Pochwalijki 5

14 maja 2019 15:20 / 2 osobom podoba się ten post
O topik pochwalijki znalazłam z zeszłego roku tu ostatni wpis a ja się pochwalić chciałam fajnym zdjęciem z dzisiejszej pauzy, ale go wstawić nie umiem, trudno to opiszę na trawce rodzinę gąsek spotkałam tata, mama  i 4 maluchy,śliczne. Dość blisko podeszłam ale rower mi się zwalił bo zakupki przeważyły .Nie uciekły w panice tylko dostojnie zeszły do wody.A ja miałam dodatkową robotę zbieranie prowiantu dobrze, że to na bocznej uliczce ,mało uczęszczanej ,co się nie robi dla dobrej fotki
14 maja 2019 15:39 / 2 osobom podoba się ten post
Ja też się pochwaleod poniedzialku jestem !one przepisowe 3h na rowerze. Od razu lepiej na duszy . Jestem optymistką z natury , rzadko pielęgnuje smuty , ale teraz mi się udało wpaść do głębokiego dołu .. Drabinę już mam
14 maja 2019 17:10 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

O topik pochwalijki znalazłam z zeszłego roku tu ostatni wpis :-)a ja się pochwalić chciałam fajnym zdjęciem z dzisiejszej pauzy, ale go wstawić nie umiem, trudno to opiszę na trawce rodzinę gąsek spotkałam tata, mama  i 4 maluchy,śliczne:serce:. Dość blisko podeszłam ale rower mi się zwalił bo zakupki przeważyły .Nie uciekły w panice tylko dostojnie zeszły do wody.A ja miałam dodatkową robotę zbieranie prowiantu:-) dobrze, że to na bocznej uliczce ,mało uczęszczanej ,co się nie robi dla dobrej fotki:bravo:

Chyba jajek nie wiozlas? Bo jak tak i te BIO to szkoda żeby się potłukły. 
14 maja 2019 17:24 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Ja też się pochwale:-)od poniedzialku:-) jestem !one przepisowe 3h na rowerze. Od razu lepiej na duszy . Jestem optymistką z natury , rzadko pielęgnuje smuty , ale teraz mi się udało wpaść do głębokiego dołu .. Drabinę już mam:szampan:

Wiesz co ,nam wszystkim brakuje słońca takiej prawdziwej wiosny ja też niepoprawna optymistka, ale bywam czasem jakaś zgaszona... Może też towarzystwa brak do pogadania ,pospacerowania.
14 maja 2019 17:33 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Chyba jajek nie wiozlas? Bo jak tak i te BIO to szkoda żeby się potłukły. :hihi:

Nie wiozłam ale dwa słoiki dobrze że się nie potrzaskaly bo Kühlrucksack w Lidlu kupiłam do przewozu jedzenia ,napoi,owoców super sprawa na plażę czy na inny wypad ,wszystko chłodne będzie .Gdyby słoiki poszły miałabym plecak cały uwalony.
14 maja 2019 17:58 / 1 osobie podoba się ten post
Dusia1978

Chyba jajek nie wiozlas? Bo jak tak i te BIO to szkoda żeby się potłukły. :hihi:

Konwalia idzie na całość i kury wozi się nie potłukła bynajmniej
14 maja 2019 18:02 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Wiesz co ,nam wszystkim brakuje słońca takiej prawdziwej wiosny ja też niepoprawna optymistka, ale bywam czasem jakaś zgaszona... Może też towarzystwa brak do pogadania ,pospacerowania.

To też na pewno , jednak człowiek na wyciągnięcie ręki jest bliżej niż ten w domu
Jestem już tutaj trzeci raz , stale sama poznaje okolice i miasto.
Dzisiaj chociaż miła odmiana , pdp odwiedził młody znajomy, trochę zrozumiały policjant , no gzub taki 20 letni, ale pośmiać się można z panem komisarzem. 
14 maja 2019 18:38 / 1 osobie podoba się ten post
dorotee

Konwalia idzie na całość i kury wozi:-) się nie potłukła bynajmniej:aniolki:

Już się widzę z tymi kurami
14 maja 2019 18:40 / 2 osobom podoba się ten post
dorotee

To też na pewno , jednak człowiek na wyciągnięcie ręki jest bliżej niż ten w domu:strach na wroble:
Jestem już tutaj trzeci raz , stale sama poznaje okolice i miasto.
Dzisiaj chociaż miła odmiana , pdp odwiedził młody znajomy, trochę zrozumiały policjant , no gzub taki 20 letni, ale pośmiać się można z panem komisarzem.:-) 

Dawaj tu do mnie Gusia też się dołączy będzie czadowooo
14 maja 2019 19:26 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dawaj tu do mnie Gusia też się dołączy będzie czadowooo:gathering:

Jasne, że się dołączę
I będzie głośno, będzie radośnie 
Oj,działo by się, działo ...
14 maja 2019 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08 i Gusia29 ...daję do Was
14 maja 2019 20:44 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08 i Gusia29 ...daję do Was
14 maja 2019 20:47 / 2 osobom podoba się ten post
też "siem kcem" pochwalić...tego nie zaliczyłem i jajek nie potłukłem dlaczego ? bo się nie przewróciłem
14 maja 2019 22:26 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Konwalia08 i Gusia29 ...daję do Was:motor::smiech3:

O widzę że środek lokomocji zmieniłeś to Ja lubię motory oddawaj go 
18 czerwca 2019 11:43 / 5 osobom podoba się ten post
Ja tam sie nie chwalę, zawsze uważam, że może byc lepiej niz jest  . Dzisiaj jednak napiszę,  w prawdzie nie dotyczy to mnie bezpośrednio, ale jakiś wkład w tym mam . Moja wnuczka kończy piątą klasę i jest najlepsza w klasie . Angielski, informatyka, to nie ma równych sobie w szkole . Była zagrozona z ..........................wf . Skarżyła się do mnie, że jej średnią popsuje, bo tylko 5-tka . Powiedziałam do niej jak zwykle żartobliwie, żeby poprosiła o poprawkę  spojrzała na mnie wymownie i powiedzala " musze z panem pogadać " . Nie wiem czym zaszantażowała, dopieła jednak swego . Jutro przyniesie dokument potwierdzający swoje osiągnięcia . A ja ? , a ja dzisiaj kupiłam jej " Encyklopedie dla dociekliwych " super wydanie juz zaglądałam . Napiszę jej z dziadkiem dedykację z okazji ukończenia piatej klasy . I będzie git