Poskarżyjki 40

18 października 2017 14:13
Marta2

Kasi63 Kulka szuka.

Możliwe, że już znalazła. .....?
Ale dziękuję Marta
18 października 2017 14:16 / 1 osobie podoba się ten post
Ona_Lisa

Możliwe, że już znalazła. .....?
Ale dziękuję Marta :-)

Ponoć znalazła już zmienniczka ,chyba nawet łacznie ze świętami I NR.Ale zadzwonić zawsze można .
18 października 2017 14:18 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Ponoć znalazła już zmienniczka ,chyba nawet łacznie ze świętami I NR.Ale zadzwonić zawsze można .

Dziękuję Kasiu,                 tak myślałam, że już po '' ptokach'' , poczekam nadal, jutro mają dzwonić z firmy.
18 października 2017 14:44 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Nie mam nadal zlecenia ! w firmie jest oblężenie, tyle Opiekunek chce wyjechać do pracy.
:placz3: :placz3:

Żartujesz ?Chyba starszyzna ma pierwszeństwo.Bo Twoja firma ,to i moja.
18 października 2017 14:54 / 4 osobom podoba się ten post
teresadd

Żartujesz ?Chyba starszyzna ma pierwszeństwo.Bo Twoja firma ,to i moja.

Problem chyba w tym ,że małoktóra opiekunka chce turnus ze świętami.Tak jest chyba w każdej agencji,nie tylko w naszej.Stąd brak  odpowiednich zleceń.
18 października 2017 15:01 / 3 osobom podoba się ten post
kasia63

Problem chyba w tym ,że małoktóra opiekunka chce turnus ze świętami.Tak jest chyba w każdej agencji,nie tylko w naszej.Stąd brak  odpowiednich zleceń.

Oj racja.Jak w tym roku zostałam na Wielkanoc ,to mi dziękowała ze dwa razy że taka wspaniałomyślna jestem.
Ta kobitka ,co już tu była za mnie trzy razy ponoć przyjedzie pod warunkiem ,że zostanie w pracy na dłużej.
Wychodzi ,że chyba ja mam sobie szukać czegoś innego ,żeby pani dobrze zrobić.
18 października 2017 16:22 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Żartujesz ?Chyba starszyzna ma pierwszeństwo.Bo Twoja firma ,to i moja.

Tereniu, moja Koordynatorka bardzo się stara, przedstawia mi oferty, takie dla mnie. Ja Ludzi nie noszę, nie dzwigam, więc takie oferty odpadają!
Wszystkie oferty z różnych firm Polskich, ''spływają' do Agencji Niemieckiej i to jest ''wina'' Niemieckich Agencji,,,,,,Opiekunek teraz na ten moment, jest więcej niż Ofert pracy, Wszyscy chcą jechać na Święta do pracy!  A z mojej Firmy aż tak dużego dodatku na Święta nie ma !  i jest jak jest,,,,,,,,,,
18 października 2017 16:24 / 2 osobom podoba się ten post
kasia63

Problem chyba w tym ,że małoktóra opiekunka chce turnus ze świętami.Tak jest chyba w każdej agencji,nie tylko w naszej.Stąd brak  odpowiednich zleceń.

A ja muszę na Święta wyjechać do pracy!! bo inaczej będę sama w Święta!,,,,,
18 października 2017 16:29 / 4 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

A ja muszę na Święta wyjechać do pracy!! bo inaczej będę sama w Święta!,,,,,:placz3:

Ja też będę sam...przyjeżdżaj...
18 października 2017 16:54 / 3 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Tereniu, moja Koordynatorka bardzo się stara, przedstawia mi oferty, takie dla mnie. Ja Ludzi nie noszę, nie dzwigam, więc takie oferty odpadają!
Wszystkie oferty z różnych firm Polskich, ''spływają' do Agencji Niemieckiej i to jest ''wina'' Niemieckich Agencji,,,,,,Opiekunek teraz na ten moment, jest więcej niż Ofert pracy, Wszyscy chcą jechać na Święta do pracy!  A z mojej Firmy aż tak dużego dodatku na Święta nie ma !  i jest jak jest,,,,,,,,,,:-(

Powiem Ci, że zdziwiona jestem, bo ja z kolei szukałam zlecenia takiego, by przed Świętami do domu zjechać i był problem.
Nawet zaczęłam rozglądać się sama i wszędzie- nie, mamy zlecenia ale ze Świętami.
18 października 2017 17:01 / 1 osobie podoba się ten post
basiaim

Powiem Ci, że zdziwiona jestem, bo ja z kolei szukałam zlecenia takiego, by przed Świętami do domu zjechać i był problem.
Nawet zaczęłam rozglądać się sama i wszędzie- nie, mamy zlecenia ale ze Świętami.

Czyżby było więcej opiekunek ,niż zleceń?Ponoć roboty coraz więcej w De jest.Chociaż jak teraz siedzę w jednym miejscu i roboty nie szukam ,to nie jestem zorientowana.
18 października 2017 17:04 / 2 osobom podoba się ten post
teresadd

Czyżby było więcej opiekunek ,niż zleceń?Ponoć roboty coraz więcej w De jest.Chociaż jak teraz siedzę w jednym miejscu i roboty nie szukam ,to nie jestem zorientowana.

Nie, no... oferty były i to sporo, ale ze Świętami włącznie.
A tym bardziej od teraz (koniec października) . 
Ja szukałam krótkiego wyjazdu, a z tymi w tym czasie jest problem.
18 października 2017 17:47
Marta2

E tam,następnym razem z kucharzem spróbuję.Jak nic z tego nie wyjdzie,to chociaż dobrego kotleta zjem.

Jak czego nic nie wyjdzie?
18 października 2017 17:51 / 1 osobie podoba się ten post
darekr

Jak czego nic nie wyjdzie?

Wiedzialam, wiedzialam!!!!!!, ze sie odezwiesz)).
Moj maz dzis dzwonil na przerwie , a ja wtedy jechalam rowerem , oddzwonilam pozniej , a on sie pyta czemu nie odbieram , pewnie z jakims murzynem urzeduje ( wlasciwie to nie wiem co ma do murzynow), odpowiedzialam mu tak kochanie , urzeduje z Tereska , ktora jest tez murzynem od czarnej roboty 
18 października 2017 17:59 / 1 osobie podoba się ten post
magdzie

Wiedzialam, wiedzialam!!!!!!, ze sie odezwiesz)).
Moj maz dzis dzwonil na przerwie , a ja wtedy jechalam rowerem , oddzwonilam pozniej , a on sie pyta czemu nie odbieram , pewnie z jakims murzynem urzeduje ( wlasciwie to nie wiem co ma do murzynow), odpowiedzialam mu tak kochanie , urzeduje z Tereska , ktora jest tez murzynem od czarnej roboty :lol3:

...od czarnej pracy a nie roboty...kiedy Ty się nauczysz rozróżniać...echhh...