W domu 9

06 grudnia 2017 17:16 / 6 osobom podoba się ten post
Mycha

Powiem Ci Kasiu, że słusznie mi zazdrościsz. Pod wieloma względami jest to bardzo komfortowa sytuacja :-) Bardzo mi się podoba bycie emerytowaną opiekunką, bardzo. 

Zazdraszczam i ja emerytowanej opiekunce .Siedem lat w polotach mnie czeka.
06 grudnia 2017 17:20 / 5 osobom podoba się ten post
teresadd

Zazdraszczam i ja emerytowanej opiekunce .Siedem lat w polotach mnie czeka.:odpoczynek_kominek:

No za 7 lat to kto wie co będzie  
08 grudnia 2017 13:50 / 11 osobom podoba się ten post
Pies mnie perfidnie w konia zrobił:)Zaświeciło słonko,myślę,pójdę z potworem.I poszłam trochę w innym kierunku niż zwykle ,a to podłe,kudłate wykorzystało okazję i zniknęło mi z oczu!Łażę,szukam,wołam,gwizdam aż się oplułam po kostki,nie ma zarazy.Doszłam prawie do wioski,2km,cała w stresie bo dziczymi ścieżkami,śladów pełno.Nie ma cholery.No nic,zmachana wracam,wychodze już na naszą drogę a ten wredny oszukaniec siedzi pod furtką i jeszcze śmie japę na mnie drzeć!!!Niezadowolony,gdzie ja polazłam i dlaczego on pod bramą musi siedzieć:):):)A wyglądał jak bagienne straszydło ,cały w błocie bo się pewnikiem na torfowiska zapuścił w pogoni za jakim zającem czy innym zwierzakiem.Bandyta jeden.Limit spacerków na ten tydzien mam zaliczony z nadwyżką:):):)
08 grudnia 2017 14:13 / 5 osobom podoba się ten post
kasia63

Pies mnie perfidnie w konia zrobił:)Zaświeciło słonko,myślę,pójdę z potworem.I poszłam trochę w innym kierunku niż zwykle ,a to podłe,kudłate wykorzystało okazję i zniknęło mi z oczu!Łażę,szukam,wołam,gwizdam aż się oplułam po kostki,nie ma zarazy.Doszłam prawie do wioski,2km,cała w stresie bo dziczymi ścieżkami,śladów pełno.Nie ma cholery.No nic,zmachana wracam,wychodze już na naszą drogę a ten wredny oszukaniec siedzi pod furtką i jeszcze śmie japę na mnie drzeć!!!Niezadowolony,gdzie ja polazłam i dlaczego on pod bramą musi siedzieć:):):)A wyglądał jak bagienne straszydło ,cały w błocie bo się pewnikiem na torfowiska zapuścił w pogoni za jakim zającem czy innym zwierzakiem.Bandyta jeden.Limit spacerków na ten tydzien mam zaliczony z nadwyżką:):):)

Cha cha cha 
Wyobraziłam go sobie
 
16 grudnia 2017 09:21
Wyciągam dla " Użytkowniczki"
16 grudnia 2017 09:22 / 1 osobie podoba się ten post
Marta2

Wyciągam dla " Użytkowniczki"

Bardzo dziekuje :*
16 grudnia 2017 09:28 / 1 osobie podoba się ten post
Dawno mnie tu nie było, bo zajelam się czym inny zawodowo( o czym już kiedyś ta pisałam), ale ze moje zycie bywa nieprzewidywalne to napisze cos co może być trochę zaskakujące...sama jeszcze wczoraj nie wiedziałam, ze tak zrobie ;) ale krotko i na temat- jeśli ktoś z was mialby wiedze na temat w miare sprawdzonej stelli przez polska agencje na krotki okres czasu tj. ok 22 grudnia do ok. 6 stycznia- to proszę o kontakt.
16 grudnia 2017 09:31
Agencja Myszy Fioletowej szuka " na cito".
16 grudnia 2017 09:34 / 1 osobie podoba się ten post
HDO miało coś w tym terminie( jak dobrze pamietam  Berlin?).
16 grudnia 2017 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Dawno mnie tu nie było, bo zajelam się czym inny zawodowo( o czym już kiedyś ta pisałam), ale ze moje zycie bywa nieprzewidywalne to napisze cos co może być trochę zaskakujące...sama jeszcze wczoraj nie wiedziałam, ze tak zrobie ;) ale krotko i na temat- jeśli ktoś z was mialby wiedze na temat w miare sprawdzonej stelli przez polska agencje na krotki okres czasu tj. ok 22 grudnia do ok. 6 stycznia- to proszę o kontakt.

Pilnie!!!!!!!!!!! ZLECENIE PRZEZ FIRMĘ 1400€+200 ŚWIĘTA + 200 KP 
DO OPIEKI PANI INFORMACJE POD NR TEL 795652352
16 grudnia 2017 14:53 / 1 osobie podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Dawno mnie tu nie było, bo zajelam się czym inny zawodowo( o czym już kiedyś ta pisałam), ale ze moje zycie bywa nieprzewidywalne to napisze cos co może być trochę zaskakujące...sama jeszcze wczoraj nie wiedziałam, ze tak zrobie ;) ale krotko i na temat- jeśli ktoś z was mialby wiedze na temat w miare sprawdzonej stelli przez polska agencje na krotki okres czasu tj. ok 22 grudnia do ok. 6 stycznia- to proszę o kontakt.

Napisz do mnie na fb,bo nie mogę tu wkleić 2 oferty.
 
 
16 grudnia 2017 14:54 / 1 osobie podoba się ten post
Potrzebujemy natychmiast opiekunki na zastępstwo chociaż do pocz. stycznia. Niemiecka umowa o prace 2350 Euro Brutto, ponad 1400 netto, skladki emerytalne i do kasy chorych! Dortmund i Hamburg. Prosze o kontakt na priv. 0049 152 342 307 13 albo 0049 711 54 89 88 86 Dziękuję!
16 grudnia 2017 21:22 / 6 osobom podoba się ten post
Manufaktura pierogowa zamknęła podwoje na dziś.Jutro przerwa a w pon .kolejna świateczna produkcja-z kapustą i grzybami.Uff,tylko kto to teraz posprząta ten bajzel?:( Poza tym to coś mnie gardełko pobolewa, idę sobie solą popłukać,błeeee-niedobre ,ale skuteczne.
16 grudnia 2017 22:13 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Manufaktura pierogowa zamknęła podwoje na dziś.Jutro przerwa a w pon .kolejna świateczna produkcja-z kapustą i grzybami.Uff,tylko kto to teraz posprząta ten bajzel?:( Poza tym to coś mnie gardełko pobolewa, idę sobie solą popłukać,błeeee-niedobre ,ale skuteczne.

Kasia ja tylko nieśmiało przypominam że operację niedawno miałaś ,pierogowe szaleństwo cię ogarnęło ale umiaru trochę bitte
16 grudnia 2017 22:25 / 3 osobom podoba się ten post
Marta2

Kasia ja tylko nieśmiało przypominam że operację niedawno miałaś ,pierogowe szaleństwo cię ogarnęło ale umiaru trochę bitte

Spokojnie :)Pracowałam z przerwami,rozsądnie.No i już się zupełnie przyzwoicie czuję:)Co mogę w kuchni to staram się na siedząco robić:)