Na wyjeździe 39

07 listopada 2017 21:41 / 6 osobom podoba się ten post
Padam na twarz , niewyspana , zmeczona po dzisiejszym wspolnym dniu ze zmienniczka , wszystko przekazalam i mysle , ze bedzie ok , najwazniejsze ze dziadkowi przypasowala.
Jutrzejszy dzien - nie bedzie lepszy dla mnie , wstaje o 3 , wyjazd mam o 4,30, wiec na miejscu bede przed 6 .Ide spac - dobranoc )))
07 listopada 2017 21:57 / 2 osobom podoba się ten post
magdzie

Padam na twarz , niewyspana , zmeczona po dzisiejszym wspolnym dniu ze zmienniczka , wszystko przekazalam i mysle , ze bedzie ok , najwazniejsze ze dziadkowi przypasowala.
Jutrzejszy dzien - nie bedzie lepszy dla mnie , wstaje o 3 , wyjazd mam o 4,30, wiec na miejscu bede przed 6 .Ide spac - dobranoc )))

Szerokiej drogi 
07 listopada 2017 22:01 / 4 osobom podoba się ten post
magdzie

Padam na twarz , niewyspana , zmeczona po dzisiejszym wspolnym dniu ze zmienniczka , wszystko przekazalam i mysle , ze bedzie ok , najwazniejsze ze dziadkowi przypasowala.
Jutrzejszy dzien - nie bedzie lepszy dla mnie , wstaje o 3 , wyjazd mam o 4,30, wiec na miejscu bede przed 6 .Ide spac - dobranoc )))

Pozdrów piękną Koleżankę w kapeluszu
07 listopada 2017 22:02 / 4 osobom podoba się ten post
Misiek

Nie wiem, czy to rekord, ale znam opiekunkę, która zatargała do Polski kompletny piec olejowy centralnego ogrzewania, wymieniony na nowy przez właścicieli domu, gdzie pracowała.
O rowerze i sześciu odtwarzaczach kaset video nie wspomnę.

Ja tu mam do dyspozycji taki super rowerek 15 kg. Jakby mi go dali to z chęcią bym go do Polski zatargała. Poskladany zajmuje mniej miejsca niż moja walicha. 
07 listopada 2017 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Pozdrów piękną Koleżankę w kapeluszu :buziaki1:

Z tej samej parafii są 
07 listopada 2017 22:06 / 8 osobom podoba się ten post
Misiek

Nie wiem, czy to rekord, ale znam opiekunkę, która zatargała do Polski kompletny piec olejowy centralnego ogrzewania, wymieniony na nowy przez właścicieli domu, gdzie pracowała.
O rowerze i sześciu odtwarzaczach kaset video nie wspomnę.

Dzisiaj też rozmawiałam z kolezanką o tym co kobitki wiozą a to stare dywany z molami,a to lampy ,żyrandole,garnki stare patelnie.Ale jedna przeszła samą siebie wiozła płytę nagrobkową.
07 listopada 2017 22:08 / 4 osobom podoba się ten post
Malina

Dzisiaj też rozmawiałam z kolezanką o tym co kobitki wiozą a to stare dywany z molami,a to lampy ,żyrandole,garnki stare patelnie.Ale jedna przeszła samą siebie wiozła płytę nagrobkową.

Matko, jak ona to zrobiła? 
07 listopada 2017 22:13 / 2 osobom podoba się ten post
Malina

Dzisiaj też rozmawiałam z kolezanką o tym co kobitki wiozą a to stare dywany z molami,a to lampy ,żyrandole,garnki stare patelnie.Ale jedna przeszła samą siebie wiozła płytę nagrobkową.

Rozśmieszyłaś mnie 
07 listopada 2017 22:15 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Matko, jak ona to zrobiła? :-)

Tekturowa była . Dała radę unieść .
07 listopada 2017 22:16 / 3 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Tekturowa była . Dała radę unieść .

Powinna była karawan zamówić 
07 listopada 2017 22:19 / 4 osobom podoba się ten post
MeryKy

Powinna była karawan zamówić :-)

Oj tam ..Meryjka pomyśl logicznie ...Ile taka płyta może ważyć ? ...I tak se hop siup płytę do busika .
07 listopada 2017 22:22 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Oj tam ..Meryjka pomyśl logicznie ...Ile taka płyta może ważyć ? ...I tak se hop siup płytę do busika .

Rower już widziałam, duży nieposkładany i był problem bagaże wstawić ale żeby płytę targać to już chore.
07 listopada 2017 22:28 / 6 osobom podoba się ten post
MeryKy

Rower już widziałam, duży nieposkładany i był problem bagaże wstawić ale żeby płytę targać to już chore.

Moja obecna zmienniczka wytargała stąd łóżko składane, takie na kółkach i do tego materac, który się ostał z medycznego łóżka męża Pdp.
Ciekawe, co zrobi, jak ją uświadomię, że on z tego materaca przeniósł się na łono Abrahama 
07 listopada 2017 22:31 / 2 osobom podoba się ten post
Misiek

Moja obecna zmienniczka wytargała stąd łóżko składane, takie na kółkach i do tego materac, który się ostał z medycznego łóżka męża Pdp.
Ciekawe, co zrobi, jak ją uświadomię, że on z tego materaca przeniósł się na łono Abrahama :zaskoczenie1:

Opchnie komuś innemu 
07 listopada 2017 22:33 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Rower już widziałam, duży nieposkładany i był problem bagaże wstawić ale żeby płytę targać to już chore.

Meryjko ...to musiała być wyjątkowo lekka i niewielka ...malutka nawet płyta  żeby kierowca busa zabrał .....Swoją drogą to jakie te niektóre opiekunki , cholery jedne silne są ...Jak tak PDP-go na fotel posadzić to " ja jestem taka mala " , ale szarpnąć się z nagrobkiem ...łee...noo .. nie ma to tamto ....Pudzianki normalnie ....