Jak minął dzień 2

06 października 2017 22:17 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

No 10 to przesada......ale 5 wezmę.......:smiech3:

Weź Ewcia, weź. Jak nic nie kupisz, to śmietki do żółtego worka wciepiesz wesoly-emotikon-ruchomy-obrazek-0008Nie zmarnują się....
06 października 2017 22:20 / 6 osobom podoba się ten post
ewa59

Ostatnio zapłaciłam nadbagaz dlatego, ze nakupowalam różnego dziadostwa co w Polsce też można kupić bez problemu.....ręce sobie ponadrywalam w Swiecku jak się przesiadalam.....mowy nie ma !!!

No dobrze,już dobrze..... tylko, żeby później nie było,że nie mam się do czego spakować....a Wajnachten za pasem, prezenty trza zakupić i jak wyskoczysz z podarkiem z krajowego bazarku ? Toż to wstyd,przecież Ty u Niemca robisz.. ... 
06 października 2017 22:21 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Nie będzie pokusy bo to jakaś prowincja.....może jakiś spożywczy tylko

Nie chcę Ciebie martwić, ale jest szansa, że rodzina polubi Ciebie i  zacznie podwozić do dużego centrum handlowego w pobliżu??
06 października 2017 22:23 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Jakie ? :lol3:

06 października 2017 22:25 / 6 osobom podoba się ten post
Knorr

Nie chcę Ciebie martwić, ale jest szansa, że rodzina polubi Ciebie i  zacznie podwozić do dużego centrum handlowego w pobliżu??

Knorr......przestań !  
06 października 2017 22:26 / 8 osobom podoba się ten post
ewa59

Tam chyba nic nie ma....nie biorę żadnej szmacianki.....nie i już....:-)

Weź . Może PDP z jakichś bluzek wyrosła ....jakaś kurtka z lat 60 - 70 ? ...Dodatkowa torba Ci się przyda ....Koleżanka z Getyngi ( inna sztela ) otrzymała w prezencie wiaderko po jakiejś farbie ....ale czyste było , żeby nie było . Podpowiadałam jej , żeby kupiła ogórków i zakisiła je ... Już , już bym ją pzrekonała . ale w jedynym tam sklepie ( wiocha przyłączona do Getyngi ) my kopru nie uświadczyły . W końcu cichcem zaniosła to wiaderko na cmentarz ewangelicki , bo był po drodze jak na spotkanie ze mną szła i postawiła je obok konewek przy studni ...Oprócz wiaderka otrzymała w geschenku dwie , mniej więcej połówki gromnic ....pamiatkę po dziewczynkach PDP , które je miały z okazji Pierwszej Komunii . Dziewczynka młodsza ok. 50 lat ...starsza 55 lat ... Durnowata jakby miała torbę szmaciankę to prezenty mogłaby zabrać do Polski ..a tak dupa ...musiała je ciąć na kawałki , żeby PDP w kontenerze nie dojrzała ....PDP mojej kumpelki za późno dowiedziała się o moim wyjeździe do domu , bo chciała dla mnie na pożegnanie dać jakiś wazonik szklany ...w piwnicy było ich sporo . Podobno bardzo przezywała , że odjeżdżam nieobdarowana przez nią .....lubiła mnie ...znaczy ....Jola powiedziała jej , że juz walizkę mam zapakowaną i kolanami musiałam ugniatać , żeby mi się zamknęła .... No ..miałabym szmaciankę - prezent by był .....Ewuś ...weź zapasówkę , weź 
06 października 2017 22:27 / 3 osobom podoba się ten post
ewa59

Knorr......przestań !  :-)

Posłuchaj Koleżanek. Przynajmniej tę szmaciankę, składaną i na kółkach. )))
06 października 2017 22:28 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

No dobrze,już dobrze..... tylko, żeby później nie było,że nie mam się do czego spakować....a Wajnachten za pasem, prezenty trza zakupić i jak wyskoczysz z podarkiem z krajowego bazarku ? Toż to wstyd,przecież Ty u Niemca robisz..:smiech2: ... 

Na Wajnachten dostaną po 10 ojro......niech zaszaleją.....A co im będę żałować.....
06 października 2017 22:30 / 4 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Weź . Może PDP z jakichś bluzek wyrosła ....jakaś kurtka z lat 60 - 70 ? ...Dodatkowa torba Ci się przyda ....Koleżanka z Getyngi ( inna sztela ) otrzymała w prezencie wiaderko po jakiejś farbie ....ale czyste było , żeby nie było . Podpowiadałam jej , żeby kupiła ogórków i zakisiła je ... Już , już bym ją pzrekonała . ale w jedynym tam sklepie ( wiocha przyłączona do Getyngi ) my kopru nie uświadczyły . W końcu cichcem zaniosła to wiaderko na cmentarz ewangelicki , bo był po drodze jak na spotkanie ze mną szła i postawiła je obok konewek przy studni ...Oprócz wiaderka otrzymała w geschenku dwie , mniej więcej połówki gromnic ....pamiatkę po dziewczynkach PDP , które je miały z okazji Pierwszej Komunii . Dziewczynka młodsza ok. 50 lat ...starsza 55 lat ... Durnowata jakby miała torbę szmaciankę to prezenty mogłaby zabrać do Polski ..a tak dupa ...musiała je ciąć na kawałki , żeby PDP w kontenerze nie dojrzała ....PDP mojej kumpelki za późno dowiedziała się o moim wyjeździe do domu , bo chciała dla mnie na pożegnanie dać jakiś wazonik szklany ...w piwnicy było ich sporo . Podobno bardzo przezywała , że odjeżdżam nieobdarowana przez nią .....lubiła mnie ...znaczy ....Jola powiedziała jej , że juz walizkę mam zapakowaną i kolanami musiałam ugniatać , żeby mi się zamknęła .... No ..miałabym szmaciankę - prezent by był .....Ewuś ...weź zapasówkę , weź :smiech2:

Baśka......poplakalam sie ze smiechu....
06 października 2017 22:31 / 5 osobom podoba się ten post
ewa59

Na Wajnachten dostaną po 10 ojro......niech zaszaleją.....A co im będę żałować.....:smiech3:

No,z tej strony to Pani nie znałam, widzę,że szastamy pieniążkami na prawo i lewo 
06 października 2017 22:34 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Weź . Może PDP z jakichś bluzek wyrosła ....jakaś kurtka z lat 60 - 70 ? ...Dodatkowa torba Ci się przyda ....Koleżanka z Getyngi ( inna sztela ) otrzymała w prezencie wiaderko po jakiejś farbie ....ale czyste było , żeby nie było . Podpowiadałam jej , żeby kupiła ogórków i zakisiła je ... Już , już bym ją pzrekonała . ale w jedynym tam sklepie ( wiocha przyłączona do Getyngi ) my kopru nie uświadczyły . W końcu cichcem zaniosła to wiaderko na cmentarz ewangelicki , bo był po drodze jak na spotkanie ze mną szła i postawiła je obok konewek przy studni ...Oprócz wiaderka otrzymała w geschenku dwie , mniej więcej połówki gromnic ....pamiatkę po dziewczynkach PDP , które je miały z okazji Pierwszej Komunii . Dziewczynka młodsza ok. 50 lat ...starsza 55 lat ... Durnowata jakby miała torbę szmaciankę to prezenty mogłaby zabrać do Polski ..a tak dupa ...musiała je ciąć na kawałki , żeby PDP w kontenerze nie dojrzała ....PDP mojej kumpelki za późno dowiedziała się o moim wyjeździe do domu , bo chciała dla mnie na pożegnanie dać jakiś wazonik szklany ...w piwnicy było ich sporo . Podobno bardzo przezywała , że odjeżdżam nieobdarowana przez nią .....lubiła mnie ...znaczy ....Jola powiedziała jej , że juz walizkę mam zapakowaną i kolanami musiałam ugniatać , żeby mi się zamknęła .... No ..miałabym szmaciankę - prezent by był .....Ewuś ...weź zapasówkę , weź :smiech2:

Padłam i płaczę    
06 października 2017 22:38 / 5 osobom podoba się ten post
Alaska

No,z tej strony to Pani nie znałam, widzę,że szastamy pieniążkami na prawo i lewo :smiech3:

Za dużo ???  Też tak pomyślałam ale rodzinie nie będę żałować.......
06 października 2017 22:39 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Baśka......poplakalam sie ze smiechu....

Ty się popłakałaś ? ....Gdybyś nas widziała wtedy ... doradzałam fiździe jednej , żeby gromnice se wzięła to mi powiedziała , że za bardzo juz wypalone . W tym sklepie koper był tylko w torebkach - suszony i z kiszenia ogórów tez trza było zrezygnować ...a fajne wiaderko ...pięciolitrowe takie ...nawet dekielek jeszcze do tego był ....
06 października 2017 22:41 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ty się popłakałaś ? ....Gdybyś nas widziała wtedy ... doradzałam fiździe jednej , żeby gromnice se wzięła to mi powiedziała , że za bardzo juz wypalone . W tym sklepie koper był tylko w torebkach - suszony i z kiszenia ogórów tez trza było zrezygnować ...a fajne wiaderko ...pięciolitrowe takie ...nawet dekielek jeszcze do tego był ....

Widzę to oczami wyobraźni......
06 października 2017 22:42 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Za dużo ???  Też tak pomyślałam ale rodzinie nie będę żałować.......:-)

" Rodzina,ach , rodzina .."