Poskarżyjki 40

19 października 2017 07:13 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dziękuję serdecznie, ale poczekam na zlecenie z mojej Firmy. :buziaki2:

Lisko,to jakaś ściema z brakiem zleceń do seniorów na święta,chyba wiele z nas dostaje oferty z różnych agencji,a w HR akurat nie mają? Oczywiście to twój wybór z jaką agencją wyjedziesz,jednak teraz masz okazję zarobić więcej i masz spory wybór ofert . Powodzenia.
19 października 2017 07:17 / 3 osobom podoba się ten post
ivanilia40

Lisko,to jakaś ściema z brakiem zleceń do seniorów na święta,chyba wiele z nas dostaje oferty z różnych agencji,a w HR akurat nie mają? Oczywiście to twój wybór z jaką agencją wyjedziesz,jednak teraz masz okazję zarobić więcej i masz spory wybór ofert . Powodzenia.

Dziękuję.
19 października 2017 07:31 / 3 osobom podoba się ten post
aniao

Wydaje mi się, że jest jakiś haczyk. Może Cię "grilują" żebyś przyjęła  ofertę, której nie chcesz? Jestem z innej firmy, ale nigdy nie czekałam na ofertę dłużej niż dwa tygodnie. Też mam dużo "ograniczeń" typu nie dźwigam, lubię spać w nocy, unikam małżeństw itp. Nigdy też nie zdarzyło mi się zostać dłużej niż chciałam. Data wyjazdu jest dla mnie święta. Ostatnio przedłużyłam pobyt (na prośbę rodziny)n i teraz płacę za to, bo nie udało mi się przesunąć wszystkich wizyt lekarskich na jeden termin. Normalnie dwa dni i z głowy, a teraz jeżdżę dwa razy w tygodniu.

Przeczytaj dokładnie moje wpisy Ok?.

mam dość,,,,,,,, pa.
19 października 2017 07:35 / 10 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Przeczytaj dokładnie moje wpisy Ok?. :-(

mam dość,,,,,,,,:-( pa.

Przyznam, że nie łapię. Wiem że czekasz na nowe zlecenie, ale być może jest coś w tle. Nic nie ma, nic nie ma potem łapiesz nawet "gorący kartofel" . Ja już chwilę jeżdżę, ale może się nie znam? Jak wszystko jest ok, to życzę wszystkiego dobrego i nie wtrącam się więcej.
19 października 2017 07:48 / 12 osobom podoba się ten post
Witam .Jestem 5 dzień w sanatorium i wielkie rozczarowanie.Sanatorium "Daniel" w Ustroniu to dla mnie porazka, Dawna komuna. Jestem w pokoju z 2 paniami , moje łóżku na dostawkę /przyjechałam ostatnia. /.Pokój bez krzeseł, bez inteernetu, jedzenie do wytrzymania, zabiegi po 15 min i dalej nicccccc.Kobietki z mojego pokoju sporo starsze cały cas w pokoju siedzą a mnie rozpiera energia bo to nie dla mnie. Zaapisuje sie na wycieczki, dzisiaj Wisła,pozdrawiam.
19 października 2017 07:55 / 9 osobom podoba się ten post
michasia

Witam .Jestem 5 dzień w sanatorium i wielkie rozczarowanie.Sanatorium "Daniel" w Ustroniu to dla mnie porazka, Dawna komuna. Jestem w pokoju z 2 paniami , moje łóżku na dostawkę /przyjechałam ostatnia. /.Pokój bez krzeseł, bez inteernetu, jedzenie do wytrzymania, zabiegi po 15 min i dalej nicccccc.Kobietki z mojego pokoju sporo starsze cały cas w pokoju siedzą a mnie rozpiera energia bo to nie dla mnie. Zaapisuje sie na wycieczki, dzisiaj Wisła,pozdrawiam.

Michasiu, musisz sobie zacząć czas wolny organizować po swojemu. Zakoleguj się z jakimiś paniami, ktore lubią spacerować, które lubią tańczyć i czas Ci zleci miło i szybko. Wycieczki to bardzo dobry pomysł.
19 października 2017 08:56 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Witam .Jestem 5 dzień w sanatorium i wielkie rozczarowanie.Sanatorium "Daniel" w Ustroniu to dla mnie porazka, Dawna komuna. Jestem w pokoju z 2 paniami , moje łóżku na dostawkę /przyjechałam ostatnia. /.Pokój bez krzeseł, bez inteernetu, jedzenie do wytrzymania, zabiegi po 15 min i dalej nicccccc.Kobietki z mojego pokoju sporo starsze cały cas w pokoju siedzą a mnie rozpiera energia bo to nie dla mnie. Zaapisuje sie na wycieczki, dzisiaj Wisła,pozdrawiam.

Wiesz mój mąż był dwa razy ( ja nie ),raz po szpitalne ,a drugi raz zadzwonił sporo wcześniej i zarezerwował sobie pokój jednoosobowy .Różnica groszowa ,sanatorium takie jak Twoje głęboką komuna,internet gdzieś w holu ,ale miał spokój bo to nie wiadomo na kogo się trafi.A teraz ,dobrze że zimy ful nie ma ,to spaceruj ,zwiedzaj okolice czy Ona Liskę odwiedż ponoć mieszka nie daleko .
19 października 2017 09:52 / 6 osobom podoba się ten post
michasia

Witam .Jestem 5 dzień w sanatorium i wielkie rozczarowanie.Sanatorium "Daniel" w Ustroniu to dla mnie porazka, Dawna komuna. Jestem w pokoju z 2 paniami , moje łóżku na dostawkę /przyjechałam ostatnia. /.Pokój bez krzeseł, bez inteernetu, jedzenie do wytrzymania, zabiegi po 15 min i dalej nicccccc.Kobietki z mojego pokoju sporo starsze cały cas w pokoju siedzą a mnie rozpiera energia bo to nie dla mnie. Zaapisuje sie na wycieczki, dzisiaj Wisła,pozdrawiam.

Szkoda, że na robotach jestem, bo z przyjemnością bym Cię odwiedziła i powycieczkowałybyśmy wspólnie.
19 października 2017 10:45 / 7 osobom podoba się ten post
Te niemieckie służby medyczne zaczynają mnie naprawdę wk...ać,czekam na podłączenie kroplówki i...czekam,w ogóle to miejsce zaczyna mi ciśnienie niebezpiecznie podnosić.Nigdy więcej Parkinsona w takim stanie.Ostatnie dwa dni Pdp jest tak" sztywna" ,że masakra,co z nią naszarpię to moje, czuję już ,że posiadam kręgosłup.Dobrze,że zmienniczka przyjeżdża we wtorek,a ja w następną sobotę do domku.
19 października 2017 11:03 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Przeczytaj dokładnie moje wpisy Ok?. :-(

mam dość,,,,,,,,:-( pa.

 Cała Ona_Lisa .      
Nie nadążysz.     
19 października 2017 17:37 / 5 osobom podoba się ten post
doda1961

Michasiu, musisz sobie zacząć czas wolny organizować po swojemu. Zakoleguj się z jakimiś paniami, ktore lubią spacerować, które lubią tańczyć i czas Ci zleci miło i szybko. Wycieczki to bardzo dobry pomysł.

Zacytowałam ten post ,bo nie mogę znaleźć tego Twojego wpisu o plaży w San Escobar,tej plaży też....czy mnie na oczy poszło ( bo wczoraj jeszcze była) czy w tajemniczy sposób ten piasek na butach wynieśli. Proszę mnie właściwie pokierować.
19 października 2017 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
Kama84

 Cała Ona_Lisa .   :-)   
Nie nadążysz.  :oczko2:   

A no nie nadążysz, ale co mi tam. Na urlopie jestem, nie muszę nadążać
19 października 2017 18:34 / 1 osobie podoba się ten post
aniao

A no nie nadążysz, ale co mi tam. Na urlopie jestem, nie muszę nadążać :hihi:





pozdrawiam.
Przeniesione do żartów. O.
19 października 2017 19:47 / 3 osobom podoba się ten post
Wqurwa mam jak stąd na Marsa:(Auto nam zdechło,nie wiedzieć czemu.Pojechaliśmy dzis do Koszalina,ale z powrotem juz się nie dało.Nie odpalił gad:(Akumulatornowy,inne ustrojstwa też i hgw co mu jest.Został się na parkingu a jutro do mechanika:(Zaś kuźwa wydatek nieplanowany:(Awarie to normalnie trójkami chodzą ,psiakrew:(
19 października 2017 20:07 / 8 osobom podoba się ten post
kasia63

Wqurwa mam jak stąd na Marsa:(Auto nam zdechło,nie wiedzieć czemu.Pojechaliśmy dzis do Koszalina,ale z powrotem juz się nie dało.Nie odpalił gad:(Akumulatornowy,inne ustrojstwa też i hgw co mu jest.Został się na parkingu a jutro do mechanika:(Zaś kuźwa wydatek nieplanowany:(Awarie to normalnie trójkami chodzą ,psiakrew:(

Super fury tak potrafią zaskoczyć,moja sąsiadka pojechała do sklepu swoim dwuletnim BMW ,a wróciła taxi bo postanowiło nieodpalić. Rozrusznik wysiadł....w dwuletnim BMW....
Moja dwunastoletnia corsina nigdy mnie nie zawiodła.