Jak minął dzień 2

06 października 2017 21:46 / 4 osobom podoba się ten post
Knorr

Zawsze to można kupić. Np. teraz w Aldi są, składane i na kółkach. Po 10 EUR. :-))))

Nie kupię !!!  
06 października 2017 21:46 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Prawie już jestem spakowana. Ale jeszcze walizki nie zamykam....bo cały czas coś odejmuję....bardzo minimalistycznie tym razem....i przyzeklam sobie, ze nic nie kupię....żeby skały srały...nic a nic...nawet nie biorę dodatkowej torby składanej, którą zawsze ze sobą wożę w walizce...zeby mnie nie kusiło....:smiech3:

Jak sklepów nie będzie ,to i pokusy niet.Ja wracam samolotem i nie ma zmiłuj .20 kg i 10 kg podręczny.A tu wszystkie sklepy mam przez ulicę.
06 października 2017 21:49 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Jak sklepów nie będzie ,to i pokusy niet.Ja wracam samolotem i nie ma zmiłuj .20 kg i 10 kg podręczny.A tu wszystkie sklepy mam przez ulicę.

Nie będzie pokusy bo to jakaś prowincja.....może jakiś spożywczy tylko
06 października 2017 21:55 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie będzie pokusy bo to jakaś prowincja.....może jakiś spożywczy tylko

Ty wiesz, jakie cudeńka można nabyć w wiejskim spożywczaku ...ekspertka Ci to mówi ....weź " szmaciankę"
06 października 2017 21:55 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie będzie pokusy bo to jakaś prowincja.....może jakiś spożywczy tylko

Już polatałam po wszystkich sklepach,zrobiłam przegląd na przecenach.Warto ,oj warto.Butów w pip,zimowych ,mokasynów ,letnich . Niektóre do70% taniej.Gabory lub Rikery też.
Narazie kupiłam potomstwu w Tako na przecenach kilka rzeczy .Dlaczego w Polsce takich angebotów nie ma?
06 października 2017 21:57 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Już polatałam po wszystkich sklepach,zrobiłam przegląd na przecenach.Warto ,oj warto.Butów w pip,zimowych ,mokasynów ,letnich . Niektóre do70% taniej.Gabory lub Rikery też.
Narazie kupiłam potomstwu w Tako na przecenach kilka rzeczy .Dlaczego w Polsce takich angebotów nie ma?

Bo Polska to biedny kraj :D 
06 października 2017 22:01 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Ty wiesz, jakie cudeńka można nabyć w wiejskim spożywczaku ...ekspertka Ci to mówi :smiech3:....weź " szmaciankę"

Jakie ? 
06 października 2017 22:05 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Jakie ? :lol3:

Jeśli jest Normą i Netto ,to weż szmaciankę.Przez dwa lata kiedyś te dwa miałam i nie narzekałam.
06 października 2017 22:08 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Jakie ? :lol3:

Kawusie, Haribo o róźnistych kształtach i smakach ,chemię w angebocie ...toż mi rączkę od kofra szofer urwał ( zanim krzyknęłam,że nie tę,bo za ciężkie ) ...nawet śliczne posłanie do piesy zakupiłam...Polka potrafi 
06 października 2017 22:09 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Jeśli jest Normą i Netto ,to weż szmaciankę.Przez dwa lata kiedyś te dwa miałam i nie narzekałam.

Tam chyba nic nie ma....nie biorę żadnej szmacianki.....nie i już....
06 października 2017 22:10 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Tam chyba nic nie ma....nie biorę żadnej szmacianki.....nie i już....:-)

Wez , przyda sie )))))))
06 października 2017 22:12 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Tam chyba nic nie ma....nie biorę żadnej szmacianki.....nie i już....:-)

Oki,szmacianki nie... to choć z 10 sztuk reklamówek z Biedry,mocne są...
06 października 2017 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Kawusie, Haribo o róźnistych kształtach i smakach ,chemię w angebocie ...toż mi rączkę od kofra szofer urwał ( zanim krzyknęłam,że nie tę,bo za ciężkie ) :smiech3:...nawet śliczne posłanie do piesy zakupiłam...Polka potrafi :oklaski3:

Ostatnio zapłaciłam nadbagaz dlatego, ze nakupowalam różnego dziadostwa co w Polsce też można kupić bez problemu.....ręce sobie ponadrywalam w Swiecku jak się przesiadalam.....mowy nie ma !!!
06 października 2017 22:15 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

Oki,szmacianki nie... to choć z 10 sztuk reklamówek z Biedry,mocne są...:uśmiech ona2:

No 10 to przesada......ale 5 wezmę.......
06 października 2017 22:15 / 1 osobie podoba się ten post
Alaska

Oki,szmacianki nie... to choć z 10 sztuk reklamówek z Biedry,mocne są...:uśmiech ona2:

Są nieekologiczne :D