Dni wolne, ile ich macie?

29 sierpnia 2014 10:49 / 2 osobom podoba się ten post
Ja sama decyduje kiedy dni/noce wolne i ile godzin wolnego.
29 sierpnia 2014 11:32
Mam wolne 3 godziny,od 14 -ej do 17-ej i od 20-ej już czas dla siebie-3 godz.to wystarczająco na zwiedzania ,zwłaszcza,że wszystko jest dość blisko:)
29 sierpnia 2014 11:48 / 3 osobom podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

Ja sama decyduje kiedy dni/noce wolne i ile godzin wolnego.

...No , fajnie !...ale w tej pracy większość z nas nie może sobie na to pozwolić ..Jesteśmy dorosli i rozumiemy , ze nie wolno nam zostawić PDP- go bez jakiejkolwiek opieki , ktoś przy nim musi być a z tym bywa różnie . Nie na darmo agencje w ogłoszeniach się asekurują , że " pauza do uzgodnienia na miejscu "....a jak jest w rzeczywistości - wszyscy wiemy !.... Pieknie napisałaś , że Ty sama decydujesz ........ja teraz też sama decyduję , bo ..........jestem w domu  , ale już za dwa dni to decydowanie dobiegnie końca :)
29 sierpnia 2014 12:24 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Mam wolne 3 godziny,od 14 -ej do 17-ej i od 20-ej już czas dla siebie-3 godz.to wystarczająco na zwiedzania ,zwłaszcza,że wszystko jest dość blisko:)

No i dobrze.Kasiu czemu mi nie odpisujesz na maile?Powiedziałam cośik nie tak?
Dziewczyny,które mają problemy z wolnym, bo z pdp nie ma kto zostać,zróbcie tak jak ja:jak wychodze na wiele godzin to babcia idzie do Hajmu na Tagespflege(17euro opłata a reszte płaci kasa chorych)
29 sierpnia 2014 12:41
Magdalena_Sewicka

No i dobrze.Kasiu czemu mi nie odpisujesz na maile?Powiedziałam cośik nie tak?
Dziewczyny,które mają problemy z wolnym, bo z pdp nie ma kto zostać,zróbcie tak jak ja:jak wychodze na wiele godzin to babcia idzie do Hajmu na Tagespflege(17euro opłata a reszte płaci kasa chorych)

Bardzo fajna sprawa obecnie nie potrzebuję takiego wyjścia -a szkoda ,że nie wiedziałam o tym wczesniej , że to taka mała kwota. Na wczesniejszej szteli wogóle nie miałam wolnego jedynie raz na tydzień  córka opiekowała sie matką 5-6 godz.
29 sierpnia 2014 14:06
Mam jeden dzień w tygodniu wolny przeważnie sobota a w ciągu dnia moge sobie na dwie godziny pozwolić :)
29 sierpnia 2014 14:27 / 1 osobie podoba się ten post
Magdalena_Sewicka

No i dobrze.Kasiu czemu mi nie odpisujesz na maile?Powiedziałam cośik nie tak?
Dziewczyny,które mają problemy z wolnym, bo z pdp nie ma kto zostać,zróbcie tak jak ja:jak wychodze na wiele godzin to babcia idzie do Hajmu na Tagespflege(17euro opłata a reszte płaci kasa chorych)

Przeczytać to żem byla przeczytała:)Ale odpisac zapomnialam:)Sorki:)Sie poprawie z wieczora jak nie zapomnę:)
29 sierpnia 2014 14:28
Duuuuuuzo
29 sierpnia 2014 14:51 / 4 osobom podoba się ten post
Ja tutaj też nie mam problemu z wykorzystaniem prawa do wolnego czasu. PDP ma pocztkową  demencję, można ją zostawić samą w domu. Bumeluję po obiedzie 2-3 godziny. Po kolacji też już luzy, tylko pomagam ułożyć się PDP lulu. Raz w tygodniu (wybrałam sobie niedzielę) pól dnia wolnego tzn. od obiadu do 19.00. Nie mogę narzekać i cieszę się, że mam teraz takie luksusy
29 sierpnia 2014 19:52 / 1 osobie podoba się ten post
Na mojej obecnej Stelli czas wolny osiagalny o każdej porze dnia,ale bywało róznie.Trzeba było wydzierac nalezne godziny.A przedostatna Stella to tylko lipiec mialam zawsze do bani corka wyjezdzala na miesiac do  Ameryki Pł. i byłam sama, ale po powrocie płaciła mi 50 % pensji dodatkowo za stres i godziny dodatkowo przepracowane.Dwa razy m-c lipiec mnie tam zastał.
31 grudnia 2014 13:14
Milego Sylwka opiekunkowo chce zapytac co oznacza po nowym roku 37 godz/tyg. I 140 na miesiac...bo gdzies to przeczytakam..a ile macie wolnych dni na. Stelli..
31 grudnia 2014 14:25
Ja mam 2-3 godziny codziennie wolne i sobotnie popołudnia do 22.00. I wystarczy
31 grudnia 2014 15:03
Bożenka

Ja mam 2-3 godziny codziennie wolne i sobotnie popołudnia do 22.00. I wystarczy

no to super,tak to idzie zyc,pozdrawiam
31 grudnia 2014 16:53 / 1 osobie podoba się ten post
sylwester-ruchomy-obrazek-0006
31 grudnia 2014 16:55
Co to juz otwierac mam??? planuje o 20 tej,