterek i też będzie git.

,,, w ziarenkach tylko mam! Bym musiała pogryzć i popić wrzątkiem  ha. haaa
20 sierpnia 2017 21:02 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,, w ziarenkach tylko mam! Bym musiała pogryzć i popić wrzątkiem  ha. haaa :smiech3:

oj to nie wpasowałam się z radą
21 sierpnia 2017 01:11 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

U Mariana Pazdziocha? :lol3:

U Paździocha? A w życiu , to jest menda i wrzód na ciele zdrowego organizmu 
21 sierpnia 2017 06:37 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

U Paździocha? A w życiu , to jest menda i wrzód na ciele zdrowego organizmu :smiech3:

Ojej.
21 sierpnia 2017 11:26 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,, w ziarenkach tylko mam! Bym musiała pogryzć i popić wrzątkiem  ha. haaa :smiech3:

Tfu tak kawe robic hahahahaha!!!
21 sierpnia 2017 17:40 / 10 osobom podoba się ten post
Herzlich Wilkommen popoludniowo......!!!
Strasznie się dziś napracowalam. Obiad ugotowałam. I byłam z Pdp na spacerze. Po drodze spotkalysmy znajomego Pdp i miał rozpiety rozporek....wzroku nie moglam oderwać ale nie dlatego o czym myślicie.... tylko fatalnie to wyglądało....facet zawsze dobrze ubrany i zadbany jak na swój wiek ( ok 90 ) i prosto się trzyma....A tu taka wpadka...
A poza tym zaraz kolacja ( parówki ze słoika ) które bardzo lubię i kolejny dzień prawie zaliczony...Alleluja i do przodu.....
21 sierpnia 2017 17:44 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Herzlich Wilkommen popoludniowo......!!!
Strasznie się dziś napracowalam. Obiad ugotowałam. I byłam z Pdp na spacerze. Po drodze spotkalysmy znajomego Pdp i miał rozpiety rozporek....wzroku nie moglam oderwać ale nie dlatego o czym myślicie....:-) tylko fatalnie to wyglądało....facet zawsze dobrze ubrany i zadbany jak na swój wiek ( ok 90 ) i prosto się trzyma....A tu taka wpadka...
A poza tym zaraz kolacja ( parówki ze słoika ) które bardzo lubię i kolejny dzień prawie zaliczony...Alleluja i do przodu.....:lol3:

Ewcia,fascynacja rozpiętym rozporkiem 90-latka ,to wyraźny znak,że pora do domku:):):)
21 sierpnia 2017 18:01 / 10 osobom podoba się ten post
kasia63

Ewcia,fascynacja rozpiętym rozporkiem 90-latka ,to wyraźny znak,że pora do domku:):):)

Hihi......chyba masz racje.....
21 sierpnia 2017 18:07 / 11 osobom podoba się ten post
ewa59

Herzlich Wilkommen popoludniowo......!!!
Strasznie się dziś napracowalam. Obiad ugotowałam. I byłam z Pdp na spacerze. Po drodze spotkalysmy znajomego Pdp i miał rozpiety rozporek....wzroku nie moglam oderwać ale nie dlatego o czym myślicie....:-) tylko fatalnie to wyglądało....facet zawsze dobrze ubrany i zadbany jak na swój wiek ( ok 90 ) i prosto się trzyma....A tu taka wpadka...
A poza tym zaraz kolacja ( parówki ze słoika ) które bardzo lubię i kolejny dzień prawie zaliczony...Alleluja i do przodu.....:lol3:

Ewuś ....nasz wieszcz Adam napisał " sięgaj tam , gdzie wzrok nie sięga " ....Jemu chodziło , że w górę a nam ten wzrok jakoś na dół pomyka ...Też tak mam , że zauważam rozpięte rozporki . Znajomym to zwracałam uwagę " oj...pod szyją ci się rozpięło " i dawałam znak oczętami ...dyskretny ...
Zresztą wiesz ...jak konik nie bryka to sie furtki nie zamyka
21 sierpnia 2017 18:23 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Hihi......chyba masz racje.....:lol3:

Zawsze mam:)
21 sierpnia 2017 18:53 / 8 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ewuś ....nasz wieszcz Adam napisał " sięgaj tam , gdzie wzrok nie sięga " ....Jemu chodziło , że w górę a nam ten wzrok jakoś na dół pomyka ...Też tak mam , że zauważam rozpięte rozporki . Znajomym to zwracałam uwagę " oj...pod szyją ci się rozpięło " i dawałam znak oczętami ...dyskretny ...
Zresztą wiesz ...jak konik nie bryka to sie furtki nie zamyka :smiech3:

Mi było niezręcznie jakoś powiedzieć, ze mu szczypiorek zaraz będzie widać...... z tą furtką to trafiłaś w samo sedno....zresztą rozpiety rozporek nie zabija.....tym bardziej u 90 letniego facia.......