Na wyjeździe 39

25 listopada 2017 21:20 / 2 osobom podoba się ten post
Barbara niepowtarzalna

Ehe...był . Na nazwisko miał Wodnik .

To spod tego znaku byl. Znaczy urodzony w lutym. I pewnie jeszcze jest, bo te ludzie zahartowane sa. W wodzie harcuja.
25 listopada 2017 21:29 / 6 osobom podoba się ten post
hawana

To spod tego znaku byl. Znaczy urodzony w lutym. I pewnie jeszcze jest, bo te ludzie zahartowane sa. W wodzie harcuja.

Trzeba uważać na kibelku siadając . Tam też jest woda ....Trza zapytać fachowca , który najczęściej na kibelku siedzi ....internet tam łapie . Jeny ...a jak jego kiedyś wodnik szuwarek za coś złapie ....ja pierdykam ...to niebezpiecznie tak na kibelku posiadywać . Okaleczyć może ...a może już to nawet zrobił i teraz ....bez jaj ?
25 listopada 2017 22:30 / 4 osobom podoba się ten post
Alaska

Ostatnio na tym zastępstwie ,tym z Parkinsonem ,na moje żądanie wręcz ,zakupiono dmuchaną miedniczkę specjalną do mycia włosów w łóżku ( tam musiałam to robić codziennie ) .To nie są straszne koszta,a wygoda dla obu stron.

Nie było mycia jutro, a co miski to jej podpowiedziałam, ripostą dała "kup sobie"- odpowiedziałam - jak będzie potrzebna to napewno.jeszcze sie wietrzy, k..zwa coraz bardziej zachodzi w noc.
25 listopada 2017 23:36 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

A czemu myjka i pasemko po pasemku?

Tak robiła Tereska /pani przede mną któraa ma wrocic/ itak ma być.
25 listopada 2017 23:36 / 1 osobie podoba się ten post
fioletowa.mysz

A czemu myjka i pasemko po pasemku?

Tak robiła Tereska /pani przede mną któraa ma wrocic/ itak ma być.
26 listopada 2017 11:59 / 3 osobom podoba się ten post
michasia

Tak robiła Tereska /pani przede mną któraa ma wrocic/ itak ma być.

Ajjj...To niedobrze. Znaczy zastepujesz zywa legende. To bedzie trudno przeskoczyc.
26 listopada 2017 12:02 / 7 osobom podoba się ten post
Zdjęcie użytkownika Zofia Staluszka.
Takie widoki (szerokie horyzonty) mam z okna mojego mieszkania. Z drugiej strony domu rozciąga się równie piękna przestrzeń borów jury drezdeńskiej. Dla tych co lubią takie wiejsko - leśne miejsca miejsce idealne. Mnie jednak brakuje wielkomiejskiej atmosfery i dzisiaj wybywam do DD, bo pogoda jest zachęcająca.
26 listopada 2017 12:16 / 9 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Ajjj...To niedobrze. Znaczy zastepujesz zywa legende. To bedzie trudno przeskoczyc.

Tak jako 12 w kkońcu jej dopasowała.Język perfekt, nie potrzebuje wychodzic i siedzi z Nią telewizje ogląda i dyskutuje. Idealna opiekunka, myślę i to chyba dobez myslę że jakoś wadę maWraca chętnie, co 2 dzien dzwoni do Pdp .Moja noga tu nie postanie.
26 listopada 2017 12:32 / 5 osobom podoba się ten post
michasia

Tak jako 12 w kkońcu jej dopasowała.Język perfekt, nie potrzebuje wychodzic i siedzi z Nią telewizje ogląda i dyskutuje. Idealna opiekunka, myślę i to chyba dobez myslę że jakoś wadę ma:gotuje:Wraca chętnie, co 2 dzien dzwoni do Pdp .Moja noga tu nie postanie.

Na pewno i to nie jedną.Własnie przeczytałam o tym surrealistycznym myciu głowy...
Współczuje.
26 listopada 2017 12:59 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Na pewno i to nie jedną.Własnie przeczytałam o tym surrealistycznym myciu głowy...
Współczuje.

Tak Tina i żadne inne ocje nie wchodzą w gre./ dzisiaj to mnie czeka
26 listopada 2017 13:05 / 4 osobom podoba się ten post
michasia

Tak jako 12 w kkońcu jej dopasowała.Język perfekt, nie potrzebuje wychodzic i siedzi z Nią telewizje ogląda i dyskutuje. Idealna opiekunka, myślę i to chyba dobez myslę że jakoś wadę ma:gotuje:Wraca chętnie, co 2 dzien dzwoni do Pdp .Moja noga tu nie postanie.

Uuu...No to wlasnie takich pan nie cierpie zmieniac. Wlasnej przerwy spokojnie spedzic nie mozna bo "X to siedziala z nia, nie wychodzila" i bla,bla,bla. No ale tak jak zawsze mowie. To co nam nie pasuje, innym osobom bedzie odpowiadalo. A Ty Michasiu moja,kochana, nie zamartwiaj sie. Odbebnisz swoje (bo wytrzymac da sie wszedzie)i zmienisz miejscowke. Nic na sile. Jak nam nie pasuje trzeba szukac dalej. W koncu trafimy tam gdzie bedzie nam superancko; czego Ci zycze z calych mysich sil. Zaslugujesz na to :*
26 listopada 2017 14:23 / 2 osobom podoba się ten post
fioletowa.mysz

Uuu...No to wlasnie takich pan nie cierpie zmieniac. Wlasnej przerwy spokojnie spedzic nie mozna bo "X to siedziala z nia, nie wychodzila" i bla,bla,bla. No ale tak jak zawsze mowie. To co nam nie pasuje, innym osobom bedzie odpowiadalo. A Ty Michasiu moja,kochana, nie zamartwiaj sie. Odbebnisz swoje (bo wytrzymac da sie wszedzie)i zmienisz miejscowke. Nic na sile. Jak nam nie pasuje trzeba szukac dalej. W koncu trafimy tam gdzie bedzie nam superancko; czego Ci zycze z calych mysich sil. Zaslugujesz na to :*

26 listopada 2017 16:04 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Tak jako 12 w kkońcu jej dopasowała.Język perfekt, nie potrzebuje wychodzic i siedzi z Nią telewizje ogląda i dyskutuje. Idealna opiekunka, myślę i to chyba dobez myslę że jakoś wadę ma:gotuje:Wraca chętnie, co 2 dzien dzwoni do Pdp .Moja noga tu nie postanie.

To raczej nie wada,ale jakaś choroba " zawodowa" ....Odbębnisz,trzaśniesz drzwiami i tyle Cię widzieli.Nic się nie martw ,nowa będzie lepsza, bo tak i już.
26 listopada 2017 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Alaska

To raczej nie wada,ale jakaś choroba " zawodowa" :uśmiech ona2:....Odbębnisz,trzaśniesz drzwiami i tyle Cię widzieli.Nic się nie martw ,nowa będzie lepsza, bo tak i już.:przytula:

26 listopada 2017 18:27 / 9 osobom podoba się ten post
Narozrabialam dzisiaj. Przekarmilam moja pdp i kolacji mam nie szykowac, bo nie bedzie jadla