Nieocenione Opiekunki

05 czerwca 2019 19:19 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

No i super! Podobnie nam lata lecę- ja też w tym roku 50, a moja mama w tamtym 70...
Świetne bazy mikrofilmów mają mormoni. Mają w Warszawie i jeszcze gdzieś swoje przedstawicielstwa i można zdaje się z całego świata ściągnąć to, co mają- tylko to trwa trochę. Dla mnie za daleko... Oni udostępniają wszystkim. Jak robili mikirofilmy to też zostawiali kopie w archiwach,  w naszym te ze starszych roczników mają podpis, że robione przez mormonów.

Gówniara 
05 czerwca 2019 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
krymas148

Werska, ja też w tym roku 50-tka skonczylam,  a moja mama 70. :)

i Ty też 
05 czerwca 2019 19:20 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Gówniara :-)

Też tak uważam 
05 czerwca 2019 19:21 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Też tak uważam :-)

A ja wiem . Tyle to ja już raz miałam  
05 czerwca 2019 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

A ja wiem . Tyle to ja już raz miałam  :-)

Nie myśl, że tylko Ty 
Ja też miałam, i to już dość dawno 
05 czerwca 2019 19:28 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Nie myśl, że tylko Ty:-) 
Ja też miałam, i to już dość dawno :-)

To już jesteśmy dwie , piekne, dojrzałe, pracowite, doświadczone . Jesli ktoś ma ochotę to niech dopisze nam jakis przymiotnik 
05 czerwca 2019 19:31 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

To już jesteśmy dwie , piekne, dojrzałe, pracowite, doświadczone . Jesli ktoś ma ochotę to niech dopisze nam jakis przymiotnik :chowa sie:

Mądre życiową mądrością i z młoda duszą 
05 czerwca 2019 19:50 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Mądre życiową mądrością i z młoda duszą :radosc:

To już nas cztery:): mądre, wartościowe, seksowne ... :) A co!:)
05 czerwca 2019 19:52 / 2 osobom podoba się ten post
W ogóle nie czuję, że pół wieku przeżyłam. Kości jeszcze nie łamią, sprawność jest, dzieci dorosłe, zaczynam w dobrej formie drugie pół wieku i wierzcie mi, ja dożyję setki:)
05 czerwca 2019 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
krymas148

To już nas cztery:): mądre, wartościowe, seksowne ... :) A co!:)

A jak!
Te seksiwne bałam się dodać, bo ostatnio, myślałam, że nie na Forum zajrzałam, tylko gdzieś, nie wiem gdzie, bo co otworzę, to albo picie, albo gwałcić chcą 
05 czerwca 2019 20:19
A tu widać mnie i słychać w całej okazałości. W nagraniu na facebooku blogowym

Podaję link: https://www.facebook.com/NieocenioneOpiekunki/?ref=settings
05 czerwca 2019 20:21 / 1 osobie podoba się ten post
Jako pięćdziesięciolatka wychodzę ze swojej "strefy komfortu" . OOO, jesteśmy odważne :). Pozdrawiam
05 czerwca 2019 20:24 / 2 osobom podoba się ten post
Pewnie, że odważne! Teraz czuję się dobrze, dziś miałam jakąś lekką obsuwę, ale generalnie naprawdę jestem zadowolona z tego, co się dzieje i co mam. Owszem, wiem, co jeszcze chcę A wszyscy tu, jak widzę młodzi duchem. I o to chodzi!
05 czerwca 2019 20:25 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A jak!
Te seksiwne bałam się dodać, bo ostatnio, myślałam, że nie na Forum zajrzałam, tylko gdzieś, nie wiem gdzie, bo co otworzę, to albo picie, albo gwałcić chcą :-)

Powiem Ci Gusia, że ja wreszcie zaakceptowałam siebie i nie przeszkadzają mi grube łydy od biegania, krótkie nogi. No dobra szeroki nos, niestety, staje sie szerszy :). Mam takie wrażenie. :)
 
 
05 czerwca 2019 20:30 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

Pewnie, że odważne! Teraz czuję się dobrze, dziś miałam jakąś lekką obsuwę, ale generalnie naprawdę jestem zadowolona z tego, co się dzieje i co mam. Owszem, wiem, co jeszcze chcę:-) A wszyscy tu, jak widzę młodzi duchem. I o to chodzi!

Werska, dla mnie to fajny wiek. I jeszcze tak dużo mogę. :). Widzę nieco zmiany w wyglądzie np. tłuszczyk na biodrach, ale teraz mi on nie przeszkadza ;). Zmarszczki tu i ówdzie też są. Mam pacjentkę teraz przed 30 tką, prawie w wieku mojej córki. Pierwszy raz ktoś mnie się zapytał, czy jestem mamą tej Młodej. A ja z nią pracuję. UUUU. Ale to nic. :)