Na wyjeździe 39

25 listopada 2017 16:22 / 4 osobom podoba się ten post
hawana

Ten dmuchawiec jest super. Do kompletu jest jeszcze taki gumowy worek( jak termofor), napelniany od gory, do zawieszania na wysiegniku. Ma wezyk z klipsem i mozna jedna reka myc, a druga  polewac wlosy tym wezem luzujac klips. Bardzo wygodne do pracy w lozku.

Moja Pdp jest chodząca. Kąpie sie pod prysznicem, ale  nie lubi jak jej woda leci po twarzy. Może, jak tu dalej będę , to zakupię, ale póki co prowizorka - w sumie całkiem niezła.
25 listopada 2017 16:47 / 6 osobom podoba się ten post
margaritka59

Moja Pdp jest chodząca. Kąpie sie pod prysznicem, ale  nie lubi jak jej woda leci po twarzy. Może, jak tu dalej będę , to zakupię, ale póki co prowizorka - w sumie całkiem niezła.

Wiem, nie lubia. Moja Dolly po kapieli kazala sobie myc glowe w kuchennym zlewie(byl duzy, wygodny), wiec tak robilam. Obecna sie duszuje, ale glowa myta u fryzjera i koniec.
Lady mylam glowe, gdy siedziala na wozku. Miala raka glowy i nie dyskutowalam z nia jak mam to zrobic. Kombinowalam.Pierwszy raz zrobilam niedokladnie. Bylo widac po wlosach.Za drugim razem uzylam  gumowego przescieradla. Ja bylam mokra, podloga tez, ale wlosy umylam 2 razy i byly puszyste i blyszczace. Taka podobala mi sie bardziej
A akcesoria,  o ktorych pisalam mialam u pdp lezacych. Rodzina je zakupila, sama nic nie organizowalam. Moze,  gdy przyjdzie czas,  podpowiesz rodzinie?
25 listopada 2017 17:01 / 9 osobom podoba się ten post
Właśnie pdp uprasowała mi obrus na stolik w moim pokoju.., a wcześniej umyła kubek i talerzyk po mojej kawie i ciasteczkach... Bosze... "krzyczałam", że mam ręce, a wcześniej, że lubię prasować, ale na moje lubię prasować odpowiedziała : - ja też..., a z myciem to, że zawsze tak było, że po deserze to ona sprząta... Nie wiem jak mam się w takich sytuacjach zachować.., no nie przyzwyczajona jestem... ))))
25 listopada 2017 17:19 / 8 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Właśnie pdp uprasowała mi obrus na stolik w moim pokoju.., a wcześniej umyła kubek i talerzyk po mojej kawie i ciasteczkach... Bosze... "krzyczałam", że mam ręce, a wcześniej, że lubię prasować, ale na moje lubię prasować odpowiedziała : - ja też..., a z myciem to, że zawsze tak było, że po deserze to ona sprząta... Nie wiem jak mam się w takich sytuacjach zachować.., no nie przyzwyczajona jestem... ))))

Moja probowala uruchomic  drukarke, nie udalo sie, poprosila o pomoc.Pomoglam. Wydrukowana kartka blada, ledwo, ledwo, poziom tuszu niski. Zadzwonila do kogos tam, bo chciala ten tusz zalatwic. Pomoglam znalezc numer w zeszyciku.Nie odbieral.
Zaczela sie niepokoic, wiec  powiedzialam, ze jest sobota, ale ja o tym zapomnialam 
Paskuda jestem, sklamalam, ale dziecko sie ladnie bawilo, co bede przeszkadzac
25 listopada 2017 17:56 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

Moja probowala uruchomic  drukarke, nie udalo sie, poprosila o pomoc.Pomoglam. Wydrukowana kartka blada, ledwo, ledwo, poziom tuszu niski. Zadzwonila do kogos tam, bo chciala ten tusz zalatwic. Pomoglam znalezc numer w zeszyciku.Nie odbieral.
Zaczela sie niepokoic, wiec  powiedzialam, ze jest sobota, ale ja o tym zapomnialam:-) 
Paskuda jestem, sklamalam, ale dziecko sie ladnie bawilo, co bede przeszkadzac:lol2:

Tylko, że moja pdp nie jest dziecko... Ma inne schorzenia, ale akurat tego nie... Ona sobie ustaliła reżim i się go trzyma... no i dobrze bo moja praca tutaj sie skończy jak przestanie móc sama ... Do wysokich mebli sie dopasowałam, ale jej wzrostu i gabarytów już nie przeskoczę.., żebym nie wiem jak chciała...
25 listopada 2017 18:00 / 2 osobom podoba się ten post
nowadanuta

Tylko, że moja pdp nie jest dziecko... :-) Ma inne schorzenia, ale akurat tego nie... Ona sobie ustaliła reżim i się go trzyma... no i dobrze bo moja praca tutaj sie skończy jak przestanie móc sama ... :-) Do wysokich mebli sie dopasowałam, ale jej wzrostu i gabarytów już nie przeskoczę.., żebym nie wiem jak chciała... :-(

Danusiu, moja pdp ma lat 78 i poczatki choroby, wiadomo jakiej.
25 listopada 2017 18:35 / 2 osobom podoba się ten post
hawana

Danusiu, moja pdp ma lat 78 i poczatki choroby, wiadomo jakiej.

Moja ma parę chorób, ale to chyba altroza najbardziej upośledza ja ruchowo...))))
25 listopada 2017 19:16 / 8 osobom podoba się ten post
Dziś wnuczka Pdp zeszła do piwnicy i wyleciała stamtąd jak z procy, z wrzaskiem że jest szczur bez glowy w piwnicy.....
Schodzę tam i rzeczywiście na podłodze leży szczur z odgryzioną głową zapewne przez kota....wielkie mi rzeczy....więc ja tego szczura na łopatę i do wiadra i kazałam jej to wynieść do śmieci....niosła to wiadro pół metra przed soba i pod nosem cos gadala.....histeryczka....rozumiem gdyby to był pająk...fuujjj
25 listopada 2017 19:21 / 4 osobom podoba się ten post
25 listopada 2017 19:38 / 4 osobom podoba się ten post
ivanilia40

 Nie wiedziałam ,ze jest coś takiego,ale bardzo mi się podoba. Dobrze wiedzieć.

Dokładnie takie cóś. Normalnie z korkiem i odpływem z wężykiem.....no jeszcze nie umiem wstawiać zdjęć z sieci.
25 listopada 2017 19:42 / 2 osobom podoba się ten post
ewa59

Dziś wnuczka Pdp zeszła do piwnicy i wyleciała stamtąd jak z procy, z wrzaskiem że jest szczur bez glowy w piwnicy.....:smiech3:
Schodzę tam i rzeczywiście na podłodze leży szczur z odgryzioną głową zapewne przez kota....wielkie mi rzeczy....więc ja tego szczura na łopatę i do wiadra i kazałam jej to wynieść do śmieci....niosła to wiadro pół metra przed soba i pod nosem cos gadala.....histeryczka....rozumiem gdyby to był pająk...fuujjj

Ojej.
25 listopada 2017 19:44 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

Dokładnie takie cóś. Normalnie z korkiem i odpływem z wężykiem.....no jeszcze nie umiem wstawiać zdjęć z sieci.:krol:

Wpisujesz w przeglądarkę hasło,np: do mycia włosów na leżąco",klikasz grafika,klikasz prawym palcem myszy i przeciągasz na pulpit. Potem wchodzisz w forumowe,dodaj post,szukaj zdjęcia (które chcesz wkleic) ,jak je znajdziesz klikasz zaznacz. Koniec
25 listopada 2017 19:49 / 7 osobom podoba się ten post
25 listopada 2017 19:56 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tak się dodaje zdjęcia z netu hi, hiiiiiiii

To akcesoria dla pdp meskiego rodzaju z syndromem malego ptaszka?
25 listopada 2017 19:59 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

To akcesoria dla pdp meskiego rodzaju z syndromem malego ptaszka?

Właśnie tak, w sam raz ptaszek do zabawy taki malutki.
Branżowe bardzo prawda?