Jak minął dzień 2

26 lutego 2018 20:58
Werska

To dla seniorów, spokojniejsza:-) Przecież to bez wstawania, na siedząco. Dziś siostrzenica mi pokazała w domu. I całkiem nieźle się tu bawią na ćwiczeniach. Muszą się porozciągać, poćwiczyć- każdemu się przyda.

No co Ty nie powiesz?
Mi też?
26 lutego 2018 21:00 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Uprzedzam,że w trakcie badania możesz poczuć gorąc w tzw.dolnych partiach:):):)hi hi hi Jak robiłam to pierwsze TK to pani do mnie mówi:poczuje pani gorąco w specyficznym miejscu....leżę sobie grzecznie,badanie trwa, aż tu nagle.......Sam zobaczysz:)

To jest bardzo dziwne uczucie. Dziwne wewnętrzne ciepło rozchodzące się po calym ciele. Gdyby wcześniej nie uprzedzili to miał bym wrażenie , że to zawal serca.
26 lutego 2018 21:24
opiekun.5

To jest bardzo dziwne uczucie. Dziwne wewnętrzne ciepło rozchodzące się po calym ciele. Gdyby wcześniej nie uprzedzili to miał bym wrażenie , że to zawal serca.

Mnie się nie rozchodziło po całym.....
03 marca 2018 10:51 / 12 osobom podoba się ten post
Też zabieram się za obiadek , lubię jak wszyscy pracują , cisza spokój i kasa rośnie
03 marca 2018 11:07 / 6 osobom podoba się ten post
cien

Też zabieram się za obiadek , lubię jak wszyscy pracują , cisza spokój i kasa rośnie

A to nie bardzo rozumiem ...Lubisz ja wszycy pracują wokół Cibie , czy tutaj ,na forum przeszkadza Ci , że ktoś , coś skrobnie ?
03 marca 2018 11:17 / 4 osobom podoba się ten post
praca = płaca , skrobać można , nawet wskazane jest
03 marca 2018 11:20 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

A to nie bardzo rozumiem ...Lubisz ja wszycy pracują wokół Cibie , czy tutaj ,na forum przeszkadza Ci , że ktoś , coś skrobnie ?

pracować w cibie też lubie i wokół 
03 marca 2018 11:21 / 2 osobom podoba się ten post
cien

praca = płaca , skrobać można , nawet wskazane jest :hejka:

Ano tak ...praca = płaca .
03 marca 2018 11:49 / 2 osobom podoba się ten post
cien

pracować w cibie też lubie i wokół 

Nie bardzo zrozumiałam.
03 marca 2018 11:51 / 3 osobom podoba się ten post
Helena2311

Nie bardzo zrozumiałam.:-)

Nie przejmuj się ,ja bardzo nie zrozumiałam,ale już się przyzwyczaiłam,że Cien lubi w obcym narzeczu sobie pogadać:)Niech tam sobie skrobie:):)Po swojemu:)
03 marca 2018 12:09 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

Nie bardzo zrozumiałam.:-)

To dobrze że średnio zrozumiałaś , 
03 marca 2018 12:10
cien

To dobrze że średnio zrozumiałaś , 

Obrażony?
03 marca 2018 12:11 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie przejmuj się ,ja bardzo nie zrozumiałam,ale już się przyzwyczaiłam,że Cien lubi w obcym narzeczu sobie pogadać:)Niech tam sobie skrobie:):)Po swojemu:)

Chyba będę musiała omijać posty Cienia.
03 marca 2018 12:25 / 2 osobom podoba się ten post
Helena2311

Chyba będę musiała omijać posty Cienia.:-)

pragne cie
03 marca 2018 12:26 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Nie przejmuj się ,ja bardzo nie zrozumiałam,ale już się przyzwyczaiłam,że Cien lubi w obcym narzeczu sobie pogadać:)Niech tam sobie skrobie:):)Po swojemu:)