Nieocenione Opiekunki

11 listopada 2018 09:06
Witam wszystakich gorąca wiem ze to nie ten temat ale ostrzegam was przed firma Amber brak profesjonalizmu panie z biurze nie kompetentne a szczególnie pani K:
11 listopada 2018 13:55 / 3 osobom podoba się ten post
ela.p

Jak się kończy życie to chce się żyć. Nic więcej się nie liczy, tylko rodzina i życie. :przytula:
Moja mama odeszła z powodu choroby, a siostra wyszła z poważnej choroby. Wiem co piszę.

Masz rację Elu. Przykro mi z powodu Twojej mamy i siostry.
Choroba uzmysławia wielu z nas, jak cenne jest życie, jak wiele posiadamy, już teraz, i za jak wiele możemy, już teraz, dziękować oraz cieszyć się naszym życiem. Warto, żebyśmy bez choroby, już teraz, to sobie uświadomili. Pozdrawiam
11 listopada 2018 13:57 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Najpierw remont domu, później ekspres do kawy. W tej chwili mam marzenie żeby już być w busiku do Polski. :-)

Ma nadzieję Elu, że już jesteś/byłaś w tym busiku do Polski. Jest 11.11 a reszta się powoli spełni.:)
11 listopada 2018 14:04 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Praca w DE dała mi dużo. Przede wszystkim przespane noce, bo problemy finansowe nie dawały mi spać. Ale nie tylko na tym się skupiam. Tutaj jedna dziewczyna pyta, to czemu zjeżdżam na tak długo (pracuję 2 miesiące na 2), skoro mam taką sytuację (do spłacania). Ale stwierdziłam, że skoro sprawy są pokładane i jest ogólnie do przodu, to musżę też zadbać o siebie, o bycie z rodziną, z przyjaciółmi. I nie będę skracać pobytów w domu, bo synowie jeszcze w technikum, chcą jechać ze mną na rowery, pogadać- to jeszcze z tego korzystam. Jak wyjadą, to już tylko czasem kontakt bedzie. Poza tym różne fajne rzeczy się w domu dzieją i nie chcę tego omijać. Wyjeżdżam z koleżankami choćby na krótkie wypady gdzieś w Polskę. Jestem zadowolona z tego, co jest. Byłoby to trudne, gdyby nie praca tutaj.

Mnie praca w Niemczech daje stabilizację finansową. To na pewno. Moim marzeniem jest mieszkać nad polskim morzem i również wyjazdy. Tak powoli, powoli, zbliżam się do moich marzeń. Mam jeszcze masę innych.
Werska, rodzina, dzieci są ważne. Zasługujesz na odpoczynek i kontakt z dziećmi. Wydaje mi się, że jeżeli pracujesz 2 miesiące to 2 m-ce w domu to nie jest tak długo. Tak pracowałam na początku. Pozdrawiam
11 listopada 2018 14:04
Marhall

Witam wszystakich gorąca wiem ze to nie ten temat ale ostrzegam was przed firma Amber brak profesjonalizmu panie z biurze nie kompetentne a szczególnie pani K:

Marhall, dzięki za informację. Pozdrawiam
11 listopada 2018 19:08 / 2 osobom podoba się ten post
krymas148

Ma nadzieję Elu, że już jesteś/byłaś w tym busiku do Polski. Jest 11.11 a reszta się powoli spełni.:)

Jeszcze nie, jeszcze tydzień ale dziękuję. Boję się, że firma będzie chciała mnie namówić na szybkie zastępstwo.
Jeszcze im nie pisałam, że chcę wyjechać dopiero po sylwestrze.
12 listopada 2018 08:22 / 1 osobie podoba się ten post
ela.p

Jeszcze nie, jeszcze tydzień ale dziękuję. :przytula: Boję się, że firma będzie chciała mnie namówić na szybkie zastępstwo.
Jeszcze im nie pisałam, że chcę wyjechać dopiero po sylwestrze.

Cześć Elu, czyli w święta świętujesz?:) Myślę, że skoro zjeżdżasz w połowie listopada to do stycznia możesz odpoczywać. :) Czy myślisz, że firma będzie Cie namawiała na zastępstwo w święta? Pozdrawiam
 
12 listopada 2018 21:24 / 2 osobom podoba się ten post
krymas148

Cześć Elu, czyli w święta świętujesz?:) Myślę, że skoro zjeżdżasz w połowie listopada to do stycznia możesz odpoczywać. :) Czy myślisz, że firma będzie Cie namawiała na zastępstwo w święta? Pozdrawiam
 

Taką mam nadzieję, ale firma wie jak przekonać. Pani Elu kto jak nie pani, zrobimy tak, że będzie dobrze.. Muszę dać im znać, że zostaję w Polsce.
13 listopada 2018 07:47 / 2 osobom podoba się ten post
ela.p

Taką mam nadzieję, ale firma wie jak przekonać. Pani Elu kto jak nie pani, zrobimy tak, że będzie dobrze.. Muszę dać im znać, że zostaję w Polsce.

Jednak trzeba być twardym. :)
13 listopada 2018 07:48 / 2 osobom podoba się ten post
Nie wiem, czy wy dostrzegacie plusy naszej pracy. Obok minusów oczywiście. Ja dostrzegłam i najpierw piszę o plusach tutaj:

podaję link http://nieocenioneopiekunki.com/o-plusach-i-minusach-w-pracy-opiekuna-cz-1/

Zapraszam

14 listopada 2018 08:12 / 1 osobie podoba się ten post
Dziewczyny w komentarzach pod ostatnim wpisem na blogu, podaję link: http://nieocenioneopiekunki.com/o-plusach-i-minusach-w-pracy-opiekuna-cz-1/
znalazły więcej plusów w pracy opiekuna. Czy są jeszcze jakieś? Przy następnym wpisie zajmę się tematem minusów. Pozdrawiam :)
16 listopada 2018 07:11
I przyszedł czas nad "rozprawieniem" się na blogu z minusami pracy opiekuna w Niemczech. Podaję link http://nieocenioneopiekunki.com/o-plusach-i-minusach-w-pracy-opiekuna-cz-2/
Pozdrawiam
16 listopada 2018 16:40 / 3 osobom podoba się ten post
krymas148

Nie wiem, czy wy dostrzegacie plusy naszej pracy. Obok minusów oczywiście. Ja dostrzegłam i najpierw piszę o plusach tutaj:

podaję link http://nieocenioneopiekunki.com/o-plusach-i-minusach-w-pracy-opiekuna-cz-1/

Zapraszam

Czy większy szacunek, nie wiem. Wszystko zależy na kogo trafimy. Nie powinnyśmy pracować poza krajem, ale rzeczywistość mnie zmusiła. Najpierw jechałam spłacić długi, teraz zachciało mi się remontu. Jedynym plusem dla mnie jest wypłata. Teraz cieszę się, że wracam do rodziny.
16 listopada 2018 16:44 / 1 osobie podoba się ten post
Dla mnie też ważne zwiedzanie(jak mogę?) Poznawanie nowych ludzi, kontakty zawodowe itp.
17 listopada 2018 17:28 / 2 osobom podoba się ten post
Elka40

Dla mnie też ważne zwiedzanie(jak mogę?) Poznawanie nowych ludzi, kontakty zawodowe itp.

Elka40 czyli też znajdujesz plusy w naszej pracy. :) Dzięki za komentarz i pozdrawiam.:)