Poskarżyjki 40

18 października 2017 18:45 / 6 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie znam Ciebie, ja jestem porządna kobieta i nie pojadę do nieznajomego w ciemno,,,,. Taka jestem i już się nie zmienię. :tanczy:

W ciemno to i ja bym nie poszla .W dzien to co innego , na deptaku przy ratuszu - u nas jest zaraz USC , zawsze mozna wejsc po drodze))
18 października 2017 18:46 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

W ciemno to i ja bym nie poszla .W dzien to co innego , na deptaku przy ratuszu - u nas jest zaraz USC , zawsze mozna wejsc po drodze))

Aparatka jesteś ha, haaa

18 października 2017 18:54 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie znam Ciebie, ja jestem porządna kobieta i nie pojadę do nieznajomego w ciemno,,,,. Taka jestem i już się nie zmienię. :tanczy:

A sądzisz, ze ja jestem nieporządny?... Też po nocy się nie włóczę tylko w dzień czasem...
18 października 2017 19:04 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, i był problem, ponieważ Wszystkie Opiekunki zostają na Święta. Ja również chcę na Święta, ale jest dużo chętnych.
Oraz większośc ofert na wózkach inwalidzkich. Przecież o tym piszę cały czas.
Jedna oferta mi przepadła, rodzina dzwoniła a ja nie odebrałam, więc zadzwonili do innej Opiekunki i tamta odebrała telefon. druga oferta, nie '' załapałam'' się.
Jeszcze raz. Zleceń jest i było zawsze dużo, ale jeszcze więcej jest chętnych na dzień dzisiejszy!  Ja nigdy nie mam problemu, żeby zlecenie dostać.
Ale przed Świętami jest ciężko. oraz w Styczniu  też jest  zawsze ciężko z ofertami.

Chyba ci kit wcisnęły ,bo z tego co wiem to 3/4 wraca na święta  już od 1 grudnia do 15, - 20 grudnia kto ma wracać ,to wraca.
No i zastępstwa będą ,ale typowo świąteczne.A ty chyba chcesz już jechać i do końca roku ,czy dłużej zostać.
18 października 2017 19:20 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, i był problem, ponieważ Wszystkie Opiekunki zostają na Święta. Ja również chcę na Święta, ale jest dużo chętnych.
Oraz większośc ofert na wózkach inwalidzkich. Przecież o tym piszę cały czas.
Jedna oferta mi przepadła, rodzina dzwoniła a ja nie odebrałam, więc zadzwonili do innej Opiekunki i tamta odebrała telefon. druga oferta, nie '' załapałam'' się.
Jeszcze raz. Zleceń jest i było zawsze dużo, ale jeszcze więcej jest chętnych na dzień dzisiejszy!  Ja nigdy nie mam problemu, żeby zlecenie dostać.
Ale przed Świętami jest ciężko. oraz w Styczniu  też jest  zawsze ciężko z ofertami.

Jeśli Ci nie przeszkadza zmiana firmy, przynajmniej na ten wyjazd ze świętami, to taka Aterima ma teraz wyjazdy na 3miesiące z bonusem za te 90dni i za świąteczne dni po 60E.
18 października 2017 20:03 / 1 osobie podoba się ten post
teresadd

Chyba ci kit wcisnęły ,bo z tego co wiem to 3/4 wraca na święta  już od 1 grudnia do 15, - 20 grudnia kto ma wracać ,to wraca.
No i zastępstwa będą ,ale typowo świąteczne.A ty chyba chcesz już jechać i do końca roku ,czy dłużej zostać.

Ja chcę nawet do Stycznia.
18 października 2017 20:04 / 4 osobom podoba się ten post
hagia

Jeśli Ci nie przeszkadza zmiana firmy, przynajmniej na ten wyjazd ze świętami, to taka Aterima ma teraz wyjazdy na 3miesiące z bonusem za te 90dni i za świąteczne dni po 60E.

Dziękuję serdecznie, ale poczekam na zlecenie z mojej Firmy.
18 października 2017 20:17 / 2 osobom podoba się ten post
Dobranoc.
18 października 2017 20:17 / 10 osobom podoba się ten post
Dlaczego , tak myslisz?.Damy Ci kopa , nie po to zeby dolowac , ale zeby Cie zmotywowac do dzialania.Nie ta firma , to inna.Nie jestes poczatkujaca opiekunka , wiesz co i jak .Ale mysle tez , ze Cie troche zbyli.Dla mnie takie slowa jak: brak ofert , czy duzo chetntch nie istnieje .Moze chca cie specjalnie przeciagnac , i dac Tobie pozniej gowniana oferte , bo beda wiedzieli , ze dlugo czekalas , to powinnas byc im wdzieczna.W roznych okresach jezdzilam do pracy , i byl to listopad , i byl to styczen.Zawsze mowilam ok poczekam do ok 2 tyg.jesli nic nie bedzie jade z inna firma.
Na razie nie doluj sie, tylko dzialaj stanowczo, ja tym zawsze wygrywam.Powodzenia )))
18 października 2017 20:18 / 2 osobom podoba się ten post
Wyciagam , sorki))
18 października 2017 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dobranoc. :-)

No cytowalam Ciebie , a Ty zes post usunela ((((, niedobra (((
19 października 2017 06:59 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

Dlaczego , tak myslisz?.Damy Ci kopa , nie po to zeby dolowac , ale zeby Cie zmotywowac do dzialania.Nie ta firma , to inna.Nie jestes poczatkujaca opiekunka , wiesz co i jak .Ale mysle tez , ze Cie troche zbyli.Dla mnie takie slowa jak: brak ofert , czy duzo chetntch nie istnieje .Moze chca cie specjalnie przeciagnac , i dac Tobie pozniej gowniana oferte , bo beda wiedzieli , ze dlugo czekalas , to powinnas byc im wdzieczna.W roznych okresach jezdzilam do pracy , i byl to listopad , i byl to styczen.Zawsze mowilam ok poczekam do ok 2 tyg.jesli nic nie bedzie jade z inna firma.
Na razie nie doluj sie, tylko dzialaj stanowczo, ja tym zawsze wygrywam.Powodzenia )))

Magdziu, zgłaszałam chęć do pracy po 20.10. Jestem w domu dopiero trzy tygodnie,,,,
19 października 2017 07:06 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Magdziu, zgłaszałam chęć do pracy po 20.10. Jestem w domu dopiero trzy tygodnie,,,,

No widzisz , nie martw sie na zapas , szkoda zdrowia ...
Masz prawie dwa tygodnie , delektuj sie wolnoscia ))).
Juz jak jestem tu , to sie poskarze .
Wychodzac dzis z kawa , musialam drzwi z klucza otworzyc , zapomnialam , ze wczoraj zamknelam .Kawa wyladowala na drzwiach i na miom jednym cycku(((I od rana musialam wiazanke poscic pod nosem , ale do kogo mialam pretensje?, no nie do siebie))), winne bylt drzwi 
19 października 2017 07:09 / 3 osobom podoba się ten post
magdzie

No widzisz , nie martw sie na zapas , szkoda zdrowia ...
Masz prawie dwa tygodnie , delektuj sie wolnoscia ))).
Juz jak jestem tu , to sie poskarze .
Wychodzac dzis z kawa , musialam drzwi z klucza otworzyc , zapomnialam , ze wczoraj zamknelam .Kawa wyladowala na drzwiach i na miom jednym cycku(((I od rana musialam wiazanke poscic pod nosem , ale do kogo mialam pretensje?, no nie do siebie))), winne bylt drzwi :lol3:

miły poranek,,,,,,,,,



Magdziu, dziękuję
19 października 2017 07:13 / 7 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

,,,,,,,,,, i był problem, ponieważ Wszystkie Opiekunki zostają na Święta. Ja również chcę na Święta, ale jest dużo chętnych.
Oraz większośc ofert na wózkach inwalidzkich. Przecież o tym piszę cały czas.
Jedna oferta mi przepadła, rodzina dzwoniła a ja nie odebrałam, więc zadzwonili do innej Opiekunki i tamta odebrała telefon. druga oferta, nie '' załapałam'' się.
Jeszcze raz. Zleceń jest i było zawsze dużo, ale jeszcze więcej jest chętnych na dzień dzisiejszy!  Ja nigdy nie mam problemu, żeby zlecenie dostać.
Ale przed Świętami jest ciężko. oraz w Styczniu  też jest  zawsze ciężko z ofertami.

Wydaje mi się, że jest jakiś haczyk. Może Cię "grilują" żebyś przyjęła  ofertę, której nie chcesz? Jestem z innej firmy, ale nigdy nie czekałam na ofertę dłużej niż dwa tygodnie. Też mam dużo "ograniczeń" typu nie dźwigam, lubię spać w nocy, unikam małżeństw itp. Nigdy też nie zdarzyło mi się zostać dłużej niż chciałam. Data wyjazdu jest dla mnie święta. Ostatnio przedłużyłam pobyt (na prośbę rodziny)n i teraz płacę za to, bo nie udało mi się przesunąć wszystkich wizyt lekarskich na jeden termin. Normalnie dwa dni i z głowy, a teraz jeżdżę dwa razy w tygodniu.