Na wyjeździe 39

04 grudnia 2017 11:15
ivanilia40

Dziś snieg z deszczem,chlapa na zewnątrz,a mnie poniosło 3,5 km zu fuss do centrum handlowego. Nie kupiłam nic,poza liquidem o smaku kubańskiego cygara. Jestem jednak zawiedziona zapachem bo ledwie go czuć.
Teraz czas na lekturę z nogami w górze .



to może choć czytanie wyjdzie Ci na dobre... a z ciekawości - jaka książka aktualnie?
04 grudnia 2017 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Mam totalnego lenia, zrobiłam to co było konieczne.Żeby mi się chciało,tak jak mi się nie chce.....Nuda ,panie ,nuda.
04 grudnia 2017 15:48 / 7 osobom podoba się ten post
Anna56

to może choć czytanie wyjdzie Ci na dobre... a z ciekawości - jaka książka aktualnie?

Wczoraj skończyłam "Fabrykantka aniołków"-Camilii Lacberg ,a dziś czytam "Cujo" - Stephena Kinga. Ja mam lekko wypaczony gust czytelniczy,lubię jak akcja książki trzyma w napięciu. Poza tym przez wredną pogodę nie chce się wychodzić dalej jak do sklepu,więc nadrabiam zaległości z wiosny i lata.
04 grudnia 2017 16:22 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Wczoraj skończyłam "Fabrykantka aniołków"-Camilii Lacberg ,a dziś czytam "Cujo" - Stephena Kinga. Ja mam lekko wypaczony gust czytelniczy,lubię jak akcja książki trzyma w napięciu. Poza tym przez wredną pogodę nie chce się wychodzić dalej jak do sklepu,więc nadrabiam zaległości z wiosny i lata.

Czytasz papierowe wersje czy ebooki?
04 grudnia 2017 16:28 / 2 osobom podoba się ten post
MeryKy

Czytasz papierowe wersje czy ebooki?

E-booki czytam,bo jednak wygodniej.
04 grudnia 2017 16:59 / 2 osobom podoba się ten post
ivanilia40

E-booki czytam,bo jednak wygodniej.

Podeslij do mnie w wolnej chwili. Probuje na Fb wysłac wiadomośc ale cos przyblokowane jest. Te Prosektorium tez jesli można?
04 grudnia 2017 17:01 / 3 osobom podoba się ten post
MeryKy

Podeslij do mnie w wolnej chwili. Probuje na Fb wysłac wiadomośc ale cos przyblokowane jest. Te Prosektorium tez jesli można?

Jeśli masz skype to przesłałabym ci szybciej.Jeśli chcesz na pocztę musisz mi podać adres bo nie widoczny w profilu.
04 grudnia 2017 20:01 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jeśli masz skype to przesłałabym ci szybciej.Jeśli chcesz na pocztę musisz mi podać adres bo nie widoczny w profilu.

A,ja mogę dostać te ebooki na pocztę?
04 grudnia 2017 20:13 / 1 osobie podoba się ten post
Helena2311

A,ja mogę dostać te ebooki na pocztę?:-)

Jasne,wyślę wieczorem. Adres masz w profilu.
04 grudnia 2017 20:24 / 1 osobie podoba się ten post
ivanilia40

Jasne,wyślę wieczorem. Adres masz w profilu.

Dziękuję.
05 grudnia 2017 16:24 / 6 osobom podoba się ten post
Moja podopieczna wrócila właśnie z przedszkola w..obcej kurtce obcej czapce i jeszcze się kłóci że to jej bo jej pasuje i ladnie wygląda
05 grudnia 2017 16:31 / 3 osobom podoba się ten post
moni.r

Moja podopieczna wrócila właśnie z przedszkola w..obcej kurtce obcej czapce i jeszcze się kłóci że to jej bo jej pasuje i ladnie wygląda:lol1:

Kurcze to ja jutro też gdzieś polecę, gdzieś gdzie wisi dużo kurtek 
05 grudnia 2017 16:33 / 5 osobom podoba się ten post
Mycha

Kurcze to ja jutro też gdzieś polecę, gdzieś gdzie wisi dużo kurtek :-)

Jasne dobry pomysl na wymianę garderoby
05 grudnia 2017 16:34 / 6 osobom podoba się ten post
moni.r

Moja podopieczna wrócila właśnie z przedszkola w..obcej kurtce obcej czapce i jeszcze się kłóci że to jej bo jej pasuje i ladnie wygląda:lol1:

Ty się ciesz,że Ci jakiejś obcej Pdp nie odstawili ....
05 grudnia 2017 16:36 / 2 osobom podoba się ten post
Alaska

Ty się ciesz,że Ci jakiejś obcej Pdp nie odstawili ....:smiech3: